Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Marzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragon85pl

Marze wlasnie sobie ze mam ps3 w domciu i 24 calowy monitorek od benq full hd i pogrywam sobie w motorstorma w 1080p :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja marze, że wygrałem w totka i już do roboty chodzić nie muszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

ale to niejest marzenie zwiazane z ps3 :P

Prosze realne marzenia wypisywac ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No jak to też dotyczy PS3. Jak wygram w totka kupie sobie 100 calowy TV fullHD, PS3 i wszystkie gierki wychodzące na nią i będę tylko grać grać i grac. Wspomniałem, że do roboty nie będę musiał chodzić?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

aaa w takim razie to sie zgodze :D ja bym wolal lonczyc porzyteczne z przyjemnym :D  z checia bym pracowal w Sony ;)  i testowal gry  i bym niemusial czekac na premiere :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może o spełnionych marzeniach. Jeszcze trzy lata temu marzyłem o kupnie PS2. Marzenie zrealizowałem rok później. O kupnie PS3 w dniu premiery nawet nie śniłem ... I co?

tn_ps3_na_miejscu.jpgtn_z_gory.jpg

Teraz marzy mi się większa pensja ... i więcej czasu dla żony, kota (który niedługo będzie) no i oczywiście dla PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guru

No ja tez mam pewne marzenie chciałbym mieć pełną piwnice diamentów i byc czarnym  wytatuowanym niggasem czującym bans :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak to też dotyczy PS3. Jak wygram w totka kupie sobie 100 calowy TV fullHD, PS3 i wszystkie gierki wychodzące na nią i będę tylko grać grać i grac. Wspomniałem, że do roboty nie będę musiał chodzić?  :D

I staniesz się obleśnym grubasem ważącym 250kg, który nie może podnieść się z wyra, a kupy wali takie, że zapełnić nimi można dwa 10-litrowe wiadra od razu. Nie ma jak fajne marzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mażę o wielkiej burzy z huraganem i tornadem która przechodząc przez Polskę wywieje cały PIS i LPR i Młodzież Wszechpolską na jakąś małą wyspę z jedną palmą, dwoma kokosami i rekinem pływającym w kółko.

A na drugim miejscu PS3 + TV + Kino domowe 7.1 + dużo wolnego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej wyspy dodałbym stado głodnych lwów i też mogę o tym pomarzyć  ;D

A tak serio? PS3, HDTV, dobra i nie męcząca praca, mały własny domek i ukochana kobieta... Nie koniecznie w tej kolejności  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marzenia.... toche tego moglbym napisac, ale przede wszystkim ps1500 100 900 ;P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być bogatym madafaką z 600 mld w sejfie i nie pracować do końca życia!

I tylko wylęgiwać się w łożu królewskim i pocinać w super hiciory na Playstation !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mażę o wielkiej burzy z huraganem i tornadem która przechodząc przez Polskę wywieje cały PIS i LPR i Młodzież Wszechpolską na jakąś małą wyspę z jedną palmą, dwoma kokosami i rekinem pływającym w kółko.

Marzenia sie spelniaja LPR wywialo z sejmu

Ja bym chcial duzo ciekawych gier na ps3 home i duzo wolnego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja śnię o symulatorze łowiectwa na PS3 Coś jak Deer Hunter na pc w którego uwielbiam grać, tylko bardziej realny I aby ten symulatorek obsługiwał nowy gun od Namco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy:

- poznanie jakieś miłej dziewczyny o podobnych zainteresowaniach

- znalezienie dobrze płatnej pracy

- założenie rodziny

- dużo gier na PS3

- żeby nigdy nie chorować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko: 200k F i wracam do PL, ustawiony do końca życia. Nie jest źle 10% już jest odłożone, ale w takim tempie to będę siedział jeszcze tu 10lat, a docelowo ma być 5 wrr. Wiadomo to tylko kasa, ale niech ktoś rozsądnie wskaże coś innego. Kasa podstawą wszystkiego, niestety (można polemizować ofkorz) Ogólnie to nie mam zamiaru pracować do końca życia, muszę wygrać w totka. Pracuje nad systemem haha i widzę dobre rokowania. Żeby się jeszcze dało grać w totka online o_O Mam taki dar chyba wrodzony, potrafię przeczuć pewniaki każdego dnia w najróżniejszych aspektach, coś jak rozbudowana intuicja. Pomyśle sobie o czymś, notuje, a potem w ciągu 24h się to sprawdza. Mam ponad 100 takich przypadków. Teraz kombinuje jak tu wysłać 300 kuponów na polskiego totka tygodniowo nie będąc w PL, ale jestem na dobrej drodze. Jak wygram, obdaruje elitę plazmami i wymienimy sprzęt serwerowy na rakietę (za moda na forum ofkorz ), bo na razie Was lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem, że aby robić dobrą kasę to nie ma sensu u nikogo pracować, ani tym bardziej wyjeżdżać tylko trzeba otworzyc własną działalność. Rzuciłem w pizdu pracę w listopadzie 2006 i od stycznia jestem na swoim. Dopiero teraz widzę co znaczy zarabiać dobrą kasę. Mało tego ... praca nagle stała się dla mnie ważniejsza, bo tylko dzięki swojej pracy mam na chleb i na przyjemności zerknij co takiego otworzyłem:

