Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Marzenia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja śnię o symulatorze łowiectwa na PS3 Coś jak Deer Hunter na pc w którego uwielbiam grać, tylko bardziej realny I aby ten symulatorek obsługiwał nowy gun od Namco

deer hunter fajny, jezdzisz quadem czy konno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Mojim życiowym marzeniem jest być testerem gierek bo jak się lubi swoją prace to nigdy nietrzeba będzie pracować bo to będzie przyjemnością dlamnie =] kupią mi dom konsolke i moge tak całe życie

To nie jest trudne, uczysz się dobrze angielskiego ślesz majle po wszystkich firmach i coś znajdziesz =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
deer hunter fajny, jezdzisz quadem czy konno?

Oczywiście konno Ale w 99% czasu gry chodzę, czołgam się, skradam Moje ulubione zajęcie to snajperowanie po lesie zresztą jestem synem myśliwego, więc mam to we krwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe to mnie teraz rozwaliłeś, z całym szacunkiem, że czym i że co wspierać? Podatki w Polsce hehe, no tak... Mój Tata miał firmę w Polsce, Mama nie musiała pracować, ale prowadziła sobie sklep. W Polsce podatki, zusy, fiskusy i inne pierdoły to 3/4

Nie przesadzaj Przez pierwsze dwa lata zus to kwota 280zł. Później robi się z tego 750zł. Przecież to nie jest dużo. Firma po 2 latach działaności powinna przynieść Ci zyski na poziomie 30 tysięcy miesięcznie. Podatek to 19%, ja przynajmniej wybrałem liniowy, więc nie ma to większego znaczenia. Vat sobie ospisujesz, a jak np. handlujesz na niskim vacie, to co miesiąc nie dopłacasz nic. Nie wiem o czym piszesz w sprawie tych wysokich podatków Zreszta liczę na PO, że podatki w ciagu 4 lat zmaleją, a sprawa biurokracji siębardzo poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Kenet twoje marzenie z 30.03.2007 zostało spełnione ( PiS może nie został do końca wywiany ,ale LPR to już historia).

Marzenia sie spełniają ... wpisujcie dalej.

A ja to chciałbym nie musieć pracować... nie nudził bym sie, żonkę już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyć studia (programistyczne), otworzyć studio developerskie oraz nauczyć się dobrze gotować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skończyć studia (programistyczne), otworzyć studio developerskie oraz nauczyć się dobrze gotować

Co to są studia programistyczne?? Słyszałem o informatyce, ale o czymś takim, to w życiu... Może pozostań przy gotowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym stworzyć coś pokroju fallouta 1/2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest odnalezienie tej jedynej, a lot of cash, kupienie sobie MicroShit'u i celowo wypuszczać na XShit'y gry pokroju Super Mario oraz aby Ojciec Dyrektor dostał w łeb kulkę od Bill'a Gates'a:P:P:P Gates pójdzie siedzieć, Rydza nie będzie a ja przejmę Radio Maryja razem z numerem i PINem konta na którym się składuje 15 baniek:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to są studia programistyczne?? Słyszałem o informatyce, ale o czymś takim, to w życiu... Może pozostań przy gotowaniu.

Ups, sorki chodziło mi o studia informatyczne o kierunku programistycznym A przy gotowanie nie zostanę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×