Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie o dwa dziwne trofea w tej grze. Mianowice chodzi mi o Dark Forest i Clear Path Not Lost. Gdzie i jak trzeba by było je zdobyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są nowe trofea, ostantio był widoczne tylko przez strone psn, pewnie zapowiedź jakiegoś dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są nowe trofea, ostantio był widoczne tylko przez strone psn, pewnie zapowiedź jakiegoś dlc.

Dzięki za podpowiedź. Ale rozumiem że bez nich (pomimo widoczności w psn) można nabić platynę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było ich gdy odpaliłęm gierke świezo po premierze, więc platyna wpadnie na bank bez nich. Swoją drogą bardzo łatwa jest thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyc trophy The Guide - Collect all Virgil commentaries.

Gre skonczylem 2 razy i tylko tego puchara brakuje do platyny.. ktos pomoze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać z Virigilej za każdym razem gdy go widzisz, ale skoro tylko tego Ci brakuje to znaczy że masz wszystkkie relikwie, więc troche z nim gadałeś i tylko opuściłeś kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze za kazdym razem z nim rozmawialem do konca...to samo bylo gdy gralem poraz 2. Bo brakowalo mi kilku reliktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne mi wpadło przy pierwszym przejściu, gdize tylkor az rozmawiałem do końca, w pozostałych przypadkach tylko raz R1 huh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie:

Into the Blind World - Right after you climb some demon wall, there will be a Judas coin on a little cliff nearby.

Shores of Acheron - After you kick open a door that you had to turn a lever and break a breakable wall to get to. You see Charon and people constantly falling in the background.

Limbo - After ripping off Charon's head and getting back onto land (you had to run across a breaking bridge right before this).

Unblessed Infants - You'll get to this right after you meet the unbaptized babies with scythe hands for the first time.

Hall of Kings - Right before King Minos, the judge of the dead. Virgil will be in the corner and when entering the door before him you see him for a split second. Run to the bottom right to see him and then talk to him.

Winds of Lust - Literally right in front of the Lust Storm. On the left.

Semiramis - After the snake head that you have to break it's teeth to continue. You also receive a cutscene with Beatrice sitting in on a bed.

Helen - After killing Cleopatra in Lust, you do a few jumps and he'll be waiting for you when you land.

Gluttony - Before fighting Cerebus and after you do some platforming to get down to Gluttony.

Valley of Mud - After the room with the three mouths and before the mirror puzzle.

Greed - After descending into Greed, you'll see Virgil right in front a bunch of gold looking stuff and moving platforms.

Earth's Treasure - After getting passed the room that closes in on you and/or enemies. Right next to a demon wall.

Plutus - Right before the giant statue of Plutus.

The Wheel of Fortune - After you climb up Plutus, open the door and go across the rope, Virgil is waiting for you when you drop off the rope.

Anger - After descending into Anger, Virgil will be waiting for you.

Pigs in the Mire - After using a box to make a platform go down.

The City Draws Near - After going up the platform that you have to make sure the fire thing doesn't catch up. Right next to the rope that goes down and you'll get onto the big behemoth's head that you'll ride through the City of Dis (except that's not yet, you ride it across a pond).

Heresy - After descending into Heresy, he'll be waiting for you.

The Harrowing - Right after you go through the two hallways that have fire levers (one of which, demons try to catch you in it).

Epicurus - When you get to the main room where you're moving up a statue so it gets hit by light (the first time), you'll have to get across some demon walls and once you are passed them, Virgil will be waiting for you. It's also right before the room with 5 fire walls needing to be closed.

Three More Circles - This is after you get passed the room where all the platforms around you are breaking and falling (also known as the stalactite room).

Violence - Right next to the River of Boiling Blood, when you first get there.

Wood of Suicides - After crossing the River of Boiling Blood, Virgil will be waiting for you.

Abominable Sands - After leaving the Wood of Suicides and before entering the sandy area.

The River Phlegethon - After pushing the big piece of wood to continue on, you'll see red water/blood at a waterfall in the background. Right before the rope you descend to fight Francesco.

