Skocz do zawartości
marcinoo

PS3 i PSP

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie w jaki sposób podłączyć PSP do PS3 (bezprzewodowo)?

pozdro

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz routerka WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika, że pierwsze połaczenie musisz zrobić po kablu USB, wywołując z menu opcję 'Register Device'. Po takim parowaniu konsolek, kabelek możesz odłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój szef połączył bez problemu psp i ps3, niestety nie wiem jak. Mówił tylko, że odpalił F1 i spodziewał się dodatkowego wykorzystania psp, ale dupa. W jakiej grze psp miało robić za lusterko wsteczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak routera nie potrzeba? Bo z tego opisu wynika ze nie potrzeba. A lusterko wsteczne miało być w Gran Tourismo (ale chyba nie ta wersja HD tylko nowa pełna wersja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba routera, urzadzenia mozna polaczyc w trybie ad-hoc (jeden do jednego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, już podłączyłem. Fajny bajer. Czy ktoś wie czy w ten sposób można grać na psp online wykrozystując podpiętą do sieci PS3? Bo jak połączę się z PS3 to widzę jedynie menu z PS3 a nie z PSP. Udało mi się na PSP odpalić net (wszedłem sobie na onet.pl, średnio czytelne :-) ale gierki z UMD nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, już podłączyłem. Fajny bajer. Czy ktoś wie czy w ten sposób można grać na psp online wykrozystując podpiętą do sieci PS3? Bo jak połączę się z PS3 to widzę jedynie menu z PS3 a nie z PSP. Udało mi się na PSP odpalić net (wszedłem sobie na onet.pl, średnio czytelne :-) ale gierki z UMD nie potrafię.

Wydaje mi sie ze jest to mozliwe tylko jesli ps3 jest podpieta do netu kablem (bo jesli przez wi-fi to karta w ps3 przlacza sie w tryb ad-hoc do polaczenia z psp a to oznacza ze odlacza sie od ap do ktorego jest podlaczona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze jest to mozliwe tylko jesli ps3 jest podpieta do netu kablem (bo jesli przez wi-fi to karta w ps3 przlacza sie w tryb ad-hoc do polaczenia z psp a to oznacza ze odlacza sie od ap do ktorego jest podlaczona).

Ok, mam podpiętą PS3 do sieci kablem ale na PSP widzę tylko menu PS3. Nie wiem jak uruchomić gierkę z UMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, mam podpiętą PS3 do sieci kablem ale na PSP widzę tylko menu PS3. Nie wiem jak uruchomić gierkę z UMD.

Niestety nie pomoge bo nie posiadam psp wiec nie wiem jak to dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się pobawię i spróbuję coś wykombinować. W każdym razie mogliby o tym gdzieś więcej napisać (mam na myśli manual do PS3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nic z tego. Na TV jest napis remote play a na PSP widzę menu z PS3. Jeśli to tylko to, to nie wiem do czego ma to służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czego wlasciwie mozna wykorzystac polaczenie psp i ps3, oprocz widoku ps3 na psp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre pytanie spider :) Ja nie mam pojęcia! Może ktoś coś gdzieś wyczytał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można oglądac filmy, zdjęcia i słuchac muzy z PS3 na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No można oglądac filmy, zdjęcia i słuchac muzy z PS3 na PSP.

z tym że to mało przydatne jak masz podłączoną konsolę do dużego HDTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Jak na razie to chyba nie ma innych zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciuch

no ja zapodałem ściąganie demek, i mogłem oglądać Cartoon Network, a na PSP sprawdzałem se postęp ściągania.

Obawiam się, ze będzie trzeba poczekać i inne funckcje, czytaj: jak znajdziesz w jakieś grze, w menu opcję "Connect PSP as" a potem nastąpi dla przykładu, możliwość rozmowy w czasie gry online, z kolegą z teamu.  :)

MIR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze że do gadania z kolegą z Teamu lepszy bedzie Headset.. Ale widze inne zastosowania

Np. Grasz w jakiegoś FPS i PSP służy jako twoje PDA, możesz na niej przeglądać mapę, czytać znalezione notatki, używać do Hackowania terminali. ::)

Albo np. Motyw kiedy włączasz jakąś mini kamerkę  i masz podgląd z niej na PSP.

W MGS4 wysyłasz tego małego robocika na przeszpiegi i konsola daje ci wybór czy chcesz mieć podgląd ala PIP czy na PSP.

Możliwości jest całe mnóstwo. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądze że do gadania z kolegą z Teamu lepszy bedzie Headset.. Ale widze inne zastosowania

Np. Grasz w jakiegoś FPS i PSP służy jako twoje PDA, możesz na niej przeglądać mapę, czytać znalezione notatki, używać do Hackowania terminali. ::)

Albo np. Motyw kiedy włączasz jakąś mini kamerkę  i masz podgląd z niej na PSP.

W MGS4 wysyłasz tego małego robocika na przeszpiegi i konsola daje ci wybór czy chcesz mieć podgląd ala PIP czy na PSP.

Możliwości jest całe mnóstwo. :o

może wyślij swoje CV i pomysły do Sony?  ;) bo na razie z ich strony w kwestii wykorzystania psp panuje cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie wiem zabardzo do czego to ma sluzyc. Przeciez wole sobie na duzym TV filmy ogladac  <duren>

Gdyby byla taka opcja ze zarowno jak i na ps3 jak i na psp widzieli bysmy menu i mozna bylo by robic osobne rzeczy (np ogladac cos na psp a na os3 grac) to rozumiem ale w tym momencie to zbedny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się wydaje to chodzi o to, że zostawiasz PS3 włączone w domku, a np za granicą, łączysz sie WI-FI i sobie można oglądać filmy.  :P

EDIT: Napisze na zaś. Łączyłem PSP z PS3 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×