Skocz do zawartości
pawlos26

Nareszcie Fw 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

eee pasek informacyjny możesz wyłączyć, Network -> information bar -> Trójkąt -> Do Not Display.

wiem, ale powinien chodzić on płynnie bo te informacje można sobie przejrzeć od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
wiem, ale powinien chodzić on płynnie bo te informacje można sobie przejrzeć od czasu do czasu.

Przecież chodzi płynnie ;o /pawlos26 20mb chello, ale nie wiem czy to ma znów tyle wspólnego, myślę, że 512 wystarczy by text chodził płynnie /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie masz szybkiego neta, ja mam 5MB i tez mi dziala plynnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaoszczedzilem sobie czasu i sciagnalem FW 2.0 bedac jeszcze w pracy - jest dostepny juz na australijskiej stronie Zaraz wracam do domku i natychmiast instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zaoszczedzilem sobie czasu i sciagnalem FW 2.0 bedac jeszcze w pracy - jest dostepny juz na australijskiej stronie Zaraz wracam do domku i natychmiast instaluje.

a ja o 4 rano sie obudzilem bo musilalem do toalety a z ciekawosci looknalem na ps3 i patrze FW 2.0 od razu pobralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz nie ma dostepu do xmb w grach, to update bardzo mi sie podoba, widoczna zmiana w predkosci pracy przegladarki, themes...na to czekalem, bo wczesniej bylo ubogo ;p no i playlista.... dzieki Ci sony za to....wkoncu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na update PSS Pewnie będzie możliwość pobrania nowych Themów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam ustawienie:

Air Paint, białe oryginalne tło(lub zielone), i 3 czcionka w menu, wygląda niesamowicie.

Ustawiłem tak samo tylko tło fala niebieska na normalną. Jak blu ray to tylko niebieskie tło : d

pasek informacyjny wyłączyłem u mnie przycinał XMB przy zmienianiu użytkownika... net 512/512 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem... Zgrałem theme'y na pendrive'a (format theme'ow *.p3t) dałem w ps3 THEME i INSTALL, dałem na pendrive'a i jest napisane że nie ma na nim theme'ow ( zgralem na niego 3 )

Pomocy !

EDIT: Już wiem na czym polegał problem (dzięki marcinpsx3 ! za stronę z przetłumaczoną instrukcją )

Bardzo mi się podoba wersja 2.0 ! Nic mi się nie tnie itp !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nowy update cieszy i to bardzo. Oprócz gier właściwie najważniejszą cechą PS3 jest to że można odtwarzać muzykę a takie posegregowanie bardzo się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Przetestowaliśmy z chłopakami (Gareth, Mutotronik, k4p3c etc) VIDEO chat nowy, super sprawa, kamerka przesyła perfekcyjnie z opóźnieniem może.. 0.0001 sec... słychać wszystko genialnie - jest kilka niedociągnięć, ale pewnie szybko to się poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam uprzejmie

Czy ktoś wie, jak się robi te tajemne foldery, żeby posegregować dema do tych folderów i inne syfki?

Gdzie to się ustawia?

Ja to zrobiłem tak, klikasz na gre dajesz information tam wpisujesz 1, tworzy sie folder 1, w kazdej grze która chcesz mieć w tym folderze, wpisujesz w informations -> 1 potem zmieniasz nazwe na jaki chcesz folder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nawet juz gry na ps2 mi sie nie tną. ;dd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie, jak się robi te tajemne foldery, żeby posegregować dema do tych folderów i inne syfki?

Gdzie to się ustawia?

mozna grupowac gry w bardzo prosty sposob:

1. wlaszyc segregacje By Album

2. na wybranej grze, demie kliknac trojkat i wybrac information i wpisac w rubryce album np: Dema, Gry i jest wszystko poukladane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość samixps3

zapraszam ale mam problem z moim (moją) ps3 ściągałem nowe oprogramowanie ale nie moge sie zalogowac na playstation network

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naucz się pisać a potem dopiero pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość samixps3

mam problem z moją/moim ps3 zaktualizowalem i teraz podczas kiedy wchodze na network pisze error 80710b23 lub 80710d23 pomoccccc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samixps3 - czy ty jesteś Polakiem ?