The Final Circle - After you get done with the Malbolge, Virgil is waiting on the path.

Treachery - Literally right at the beginning of the crumbling ice bridge (right before the final boss). He blends in with the scenery, so he's easy to miss.

Edytowane przez Piki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze za kazdym razem z nim rozmawialem do konca...to samo bylo gdy gralem poraz 2. Bo brakowalo mi kilku reliktow.

sorki, że truję 4 litery, trzeba za każdym razem z nim rozmawiać aż zniknie, mi wpadło to za drugim razem w sumie, bo dokładnie nie przeczytałam jakie są trofea. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, że truję 4 litery, trzeba za każdym razem z nim rozmawiać aż zniknie, mi wpadło to za drugim razem w sumie, bo dokładnie nie przeczytałam jakie są trofea. Pozdrawiam

Może jeszcze jedno zdanie, bo na necie są sprzeczne opinie, co do tego trofika.

Co najważniejsze, można go zdobyć grając ressurction mode (wszystkie zdobyte upgrady i relikty). Podkreślam, bo na necie można się spotkać z opinią, że jest inaczej. Nie ma 100% pewności, czy dialogi trzeba ciągnąć do końca (wydaje mi się że nie, ale w sumie dla bezpieczeństwa ja gadałem do upadłego). Bardzo łatwo przegapić Virgila w trzech miejscach:

1- przed skokiem na platformę króla Minosa (wąchający sędzia) - Jest po prawej w komnacie z ukrytym reliktem, gdy się wchodzi, kamera jakoś go omija więc łatwo przegapić. (przez to musiałem przejść grę trzeci raz :/)

2- przed wieżą "Winds of Lust" (chyba tak się nazywa), Virgil stoi po lewej stronie na samym końcu mostu. Można go łatwo przegapić, gdy spieszymy się, by "wyłom" w trąbie powietrznej nie zniknął.

3- sam koniec gry, zaraz przed rozpadającym się mostem. Virgil ma praktycznie identyczny kolor, co lodowy most, i bardzo się z nim zlewa.

Polecam również raz na jkiś czas sprawdzać jurnal/virgil i parzeć, czy gdzieś wcześniej nie ma "LOCKED", bo jeżeli tak to znaczy że coś przegapiliśmy. Po odblokowaniu wszystkich wpisów wpada trofeum brązowe (u mnie przy okazji platynka ;) ).

Mam nadzieję, że pomoże to kilku graczom ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialogów nie trzeba ciągnać do końca, wystarczy raz R1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam jedną uwagę odnośnie odkrywania komentarzy Virgila.

Jeżeli stracimy życie a checkpoint jest ustawiony blisko Virgila to trzeba z nim jeszcze raz zagadać.

Po stracie życia może się skasować dana rozmowa z poetą.

Ja przez to ominąłem komentarz "Greed" i dopiero przy drugim podejściu zaliczyłem to trofeum.

Mam nadzieję, że moja rada się komuś przyda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje osoby ktora ma dodatek The Trials of St.Lucia i chce zrobic trofeum It's in the Trial gdzie trzeba przejsc 15 triali EA w dwie osoby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś dodatek Trials of St. Lucia i chce pograć we dwóch w Areny od EA to można pisać na PSNid wcis88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Jak szybko mozna pokonac Malacoda(potwor z rogami co plonie)?Jest na to jakis patent? :) Chodzi mi o dodatek The Trials of St.Lucia i te triale z EA. :confused:

Edytowane przez mbroberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie trophy "The Critic". Czy komuś te trophy nie wpadło po ocenie 100 triali, ja mam zrejtowane koło 250 i nic :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje osoby ktora ma dodatek The Trials of St.Lucia i chce zrobic trofeum It's in the Trial gdzie trzeba przejsc 15 triali EA w dwie osoby . Moje PSN Mapig piszcie do mnie na PS3 wczoraj zaliczyłem wszystkie triale w singlu więc szybko pójdzie. Na każdego wroga znam taktyke :) Temat PILNY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie i miło spędzony czas, poniżej kilka refleksji i wskazówek jeżeli ktoś jeszcze ogrywa takie starocie

