Skocz do zawartości
maxim24

Zamiana X360 Na Ps3..warto?

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Zastanawiam sie nad zamianą X360 na PS3...wiem ze PS3 ma\bedzie miało pare wyjatkowych gier ale denerwuje mnie to ze gry wychodzace na obie platformy czesto tracą na jakości na wersje PS3 np.Bayonetta co mnie ta gra intetesuje(spadek klatek itp),lub inne gry co trza sciagac patche itd bo sa problemy,z drugiej strony za darmo jest granie na necie itp.Wiem ze bedziecie mi radzic abym wziął PS3 lecz chciałbym otrzymać odpowiedzi nie koniecznie od fanboyi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadając pytanie na forum poświęconym konsolom Sony raczej nie możesz spodziewać się pełnego obiektywizmu. Ja jednak pokuszę się o odpowiedź ponieważ mam obie konsole (wii zresztą też) i moje uwagi są takie:

Jedyna gra, jaką miałem na obu konsolach to Battlefield 1943. Faktycznie po kilkudziesięciu godzinach na Xboxie i prawie takim samym czasie gry na PS3 muszę stwierdzić, że są minimalne różnice na korzyść konsoli MS. Oczywiście nie ma mowy o jakichś znaczących różnicach - drobiazgi, których większość ludzi nigdy nie zauważy (cienie, PS3 nie zlicza trafień - bardzo rzadko).

Generalnie jestem obecnie na etapie sprzedaży Xboxa ze względu na tytuły. Myślę, że obie konsole są bardzo porównywalne (biorąc pod uwagę dotychczasowe gry wspólne dla obu platform) i zaważyć może tylko biblioteka tytułów. U mnie właśnie ten czynnik decyduje o pozbyciu się konsoli Microsoft bo bardzo przypadły mi do gustu gry takie jak Killzone 2, Uncharted 2, Infamous, Wipeout HD no i oczekiwany przez wszystkich Heavy Rain (jak zobaczyłem pierwsze zapowiedzi to kupiłem konsolę sony :) ). Jest to sprawa bardzo indywidualna i każdy powinien zorientować się, czy gry jakie lubi są na taką a nie inną konsolę. Cenię Playstation za to, że wiele dobrych tytułów wychodzi po polsku i za darmową grę w sieci. Jednocześnie wiem, że nie dla każdego są to rzeczy najważniejsze. Najchętniej zostawiłbym sobie tego Xboxa ale nie stać mnie na utrzymywanie 3 konsol a przede wszystkim ledwo starcza mi czasu na PS3.To tyle ode mnie.

Edytowane przez Tomgracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna gra wychodzi lepiej na ps3 a inna na xboxa nic nie poradzisz... z drugiej strony nad ps3 przemawia jeszcze blue-ray oraz niezle tytuly god of war , heavy rain itd:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z awaryjnością konsoli?przeglądając forum wiele osób skarzyło sie na padający laser BL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluję grę na dysku i już tak laser nie cierpi,choć płyta musi być.Czemu ps3? W połowie grudnia sam się zastanawiałem nad x360 czy ps3.Serwery online i Tekken,cód miód i orzeszki,7 godzin prawie non stop,trzeba iść spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×