www.DogsPassion.pl

Może czasami zamiast wyprówać flaki dla kogoś za marny grosz, warto się zastanowić nad swoją firmą i nie liczyć na głupiego lotka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci powiem, że aby robić dobrą kasę to nie ma sensu u nikogo pracować, ani tym bardziej wyjeżdżać tylko trzeba otworzyc własną działalność. Rzuciłem w pizdu pracę w listopadzie 2006 i od stycznia jestem na swoim. Dopiero teraz widzę co znaczy zarabiać dobrą kasę. Mało tego ... praca nagle stała się dla mnie ważniejsza, bo tylko dzięki swojej pracy mam na chleb i na przyjemności zerknij co takiego otworzyłem:

www.DogsPassion.pl

Może czasami zamiast wyprówać flaki dla kogoś za marny grosz, warto się zastanowić nad swoją firmą i nie liczyć na głupiego lotka ?

Totek swoją drogą, biznesy swoją drogą, ja mam zamiar otworzyć coś wielkiego w Londynie, oczywiście step by step. Czegoś takiego tu nie ma, nie ma nawet w Polsce, a jest np. w USA. Branża komputerowa, ale na razie ciii, bo to plany na przyszłość. Na chwilę obecną szukam teamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No dobra...

- 50 calówa SONY Full HD;

- Mieć juź sieć do PS3, dwa DS3 i tylko już kupować te gry...;

- Nie chodzić do szkoły, ani pracy i mieć dom...;

- I być w raju: gry, seks, gry, seks, gry .

A no co do totka; Szansa na wygraną to 50%, bo albo wygrasz, albo nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Skończyć już studia i mieszkać w moją kobietą w Santa Monica, pracować w GGL.com a reszta.. hmm resztę już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar otworzyć coś wielkiego w Londynie

Brawo !!! Popieram Trzeba myślec o przyszłości, a nie napierdzielać u kogos Szkoda tylko, że nie w Polsce, bo warto podatkami wspierać swój kraj Ale może będzie tak, że jak się dorobisz tam, to wrócisz i będziesz wydawał kasę u nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Panowie, ja chcę skończyć dobre studia, a potem doktorat na prestiżowym amerykańskim, bądź angielskim uniwersytecie, podjąć jakąś ciekawą i dobrze płatną pracę związaną z moim wykształceniem, wybudować dom nad jeziorem i do tego pokój specjalnie przeznaczony tylko i wyłącznie do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo !!! Popieram Trzeba myślec o przyszłości, a nie napierdzielać u kogos Szkoda tylko, że nie w Polsce, bo warto podatkami wspierać swój kraj Ale może będzie tak, że jak się dorobisz tam, to wrócisz i będziesz wydawał kasę u nas

Hehe to mnie teraz rozwaliłeś, z całym szacunkiem, że czym i że co wspierać? Podatki w Polsce hehe, no tak... Mój Tata miał firmę w Polsce, Mama nie musiała pracować, ale prowadziła sobie sklep. W Polsce podatki, zusy, fiskusy i inne pierdoły to 3/4 a za co żyć? Nie dziękuję wspierać kraj podatkami. Ludzie z Polski uciekają, bo podatki zabijają. Na zachodzie ludzie płacą niskie podatki stosunkowo do zarobków i czują, że żyją! Ja w UK płacę 18% podatku i o dziwo jak przychodzi koniec roku podatkowego to ponad 50% mi zwracają, w Polsce nic nie zwrócą, jeszcze będziesz dopłacał, złodzieje... Wrócę owszem, kiedyś, otworzę/przeniosę firmę, wybuduję dom itp. Nie będę ciułał 30 lat, żeby mieć coś swojego, albo żeby moje dzieci miały dobrze. Jestem młody i nie będę tym straconym pokoleniem na budowanie kraju. To ja mam mieć dobrze, a jak ja będę miał dobrze, to moim dzieciom nie będzie niczego w życiu brakować... W UK jak mam fajny pomysł, to bank daje kasę, a firmę otwieram w ciągu godziny! w Polsce miesiącami się to ciągnie. Tutaj nikt mnie nie zabije podatkami i opłatami, w Polsce takie biznesy idą szybko na dno. Niestety daleko Nam jeszcze do normalności, jaka jest w innych krajach. Patriotą nie jestem! ot co, po prostu kocham Polskę i szanuję swoich dziadków za przelaną krew w walce o wolność. I tu się kończy moja miłość do kraju. Jestem przeciwnikiem myślenia, byle coś robić, byle we własnym kraju. To taki z przodu patriotyzm, a z tyłu goła du.a o_O Uwierz mi, że jeśli w Polsce, będzie chociaż w połowie tak jak na zachodzie to wrócę szybko, ale to tylko marzenia. Potrzeba na to ze 20 lat, jedno pokolenie... Mógłbym długo pisać, ale to nie forum do takich spraw, pozdro ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P0k3m0n

Mojim życiowym marzeniem jest być testerem gierek bo jak się lubi swoją prace to nigdy nietrzeba będzie pracować bo to będzie przyjemnością dlamnie =] kupią mi dom konsolke i moge tak całe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×