Skocz do zawartości
SouL

Oceń Swojego Poprzednika

Rekomendowane odpowiedzi

Kami

Jedna z nielicznych przedstawicielek płci pięknej na tym forum(może jestem ślepy xD, dlatego nie zauważyłem więcej). Po awatarze wnioskuję zainteresowanie "światem" anime. :wink: Gra przede wszystkim dla zabawy(nie dla trofeów). Mieszka w jednym z ładniejszych miast w Polsce. Lubi wyrażać własne opinie. :smile:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krypto - sporo się udziela w tym temacie, co świadczy o tym, że lubi być oceniany przez innych. Za avek spory plus, gdyż uwielbiam serię, hehe,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawidek hmmm. Jest zagorzałym kibicem FC Barcelony, uwielbia gry typu fifa no i co tu jeszcze napisać git majonez

laugh.gif

Pyle - fanboy Playstation, nigdy nie miał innego pada w rękach, ciągnie tabakę

masz racje jeszcze nie miałem innego pada niż sony, a od x klocka to nawet nie wezme ;p. No i od czasu do czasu pociągne se tabaczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to teraz test mojej spostrzegawczości ;)

Pyle - Gość z dziwacznym avatarem (wygląda jak arbuz) i dość krótką karierą na forum. Nie ilość jednak ważna a jakość a i z tą bywało różnie z uwagi na Warna którym oberwał na krótko po pojawieniu się na Ps3Site. Prawdopodobnie ma na imię Kuba i na codzień "lata" na skuterze. A jak nie jeździ to gra na Ps3, głównie w GTA IV i Killzone 2. Totalnie zapatrzony w logo Playstation i zdeklarowany przeciwnik X'klocka. Systematycznie odwiedza forum i wrzuca średnio 1 post na dzień. Odzywa się tam gdzie ma coś do powiedzenia a jak nie mówi to wciąga tabakę. Ogólnie jeden z wielu użytkowników którego dobrze kojarzę na forum :thumbsup:

Wystawiam się na strzał, jakiś odważny? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiam się na strzał, jakiś odważny? :unsure:

Raz się żyje ...

Tomo - Pan i Władca :) Polubiłem człowieka, fajnie i zabawnie pisze, potrafi rzucić ciętą ripostą. Banuje piratów używając przy tym kosmity z Melmak napisem : "You are Banned" aż miło popatrzeć (tak btw warna też od niego dostałem ;) ) Posiada spory zasób wiedzy na tematy związane z PS3, kilka razy nawet mi pomógł, ot mod z prawdziwego zdarzenia.

Edytowane przez Link396
Dementuje: Nie ja dałem Ci Warn'a :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, ale chyba lubi Crash-a, sądząc po sygnie mało gra albo dopiero co dostał konsolę. Ogólnie pozytywnie, + za GOW-a :D

Edytowane przez M!sters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link396 - po avatarze wnioskuję, że fan śmierci, czarnych klimatów, niewierzący :) Lubi ciężką muzykę, ale nie pogardzi justinem bieberem, hanną montaną lub jonasami :)

Widać, że grał w God Of War - to potwierdza moją tezę o fanie śmierci ^^

to opiszę dwóch - szkoda usuwać - w przygotowaniu :)

M!sters - Lubi owieczki, pewnie jedną popycha nocami :) Po sygnaturce sądzę, że fan GT5, co dobrze o nim świadczy. Pod sygnaturką opisany komp - pewnie taki mu się marzy, ale nigdy na niego nie uzbiera, więc zadowolił się PS3 z GT5 :) Pisze na szybko, bez zastanowienia :)

Edytowane przez Fyjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fyjo to wielki znawca pokemonow. To dzieki jego badaniom wiemu skad pochodzi miedzy innymi pikachu. W domu posiada laboratorium gdzie klonuje te male stworki :nuke:

Fyjo lubi prowokowac

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don_Mario

Tyś sympatyczny,

w ogóle nie monotematyczny.

Zawsze pogadać potrafisz,

zawsze czymś miły zadziwisz.

Don znaczy, żeś mafiozo,

o swe dzieci się już boję, o zgrozo ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoetaPS3 lubi pisać prozą i rymem na temat PS3.

W dzieciństwie wszyscy się z niego śmiali że uczył się na pamięć wierszy Mickiewicza, Słowackiego, Norwida, tuż to jego pasja była i została do dzisiaj.

Po awatarze wnioskuję że lubi lato i płacze że teraz mamy zimę i jego ukochane słoneczko nie może przebić się przez zimne i grube chmury.

PS. Temat EPiC :laugh:

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie wszystko o ludziach, ich dzieciństwie i pasjach. Do tego ma wykrzyknik w nicku, czyli jest nad-aktywny albo niewyżyty, co może wpływać na jego zainteresowanie DJ'ami, których dumnie nosi w avatarze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie wszystko o ludziach, ich dzieciństwie i pasjach. Do tego ma wykrzyknik w nicku, czyli jest nad-aktywny albo niewyżyty, co może wpływać na jego zainteresowanie DJ'ami, których dumnie nosi w avatarze ;D

Forum o PS3 jako takie go nie interesuje za wyjątkiem Offtopicu gdzie całkiem nieźle rozpoznaje gry i regularnie zmienia sygnaturki i avatary z których wynika że angielski zna w stopniu przynajmniej średniozaawansowanym a photoshopa conajmniej podstawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir to user ktory wszystko musi miec podpisane swoim wspanialym nick'iem. Nawet zamienil napis Playstation 3/ PS3 na wspaniale "Cwir"!

