Skocz do zawartości
baks

Czy Każda Konsola Ps# Skazana Jest Na Usterki?

Rekomendowane odpowiedzi

@ Nie chodzi mi o zmęczenie materiału, tylko o jakość PS3 i jej awaryjność, czy jest to awaryjna konsola?. Pytam bo od 4 miesięcy posiadam PS3 80 GB i przez ten czas zgubiłem paragon zakupu i gwarancję. Jak to jest w końcu?. Czytałem inne posty i widziałem jak dużo osób pisze o problemach z PS3, że się psują i muszą wysyłać je do serwisów itp. Czy mnie to też czeka ??? · Nie chodzi mi o zmęczenie materiału, tylko o jakość PS3 i jej awaryjność, czy jest to awaryjna konsola?. Pytam bo od 4 miesięcy posiadam PS3 80 GB i przez ten czas zgubiłem paragon zakupu i gwarancję. Jak to jest w końcu?. Czytałem inne posty i widziałem jak dużo osób pisze o problemach z PS3, że się psują i muszą wysyłać je do serwisów itp. Czy mnie to też czeka ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym konsola potrzyma rok, drugiemu 5 lat, z kolei trafi się osoba, która nacieszy się konsolą 10 lat. Nie ma na to reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym konsola potrzyma rok, drugiemu 5 lat, z kolei trafi się osoba, która nacieszy się konsolą 10 lat. Nie ma na to reguły.

Dokładnie,czytałem przed chwilą że komuś padła slimka po 2 tygodniach,ja moją 40 GB mam od 2 listopada 2007 i śmiga jak szalona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można przedłużyć życie PS3 ograniczając czas grania na przykład 2 godziny dziennie ? czy to ma znaczenie na jej żywotność ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można przedłużyć życie PS3 ograniczając czas grania na przykład 2 godziny dziennie ? czy to ma znaczenie na jej żywotność ?

napewno przedluzysz jej zywotnosc jak zostawisz ja w kartonie.po co kupowac konsole jezeli tak naprawde nie bedziesz z niej mial zadnego FUN!!

kolega wczesniej pisal ze to zalezy od konsoli bo jedna bedzie chodzic latami a druga po miesiacu padnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno przedluzysz jej zywotnosc jak zostawisz ja w kartonie.po co kupowac konsole jezeli tak naprawde nie bedziesz z niej mial zadnego FUN!!

kolega wczesniej pisal ze to zalezy od konsoli bo jedna bedzie chodzic latami a druga po miesiacu padnie...

Ja się tylko martwię co zrobię jak mi się zepsuje bo zgubiłem paragon i gwarancję, i jestem troszkę wkurzony bo jak za coś daje się 1500 zł to powinno to działać kilka lat. Na razie mi działa i powinienem się cieszyć z gry, ale jakoś nie mogę. jak gram to tylko nasłuchuje konsoli czy czasem nie chodzi za głośno i czy się za bardzo nie nagrzewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko martwię co zrobię jak mi się zepsuje bo zgubiłem paragon i gwarancję, i jestem troszkę wkurzony bo jak za coś daje się 1500 zł to powinno to działać kilka lat. Na razie mi działa i powinienem się cieszyć z gry, ale jakoś nie mogę. jak gram to tylko nasłuchuje konsoli czy czasem nie chodzi za głośno i czy się za bardzo nie nagrzewa.

sam sie wpedzasz w jakas dziwna paranoje.ciesz sie tym ze dziala i wszystko jest ok, a jak sie popsuje to wtedy bedziesz myslec nad tym co dalej z nia zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ograniczanie czasu do 120 minut dziennie to faktycznie przesada.

Skup się raczej na stworzeniu swojemu PS3 optymalnych warunków do pracy - wyciągnij ją z regału/szafki/półki w miejsce gdzie będzie swobondy obieg powietrza, wytrzyj codziennie kurze na niej i w jej pobliżu - podobno pomaga systematycznie robienie Fan testu - ja staram się raz na miesiąc odpalić i sporo z niej wypada

Moja Ps3 ma 14 miesięcy - służy do internetu/grania/oglądania filmów/muzyki - zdażało się jej pracować nawet 3 doby bez wyłaczania - po graniu coś pobierała w tle z PSS potem następny dzień film-gra itd ...

Działa bez zarzutów i w porównaniu z PS3 moich dwóch braci pracuje zdecydowanie najciszej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ograniczanie czasu do 120 minut dziennie to faktycznie przesada.

Skup się raczej na stworzeniu swojemu PS3 optymalnych warunków do pracy - wyciągnij ją z regału/szafki/półki w miejsce gdzie będzie swobondy obieg powietrza, wytrzyj codziennie kurze na niej i w jej pobliżu - podobno pomaga systematycznie robienie Fan testu - ja staram się raz na miesiąc odpalić i sporo z niej wypada

Moja Ps3 ma 14 miesięcy - służy do internetu/grania/oglądania filmów/muzyki - zdażało się jej pracować nawet 3 doby bez wyłaczania - po graniu coś pobierała w tle z PSS potem następny dzień film-gra itd ...

Działa bez zarzutów i w porównaniu z PS3 moich dwóch braci pracuje zdecydowanie najciszej ....

Dzięki za rady postaram się bardziej o nią zadbać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×