Też tak mam więc się nie przejmuj. SONY coś robi z siecią pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapraszam ale mam problem z moim (moją) ps3 ściągałem nowe oprogramowanie ale nie moge sie zalogowac na playstation network

ROTFL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kur#% coraz bardziej tego dosyć - przed chwilą zawiesiło mi sie XMB.

PL PSS "działa" - jak muł ciągnący wóz z węglem.

Jeszcze jak prawdą okaże się że Uncharted nie będzie działał to będzie pełen relax!!!

Odnoszę wrażenie że ostatnio cieszymy się jak coś w ogóle działa - a nie z innowacyjnych i dopracowanych usług.

Żal !

Edit: Właśnie Wakpal potwierdził ze U DF ssie! Moc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
A ja mam kur#% coraz bardziej tego dosyć - przed chwilą zawiesiło mi sie XMB.

PL PSS "działa" - jak muł ciągnący wóz z węglem.

Jeszcze jak prawdą okaże się że Uncharted nie będzie działał to będzie pełen relax!!!

Odnoszę wrażenie że ostatnio cieszymy się jak coś w ogóle działa - a nie z innowacyjnych i dopracowanych usług.

Żal !

Edit: Właśnie Wakpal potwierdził ze U DF ssie! Moc!

Nie wiem o co wam chodzi... wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! tęskniliście ;>

5 dni bez posta, protestowałem i pikietowałem przypięty łańcuchami do kolumny Nelsona na Trafalgar Square z powodu powyższego designe forum. Widzę, jednak że nic się nie zmieni, więc postanowiłem ostatecznie wrócić i podnieś co niektórym ciśnienie swoją osobą ]:-> Prócz tego dziś CoD4, więc muszę lecieć do sklepu, by nie wyczyścili mi półek Co to miałem napisać. FW 2.0 mi się podoba, na reszcie mogę powiedzieć, że sony zrobiło dobrą robotę. Co prawda nie instalowałem jeszcze upa, bo mając drugą zmianę, wolę sobie pospać dłużej. Tak naprawdę konsolę odpalę dziś po pracy... widziałem filmik i jestem zadowolony. Lubię jak wszystko ładnie wygląda, a możliwość zmiany ikonek powaliła mnie na dywana wreszcie odpicuje sobie sprzęta haha. Pare rzeczy wciąż brakuje (porównując z plotkami o upie na saicie) ale myślę, że i to wkrótce się zmieni. Jestem zadowolony. Jeszcze tylko do pracy, a potem długie godziny z codem i grzebanie w sonce ajj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chyba nie ma to nic wspólnego z nowym FW 2.0, ale mam pytanie czy ktoś jeszcze ma tak tragiczny transfer z PSN? Posiadam łącze 512 kB/s i transfer wychodzi 9,6kB/s. W godz. ściągnął mi 32MB! Czy jest to coś uzależnione od serwerów PSN, ponieważ z kompa ściąga mi z prędkością prawidłową 50-60kB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że chyba nie ma to nic wspólnego z nowym FW 2.0, ale mam pytanie czy ktoś jeszcze ma tak tragiczny transfer z PSN? Posiadam łącze 512 kB/s i transfer wychodzi 9,6kB/s. W godz. ściągnął mi 32MB! Czy jest to coś uzależnione od serwerów PSN, ponieważ z kompa ściąga mi z prędkością prawidłową 50-60kB/s

Serwery czasami mogą być przeciążone. Druga sprawa jak leci net do Ps3, kablem czy radio. WiFi nie pociągnie tyle ile kabel, bo zawsze mu coś nie pasuje. Możesz sprawdzić ustawienia routera itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Trochę mało napisałem skąd ten net. Jest to net osiedlowy przez kabel. Myślę, że to jednak kwestia przeciążenia serwerów ponieważ na tym podłączeniu jeszcze tydzień temu wszystko szło pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×