Skocz do zawartości
Kohtaro

Pytanie W Sprawie Kart Psn

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mamy 30 grudzień a kart PSN nie ma mimo że oficjalnie jest napisane że miały być do końca tego roku w polsce i co? SCEP znowu nas wyrolowało co za banda ch...., co to kur.. ma być. Mogliby bynajmniej zrobić oficjalny news że ich nie będzie i będą w 2010 roku czy coś a nie ludziom mydlić oczy, mówie poważnie. "W Polsce karty PlayStation Network dostępne będą do końca 2009 roku" no i mamy 30 grudnia, znowu ludziom mydlą oczy i nie mówią że poprostu z prawnych/technicznych powodów jeszcze nie mogą ich sprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do szczęścia ci to potrzebne? Masz karty płatnicze i kredytowe. Nom i co? Idź i zagróź im że nie kupisz już gier i sprzedasz konsole i nie będziesz ich klientem... 1 na 100000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do szczęścia ci to potrzebne? Masz karty płatnicze i kredytowe. Nom i co? Idź i zagróź im że nie kupisz już gier i sprzedasz konsole i nie będziesz ich klientem... 1 na 100000 :)

A kto mówił coś o grożeniu i nie kupowaniu gier lub sprzedania konsoli? Nie jestem aż takim kretynem. Chodzi o to że moja bankomatówka od PKO Intelligo nie wchodzi wogóle na PSN i tu jest problem. Długa historia ale wyszło na to że u mnie nie pójdzie więc eeee... dlatego jestem niezadowolonym klientem pod tym względem. a z drugiej strony niechce zakładać nowej karty bo to zadużo paprania jest. Mógłbym zawsze skorzystać z ofert na allegro ale jakoś im nie zabardzo ufam. ALE w ostatecznośći najwyżej zrobie nowy profil lub konto na PSN do tych przelewów z allegro, wiesz o co mi chodzi. Żebym miał gwarancje że akurat głównego konta nie stracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czego obawiać, tylko pytanie po co dopłacać do interesu?

Najlepsze jest to że na allegro można kupić karty w $

xMASLAKx nie unoś się zbytnio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czego obawiać, tylko pytanie po co dopłacać do interesu?

Najlepsze jest to że na allegro można kupić karty w $

xMASLAKx nie unoś się zbytnio!

A no, chciałem kupić 20 dolarówkę ale jest lipa bo jak chciałem kupić Wormsy i Shatter'a to wyszły mi 21 dolary przez cholerny podatek (tax). więc eee.... 50 dolarówka jest za droga dla mnie obecnie więc troche lipnie jest na ogół. Może za jakiś czas kupie 50 dolarówke i będe miał spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciał bym ujrzeć te zdrapki w sklepie. Skoro obiecali, muszą wywiązać się z danego nam słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał wreszcie zobaczyć te karty bo to bardzo dobra sprawa. Kupił bym sobie dodatki do LBP. Miejmy nadzieje, że Sony ogłosi co z tymi kartami, albo poda jakąś przybliżoną datę ich wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno dziwi. Każda normalna firma chce zarobić. Ludzie za to odpowiedzialni powinni nie jeść, nie spać i pracować żeby się wyrobić do gwiazdki z tymi kartami. Raczej niemała kasa przeszła im właśnie koło nosa bo trochę by pod choinką tego leżeć mogło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem. jakby komus zalezalo na doladowaniu konta psn to by sobie konto w mbanku (darmowe) zalozyl i nie potrzebowalby wtedy kart psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znana jest data premiery kart PSN w Polsce

http://pl.playstation.com/ps3/hardware/accessories/detail/item229963/Karty-PlayStation%C2%AE-Network/

Polecam za to kartę podarunkową BZ WBK :thumbsup:

http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/przedplacone-pre-paid/upominkowa/karta-upominkowa.html

Świetnie się sprawdza zarówno na polskim jak i na amerykańskim PSN (bo sam kupowałem) :P Po co karty zdrapki, skoro lepszym rozwiązaniem będzie karta pre-paid :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam za to kartę podarunkową BZ WBK :thumbsup:

http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/przedplacone-pre-paid/upominkowa/karta-upominkowa.html

Świetnie się sprawdza zarówno na polskim jak i na amerykańskim PSN (bo sam kupowałem) :P Po co karty zdrapki, skoro lepszym rozwiązaniem będzie karta pre-paid :thumbsup:

Wszystko świetnie, ale cała zabawa polega na tym, żeby nie dopłacać do interesu. Kupujesz zdrapkę za 50zł i wykorzystujesz 50zł i zapominasz o sprawie. Za kartę upominkową płacisz 50zł + koszt wydania karty. W przypadku kart wirtualnych różnych banków najczęściej pierwszy rok jest za darmo, ale wiąże się to z umową, którą trzeba rozwiązać przed upływem roku, jeśli nie chce się płacić za utrzymanie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie narzekajcie od razu na SCEP, bo oni jako jedni z nielicznych polskich firm coś robią, żeby nam ułatwić życie ;) Widać, że sie starają. Nie są tacy jak polski oddział Microshitu, który ciągle obiecuje, a nic nie robi.

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie narzekajcie od razu na SCEP, bo oni jako jedni z nielicznych polskich firm coś robią, żeby nam ułatwić życie ;) Widać, że sie starają. Nie są tacy jak polski oddział Microshitu, który ciągle obiecuje, a nic nie robi.

Tak? TO niech przynajmniej powiedzą czemu ich nie ma jeszcze aha i nadal na stronie polskiego playstation piszą że karty będą do końca 2009 roku więc przepraszam ale żadnej wymówki nam nie wmówią dlaczego tak jest. Konkrety się tylko liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? TO niech przynajmniej powiedzą czemu ich nie ma jeszcze aha i nadal na stronie polskiego playstation piszą że karty będą do końca 2009 roku więc przepraszam ale żadnej wymówki nam nie wmówią dlaczego tak jest. Konkrety się tylko liczą.

To chyba ich jedyna wpadka, a te karty wyjdą prędzej, czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybciej dostaniesz jakas karte mastercard niz wyjda karty psn

Otrzymanie karty MasterCard to kwestia złożenia 3 podpisów na dokumentach przygotowanych przez bank - więc chyba nic strasznego...

Co do tematu : tłumaczenie kogoś bez znajomości faktycznego powodu nie jest chyba dobrym pomysłem. Powód jednak musi istnieć, ponieważ karty nie są dostępne. To, iż nie został oficjalnie podany jest oznaką ignoranctwa. Można sobie jedynie "poprzypuszczać". Polacy winni być przyzwyczajeni do niedotrzymanych obietnic względem Nas - niestety takie otaczają nas wszędzie, w każdej dziedzinie naszego życia.

Miejmy tylko nadzieję, że nie zostaniemy w ogóle pominięci w kwestii zakupu ich w naszym kraju.

Osobiście na kartach mi nie zależy, ponieważ za zakupy na PSS płacę kartą kredytową, jednak skoro coś ma być, niech będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema ktoś wie kiedy pojawią sie karty np. na allegro????mieli dobre ceny

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×