Uzytkownik ten czesto zapodaje newsy w roznorakich tematach, abysmy ciagle byli nabiezaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don_Mario - rodak zza oceanu, niezbyt często odzywa się na forum co być może spowodowane jest otrzymanym swojego czasu warnem za offtop (od razu mówię że nie ode mnie). Nie przepada za stereotypami co dość jasno postanowił wyrazić swoim avatarem. Bardzo lubi pykać w RE5 i jak sam napisał (wielokrotnie); " ... ma na liczniku jakies 120h+ i jescze z checia by sobie pogral ... ". Ma jakąś pokręconą historyjkę w swoim profilu której samo przeczytanie sprawia sporo problemów nie mówiąc już o jej zrozumieniu. Generalnie ma przesrane bo choć jest facetem to świętować urodziny musi razem z wszystkimi babami, urodził się bowiem chłopaczyna 8 marca czyli w dzień kobiet. Pomimo tego wszystkiego jedna z pozytywnych postaci na tym forum, doskonale kojarzę jego profil i nie ukrywam że z dużą satysfakcją oceniłem go w tym temacie :thumbsup:

Kto następny? :unsure:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubi "Alfa" :biggrin:, uwielbia gre "Dead space" ponieważ nie boi się potworów tylko pająków, otrzymał 3 platynki za "GOW"-a marnując ze swojego życia pare cennych chwil :rofl: i od czasu do czasu sprząta forumek :P.

Edytowane przez M!sters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M!sters - użytkownik z odwrotnym "i" w nicku, można rzec biała owca z czarnym ryjem ;) na forum. Patrzę po trofikach, że mu na nich zbytnio nie zależy, najwidoczniej cieszy się z gry, i nie wypruwa sobie flaków za trofiki ;) Chłopak sam nie wie skąd jest, najczęściej jego ślady widać w dyskusjach ogólnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to rudy blondyn z piegami, maks 170cm wzrostu, blada cera i dorzucam okularki, wiek ~16 lat.

... a w czym się pomyliłem to pewnie mnie szybko poprawi ;>

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myski - szpanuje na dzielni swoimi nowymi kołpakami do BMW e30 :) Uprzejmy, zawsze pyta, czy mamy jakiś problem :)

Nie zna podstaw ortografii, więc z chwdp przeszedł na JP. Często bywa na komisariacie, i kabluje na swoich kolegów :)

Ciężko coś wydedukować z samego avka ^^

@Down

ja się tylko wytłumaczę, oceniajcie Tomo :)

zabrakło mu jednak cierpliwości na przejście kampanii single i trybu onslaugh na poziomie hardcore

przeszedłem, ponieważ mam w bf bc2 platynę, ale nie wiem, czego mi nie zapisało tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fyjo - gość z pokemonem w avatarze który nie umie odróżnić bmw e30 od klasycznego mercedesa coupe. Lubi gierki i piwo więc to dobry kompan do ustawek w battlefielda, wkleił sobie nawet sygnaturkę z osiągnięciami, zabrakło mu jednak cierpliwości na przejście kampanii single i trybu onslaugh na poziomie hardcore > KLIK. Ogólnie raczej czyta i obserwuje niż zabiera głos, średnio zapodaje jeden post co trzeci dzień z czego większość w offtopie. Ma 24 lata i pochodzi z miasta gumy - możliwe że na gierki zarabia bieżnikowaniem opon do traktorów lub inną specjalnością spod znaku Dębica ...

Ufff :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALF, który tylko swoim kosmicznym pochodzeniem jest w stanie wyjaśnić mi skąd wie, że to Coupe, chyba że gdzieś pisałem:)

W każdym bądź razie nader czujny moderator:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myski - wydaje mu się że wyglądam jak... szkoda gadać ;) Na szczęście chłopak myli się w dosłownie każdej kategorii - wróżbita z niego żaden.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link396 to gosc ktory prawdopodobnie nie lubi swiat. Konsole ps3 posiada od nie dawna a juz udalo mu sie ograc takie perelki jak Uncharted. Gra ta zreszta moze byc jego ulubiona na ta wspaniala konsole. Ocenia ludzi po tym jak mowia, badz po tym jak sie na jego temat wypowiadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don Mario - można śmiało wywnioskować ,że ma coś wspólnego z mafią . Mario wskazuje ,że jest istnym fanem hydraulika z Nintendo :) . Nie używa polskich znaków , z czego wnioskuje ,że dziennikarzem to on nie jest . Taki sobie mafiozo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiraPutanga

Wielbiciel ryby żyjącej w rzece o nazwie "Paragwaj"(sądząc po nicku). Szczęśliwy posiadacz PS3 80GB i Samsung-a P2270HD czym lubi się chwalić. Mieszka w Krakowie. Lubi piłkę nożną i trofea tak jak ja. Na razie niezbyt udziela się na forum, ale mam przeczucie, że niedługo to się zmieni. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krypto

lubi oglądać porządne seriale, takie jak "Dexter" z gier stara się wycisnąć 100 % trofeów - całkiem dobrze mu to wychodzi :) Wielki plus za awka - świetna sprawa, ogólnie sporo już się go naczytałem na forum, ale jakoś więcej nie umiem napisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×