Skocz do zawartości
bronson79

Błąd 8002Ad23-Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze witam wszystkich użytkowników, jestem tutaj świeży więc prosze o wyrozumiałość :). Panowie, mam problem z w/w błędem, rozłącza mnie mniej więcej co 30 min.

8002AD23 - uznane za związane z połączenia problem Sprawdź, czy zapora jest wyłączona, aby sprawdzić, czy pomaga. (ewentualnie sieci / update błąd). Zapore mam wyłączoną na kompie.

Router mam z d-link 524, internet śmiga na laptopie i Ps3. Na laptopie nie mam z nim problemów, działa elegancko, ale na konsolce już nie jest tak pięknie.

Dema ściąga mi bez problemu, nie rozłącza, tylko wywala mnie z Playstation Store.

Bardzo prosze bracia o jakąkolwiek pomoc, co zrobić.

Zastanawiam sie czy też tak macie, czy idzie ten problem wyeliminować.

Pozdrawiam.

Edytowane przez bronson79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kill, wyłączyłem-narazie pomaga, ale nie chce zapeszyć...:) poczekam i zobacze.

Edytowane przez bronson79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie pomogło:(...może zgłosić problem swojemu dostawcy?

Edytowane przez bronson79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie pomogło:(...może zgłosić problem swojemu dostawcy?

Nie pytaj się co Ty możesz zrobić dla dostawcy, ale co dostawca może zrobić dla CIEBIE!? A tak na poważnie, to zmień czcionkę. Wali po gałach. A już całkiem na poważnie to miałem taki problem kilka miesięcy wstecz i nic nie pomagało. Ni reset routera ni płacz do dostawcy, aż pewnego dnia *(po jakimś tygodniu) problem minął jak ręką odjął. Co jakiś czas po prostu robiłem 'connection test' i przed wejściem online upewniałem się, że wyświetla mi dostępność NAT 2. Jeśli tak, to wszystkie opcje są w największym porządku, w przeciwnym razie powtarzaj test - uzbrój się jednak w cierpliwość. Po tygodniu jednak możesz wszcząć larmo i używać nawet największej czcionki wobec swoich oprawców. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, oczywiście bezprzewodowo wywala mnie dalej, ale jak podłączyłem ją kablem bezpośrednio to przestało. Mój wniosek jest taki że chyba mam coś skopcone w ustawieniach routera. teraz cały czas z nim walcze....

Dosiego Roku Wszystkim!!!

Edytowane przez bronson79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka...sytuacja opanowana, net śmiga i co ważne nie wylogowuje mnie już z PSS.

Oto co zrobiłem:

- przekierowałem mu porty w routerze

- wyłączyłem mu w routerze firewall oraz upnp

- wyłączyłem mu w ps3 media serwer

Narazie pomogło, myśle że to było przyczyną błędu 8002AD23.

Pozdrawiam wszystkich w nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×