Skocz do zawartości
Gość deresz

Moja PS3 nie chce instalowac gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość deresz

Witam szanownych forumowiczow , jak w temacie , mam problem z instalacja gry demo sciagnietej przez internet. Gdy chce zainstalowac pojawia sie komunikat AN ERROR OCCURRED DURING THE INSTALL OPERATION (80029564) O co chodzi tej konsoli? Czy mozna sobie z tym poradzic czy trzeba oddac ja do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Witam szanownych forumowiczow , jak w temacie , mam problem z instalacja gry demo sciagnietej przez internet. Gdy chce zainstalowac pojawia sie komunikat AN ERROR OCCURRED DURING THE INSTALL OPERATION (80029564) O co chodzi tej konsoli? Czy mozna sobie z tym poradzic czy trzeba oddac ja do serwisu?

1. Ściągnij jeszcze raz.

2. Zrób twardy restart (5sec trzymaj power odpalając konsole)

3. Zrób format w opcjach.

4. powiedz jaka to gra.

5. Jeśli nic nie zadziała - do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy przerywałeś jakoś prace konsoli podczas ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tak z demem The Simpsons , w czasie ściągania wyłączyłem konsole tym przełącznikiem od zasilacza z tyłu konsoli, ale potem ściągnałem jeszcze raz mając konsole ciągle włączona i działa spoko ( tyle że nadal nie wiem jak pokonać tego ludka z pączkiem , za cholere ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deresz

Jesli chodzi o gre to jest to NBA live 08 , teraz dokladnie nie pamietam ale byc moze wylaczylem raz na chwile konsole podczas sciagania i byc moze to jest przyczyna. Sprobuje jeszcze raz sciagnac bez wylaczania i mam nadzieje ze chociaz mozna grac w gierki podczas sciagania bo taka operacja trwa ze szesc godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylaczanie ps3 podczas sciagania nie robi roznicy ja wylaczam po 10 razy w czasie sciagania chocby teraz zeby odp. tutaj. Sciagnij to demko jeszcze raz to powinno rozwiazac problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN

Błąd CRC podczas ściągania dema i tyle. Ja tak miałem niedawno z Uncharted. Ściągnąłem i miałem błąd podczas instalacji. Ściągnąłem jeszcze raz i wszystko zadziałało jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem tak z demem The Simpsons , w czasie ściągania wyłączyłem konsole tym przełącznikiem od zasilacza z tyłu konsoli, ale potem ściągnałem jeszcze raz mając konsole ciągle włączona i działa spoko ( tyle że nadal nie wiem jak pokonać tego ludka z pączkiem , za cholere ! )

Tego się używa do wyłączania jak ci się konsola zatnie a nie od tak wyłączać nią konsole ;x Jeżeli normalnie nie wyłączysz konsoli podczas ściągania albo konsola ci sie zatnie, możesz zaczynać ściągać na nowo bo wtedy wiadomo że już gra będzie uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem tez tak samo, po ponownym sciagnieciu gry wszystko dziala sprawnie

miałem tak z demem The Simpsons , w czasie ściągania wyłączyłem konsole tym przełącznikiem od zasilacza z tyłu konsoli, ale potem ściągnałem jeszcze raz mając konsole ciągle włączona i działa spoko ( tyle że nadal nie wiem jak pokonać tego ludka z pączkiem , za cholere ! )

mialem to samo z ta gra, a co do ludzika to mlodym strzelasz mu na klape i wbijasz na nia jak sie otworzy i wciskasz /\ a jak sa wyzsze klapy to musisz szybko na cos wejsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×