:psbutton: Pierwsze podejście, skupcie się na zebraniu wszystkiego od razu (monety, relikty, komentarze, potępieńcy), gra daje bardzo szybką możliwość podglądu zebranych itemów w menu collcetibles, warto sprawdzać co jakiś czas co się już ma i w przypadku 'pustego pola' wgrać ostatni save i dokładniej się rozejrzeć. Save'y są naprawdę gęsto rozmieszczone, praktycznie jeden co 5-10 minut. Zebranie wszystkiego plus wymaksowanie jednej ścieżki w moim przypadku to czas 7,5h. Grałem jednak bardzo spokojnie, delektując się fabułą i wręcz genialną oprawą muzyczną,

:psbutton: Monety, potępieńców i komentarze musimy zebrać podczas jednego przechodzenia fabuły, nie ma możliwości dozbierania brakujących na new game+ Relikty pozostają i możemy je zebrać podczas więcej niż jednej gry

:psbutton: Podczas jednej gry można wymasterować tylko jedną ze ścieżek, nie starczy dusz na więcej a i na jedną może zabraknąć, ewentualne braki można dobić na new game+

:psbutton: Gra nie ma achievmentu związanego z poziomem trudności, można grać na super easy i mimo to zdobyć platinium,

:psbutton: Drugie podejście i wymasterowanie drugiej ścieżki, skupiamy się wyłącznie na brnięciu do przodu i rozwalaniu wszystkiego i wszystkich, również elementy otoczenia czasem dają nam dodatkowe dusze, w przypadku takiego grania całość fabuły to ledwie 3,5h grania,

:psbutton: W przypadku problemów z trophy 666 combo (jest banalne) polecam grając jako Holy zrobić je na 4 z 10 aren z wyzwaniami. Naszym zadaniem jest utrzymać się w powietrzu przez 8 sekund. Do momentu aż to się nie uda stale odnawia się tam 2 przeciwników, combo wbijemy używając wyłącznie krzyża - cały czas klepiemy :cicle: , nie musimy nawet celować, broń ma autocelowanie. Sugeruję jedynie włączyć relikt Coin of plutus, wydłuża on długość możliwych przerw między ciosami więc nawet gdybyśmy zostali trafieni dwukrotnie przez przeciwnika combo nie zostanie przerwane,

:psbutton: Gra wbrew obiegowej opinii nie zasługuje na miano CRAP'u. Nie wszystko dla wszystkich, mnie osobiście przypadła do gustu, jak wspomniałem świetna oprawa muzyczna i bardzo ciekawe lokalizację - zwłaszcza wizja piekła zaskakuje i zapiera dech

Polecam, w razie pytań o trophy, piszcie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:psbutton: W przypadku problemów z trophy 666 combo (jest banalne) polecam grając jako Holy zrobić je na 4 z 10 aren z wyzwaniami. Naszym zadaniem jest utrzymać się w powietrzu przez 8 sekund. Do momentu aż to się nie uda stale odnawia się tam 2 przeciwników, combo wbijemy używając wyłącznie krzyża - cały czas klepiemy :cicle: , nie musimy nawet celować, broń ma autocelowanie. Sugeruję jedynie włączyć relikt Coin of plutus, wydłuża on długość możliwych przerw między ciosami więc nawet gdybyśmy zostali trafieni dwukrotnie przez przeciwnika combo nie zostanie przerwane,

Ja polecam przy tym zwiększyć poziom na najwyższy bo wtedy przeciwnicy więcej "przyjmą na klatę" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szybciej jest na 1 arenie. Ustawiamy Najwyższy poziom i spamujemy Sins Of Our Fathers :P

Bardzo fajna gra. Wczoraj z przyjemnością wbiłem platynkę. Grało mi się o wiele lepiej niż w GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×