Skocz do zawartości
BobaFett_PL

Star Wars The Force Unleashed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zapowiada się fajnie. Kocham SW i pierwsza część też przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, ze 2 będzie przynajmniej rónie dobra. Grunt, żeby fabuła była sensowna i spójna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo mnie zastanawia, jakie będzie rozwiązanie fabularne w 2 części ;/ W końcu oba zakończenia w 1 jasno pokazywały, co się z bohaterem dzieje i jakoś średnio mi się widzi wyciąganie z tego ciekawej historii. No ale, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dwójki po prostu nie może wyjść nic dobrego <_< Tyle ciekawych historii jest do opowiedzenia w SW, a oni muszą wskrzeszać Starkillera. Chyba, że to jest jego klon - przy zapędach Imperatora znanych z EU byłoby to moim zdaniem jedyne, w miarę rozsądne rozwiązanie tego fabularnego ambarasu :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Vader skłamał Imperatora mówiąc, że chłopak nie żyje i zabrał go gdzieś, albo wskrzesili go wbrew całej ideologii Jedi :P . Ciekawi mnie jak to rozwiążą, bo jak narazie wygląda to śmiesznie - jak chęć trzepania nowej kasy, żeby utrzymać niemałą firmę :D . Jeśli jednak im wyjdzie coś sensownego to chylę czoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Vader skłamał Imperatora mówiąc, że chłopak nie żyje i zabrał go gdzieś, albo wskrzesili go wbrew całej ideologii Jedi :P

A Imperator uwierzył mu na słowo, a z tych emocji stracił tymczasowo kontakt z Mocą ? A może Vader pod peleryną ukrył Isalamira ?

Wskrzesili...kto ? W końcu w rodzie Skywalkerów była taką umiejętność, ale jakieś 130 lat później :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Imperator uwierzył mu na słowo, a z tych emocji stracił tymczasowo kontakt z Mocą ? A może Vader pod peleryną ukrył Isalamira ?

Wskrzesili...kto ? W końcu w rodzie Skywalkerów była taką umiejętność, ale jakieś 130 lat później :pardon:

Może moc była niewyczuwalna, ale tętno Vader wyczuł? A tak na serio, to aż tak nie zgłębiłem wiedzy Jedi. Mam nadzieję, że jakoś im to wyjdzie, bo pierwsza część miała bardzo dobrą historię. Potencjał był ogromny, a wyszło jak zawsze... Choć mi się gra podobała, to jednak niektóre niedoróbki przeszkadzały i psuły ogólny zarys gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mam nadzieję, że jakoś im to wyjdzie, bo pierwsza część miała bardzo dobrą historię. Potencjał był ogromny, a wyszło jak zawsze....

pierwsza gra miała fajną fabułę, ale na pojedynczą część. Fakt, że Starkiller ginie, staje się inspiracją dla zalążków Rebelii - to było chyba najlepsze w historii z jedynki. Nie wspaniały bohater, który ratuje wszystkich i później żyje długo i szczęśliwie, bo w Sojuszu sytuacja była zgoła odmienna. Pierwszy z wielu, którzy poświęcili wszystko dla dobra Galaktyki w tej organizacji (chociaż Bria Tharen wciąż pozostaje dla mnie ikoną "Rebel sacrifice'a" :whistling: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę...jedynka była świetna!Może trochę krotka ale miała świetny klimat a ja jestem fanem SW!Oby tylko wymyslili naprawdę konkretną fabułę która będzie jakoś grała z pierwszą cześcią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jest bohater z jedynki o czym świadczą gadki yody i vadera.

No i startować pewnie będziemy po jasnej stronie mocy ponieważ ziomek z filmiku wywija niebieskimi mieczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy trailer. Niezłe. Mam nadzieje, że gra będzie przynajmniej równie fajna jak pierwsza część. A Vader w sali z klonami Starkillera zapowiada niezłą jatkę. Czekam na ten tytuł i liczę na kawałek fajnej historyjki z ciekawymi wrogami, zwrotami akcji i klimatem. O muzykę się nie martwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się pierwsze Force Unleashed podobało, nie wiem dlaczego niektórzy tak zacięcie krytykują tą grę.

Oby zrobili długiego i wciągającego singla, okraszonego dobrą grafiką i fajnym level design'em.

Swoją drogą kolekcjonerska się fajnie zapowiada - za sprawą pen drive'a.

530x650_6218.jpg

wybaczcie xboxową wersję ;P

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie xboxową wersję ;P

Heretyk !!! :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ta kolekcjonerka. Ciekawe czy będzie u nas. Co więcej, po ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w okolicach 250zł, raczej będzie, w sumie ostatnio coraz więcej na naszym rynku wszelkich kolekcjonerskich, wreszcie zaczyna się nas traktować jak pełnoprawnych klientów.

Chociaż nie każdy polski dystrybutor o tym pamięta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info w temacie edycji kolekcjonerskiej:

" Oprócz samej gry w nasze łapki trafi również specjalnie zaprojektowane, metalowe pudełko (SteelBook), pendrive (w kształcie karykaturalnego Starkillera) oraz cały pakiet dodatków. Poniżej pełna zawartość zestawu, za który przyjdzie nam zapłacić 80 dolarów (około 280 złotych).

- Specjalne metalowe pudełko SteelBook

- Ekskluzywna zawartość do gry:

Trzy dodatkowe poziomy do challenge mode

Ekskluzywna skórka (Deak Starkiller)

Ekskluzywny kryształ do miecza świetlnego

- Pendrive 2 GB wyprodukowany przez MIMOBOT z bonusami:

Cyfrowy artbook

Scenariusz napisany przez Hadena Blackmana

Tematyczne tapety"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że poprawili grafikę, dziwnie natomiast wyglądają te moce, w jedynce jakoś to wszystko ładniej wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no grafika jest poprawiona, ale w koncu latka leca. ja tam jedynke lubie, jedyne co naprawde denerwowalo mnie to to ze nasz lajtsejber to po prostu swiecaca palka, ktora tluczemy gosci az d onierpzytomnosci a nie najpotezniejszy orez... to musza poprawic. nie licze oczywiscie na odciecia konczyn w koncu to LA. chociaz w starusienkim JEDI OUTCAST byla odcinajaca sie dlon i od razu lepiej bylo, szturmocy gineli od jednego ciosu a i tak latwo nie bylo, da sie? da sie, wiec nei hc biora sie do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz racje, z drugiej jednak jak nasz miecz był by naprawdę mieczem jedi, każdego przeciwnika zabijali byśmy na jeden hit, a to też nie było by za dobre. No chyba, że za to przeciwników było by więcej, albo pojawili się jacyś z różnymi osłonami chroniącymi ich od naszego lightsaber'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że w uniwersum SW miecze świetlne mogły być blokowane przez różne typy broni. Słowem, to co pokazano w SW:FU nie było żadną herezją. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę przede wszystkim na multi tzn. żeby w ogóle było. Bo krótka kampania to za mało aby mnie zmusić na wydanie 200 zł po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×