Skocz do zawartości
Gość bynius

Czerwony Pasek Na Srodku Ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bynius

Witam

Podłaczyłem konsole PS 3 do TV SAMSUNG 40" HD READY.

Podczas grania w gre RESISTANCE pojawia sie na srodku ekrnu taki pionowy czerowny pasek, czasami pojawia sie też w menu głownym.

Czy to cos z konsola.

Konsola podlaczona przez HDMI. Kabel napewno jest ok, gdyż kupiłem dziś inny myśląc ze to kabelek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bynius

Jest tak samo. W menu tez sie pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Ja sugerował bym jednak kabel - bo takie rzeczy głownie dzieją się za jego sprawą, ale jeśli sprawdziłeś proponuje, przytrzymać przycisk power na konsoli który zresetuje ustawienia to jeden, dwa sprawdź czy wejście w tv i w ps3 jest ok podłączając do innego tv, jeśli masz gdzieś crtka podłącz przez RGB i zobacz czy też tak się dzieję, jeśli nic nie pomoże, serwis is way to go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiś inny sprzęt na HDMI ? Bo albo jest to wina konsoli, albo wejście HDMI w telewizorze jest uszkodzone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bynius

Wiec tak, Kabel HDMI napewno jest OK, Kupiłem specjalnie nowy zeby sprawdzic. Podlacze jest przez EURO i sprawdze.

Jak posprawdzam napewno opisze co bylo, ewentualnie czy konsola jest w servisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bynius

Tak mam inny sprzet. Chodzi OK. A wyjscie w TV, podlaczyłem juz do każdego i za każdym razem tak samo. Dzisiaj jeszczze bede mial inna konsole u mnie w domu a moja bedzie u kuzyna wiec sprawdze. Kabel odpada, kupilem nowy i bylo tak samo.

Co do przycisku juz tak robilem jak pisaliscie. Przez EURO byla podlaczona i bylo chyba OK.

Ten pasek pojawia sie po dluzszym graniu, nie ma go za kazdym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Tak mam inny sprzet. Chodzi OK. A wyjscie w TV, podlaczyłem juz do każdego i za każdym razem tak samo. Dzisiaj jeszczze bede mial inna konsole u mnie w domu a moja bedzie u kuzyna wiec sprawdze. Kabel odpada, kupilem nowy i bylo tak samo.

Co do przycisku juz tak robilem jak pisaliscie. Przez EURO byla podlaczona i bylo chyba OK.

Ten pasek pojawia sie po dluzszym graniu, nie ma go za kazdym razem

To jest na 99% problem z konsolą, polecam serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bynius

Witam

Wczoraj podłaczyłem konsole kuzyna, rowniez PS3 i po pewnym czasie było tak samo.

Chyba bede reklamował jednak TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wczoraj podłaczyłem konsole kuzyna, rowniez PS3 i po pewnym czasie było tak samo.

Chyba bede reklamował jednak TV

pewnie uszkodzone wejście HDMI. Rozumiem że konsolę kuzyna podłączałeś przez inne HDMI ? Ten telewizor ma dwa porty HDMI ? Jeśli tak to sprawdź w drugim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inaczej w pierwszy dzień. Po grzebaniu w sofcie, nagle zaczęło się coś sypać. Obraz znikał, albo pojawiła się szatkownica, taka jak na tv nie ma sygnału. Gry się uruchamiały w oknie, wszystko było w oknie na pół tv. Zrobiłem format dysku, ten szybszy i problem został rozwiązany. Zrób tak samo, szybki format dysku, przywróć ustawienia fabryczne i zobacz. TV reklamuj ostatecznie, bo bankowo to konsola, pozdro ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P0k3m0n

A ja tez miałem takie coś mi pomogło to że kabel od kablówki z tv wyjołem sprubuj wyjąć bo może to tego wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tez miałem takie coś mi pomogło to że kabel od kablówki z tv wyjołem sprubuj wyjąć bo może to tego wina

Bosh... stary nie obraź się, ale przy każdym pisaniu posta, weź do ręki słownik ortograficzny! Ortografia, stylistyka i interpunkcja się kłania. Mogę przemilczeć wiele, ale tego na pewno nie! ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P0k3m0n

xD no mam swoją wade ale niemusisz się aż tak czepiać wyślij mi prywatną wiadomość z upomnieniem i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xD no mam swoją wade ale niemusisz się aż tak czepiać wyślij mi prywatną wiadomość z upomnieniem i już

Ano czepiam się, bo w każdym poście smarujesz byki na poziomie przedszkolaka. Wada? dysortografia? nie ma czegoś takiego, nawet jeśli będziesz mi machał papierkiem od lekarza. Znam wielu takich co swoje szkolne braki i lenistwo tłumaczą jakimś świstkiem lekarskim, co jest wierutną bzdurą. Ja Cię tylko grzecznie proszę, patrz jak piszesz, pozdro ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P0k3m0n

No musze patrzeć a tak pisze bo jakoś zawsze na klawiaturze tak pisze i pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P0k3m0n nie ma się co unosić, gdy piszesz post ładnie są podkreślone wyrazy w których jest błąd. Banalnie wtedy takowy zlokalizować i poprawić. Łatwo, szybko i przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No musze patrzeć a tak pisze bo jakoś zawsze na klawiaturze tak pisze i pisałem

ściągnij sobie Firefoxa, tam masz automatyczne podkreślanie błędów jak w Wordzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bynius

Wracając do tematu, wczoraj odłączyłem kabelek EURO od mojego DVD. Narazie nie zauważyłem, może za mało grałem. No chyba, że to było przyczyną. Jeśli nadal sie pojawi to zrobię tak jak pisaliście wczesniej z formatem HDD i ustawieniami fabrycznymi.

Pozdrawiam all i z góry dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×