Skocz do zawartości
Smith

Brak Głosu Na Hdmi!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Bardzo dziwna sytuacja, mianowicie czytając na innym forum (adresu nie podam), wyczytałem że kabel za 30pln nie różni się od tego za 200pln.

I taki kabel kupiłem, dokładnie 7 grudnia. Od tego czasu głos i obraz działają wyśmienicie.

Dzisiaj włączam ps3 i nie ma głosu :o

Czy to wina kabla (i mam kupić oryginał od soniaka) czy to może złe ustawienia?

Dodam tylko, że jak ustawie głos na tzw. "czincze", to głos jest.

Resetowałem ustawienia, resetowałem konsole.

Pomoże ktoś?

Z góry pozdrawiam SMith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  a nie odlaczales nic i nie zmieniales ustawien? ja nie mialem dzwieku po tym jak ustawilem na HDMI i podlaczylem spowrotem do SD... ja mam po angielsku wiec tak cie pokieruje... sprobuj wejsc w display settings/ video output settings/ HDMI/ ustaw rozdzialke, a jak skonczysz bedzie Set audio output settings... ustaw na hdmi i powinno dzialac... a jak to nie zadziala, mozna sprobowac z innymi kablami, niekoniecznie z nowym hdmi.  

Edytowane przez kris9700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie odlaczales nic i nie zmieniales ustawien? ja nie mialem dzwieku po tym jak ustawilem na HDMI i podlaczylem spowrotem do SD... ja mam po angielsku wiec tak cie pokieruje... sprobuj wejsc w display settings/ video output settings/ HDMI/ ustaw rozdzialke, a jak skonczysz bedzie Set audio output settings... ustaw na hdmi i powinno dzialac... a jak to nie zadziala, mozna sprobowac z innymi kablami, niekoniecznie z nowym hdmi.

Dzięki :*

CLOSE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×