Skocz do zawartości
Gość Pokitar

The copyright protecion information is invalid...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pokitar

zlozylem sie z kumplem na gre z polskiego PSS i on sciagnal dal mi konto ja sciagnalem zainstalowalem probuje uruchomic a tu The copyright protecion information is invalid... (jest to gra callin all cars)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zlozylem sie z kumplem na gre z polskiego PSS i on sciagnal dal mi konto ja sciagnalem zainstalowalem probuje uruchomic a tu The copyright protecion information is invalid... (jest to gra callin all cars)

ProroK poratuj chłopaka, zarobisz +1 do postów a tak serio, czasami niektóre gry mają takie magiczne zabezpieczenie Sony, aby jak najwięcej im zielonych nabić na konto. Chyba nie ma dla Ciebie ratunku, ale próbuj, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Czy jest to może WarhawK przyjacielu ?

/VAMET nie przejmuj się staram się ignorować durne docinki, nie zawsze mi to wychodzi, ale się staram, jest okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest to może WarhawK przyjacielu smile.gif ?
(jest to gra callin all cars)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

hmm, no tak jak tam ktoś napisał, pewnymi grami dzielić się nie da - przykład warhawk, o CAC nie wiedziałem =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokitar

dobra juz mam po zainstalowaniu trzeba po prostu wziasc jeszcze raz dwonload tej samej gry i wziasc przy sciaganu cancel :]

Temat do zamkniecia.... a i chyba mozna tak z kazdy gra ,z LocoRoco Cocorechco mialem to samo... Dalem download i od razu cancel i tez poszlo. :] mam nadzieje ze pomoglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×