Skocz do zawartości
maxim24

Spostrzeżenie Nowego Użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..Więc kupiłem PS3 (wersja slim),wcześniej miałem X360..Dokupiłem jeszcze Assasina 1 ,Gta IV i Bayonette.Assasin w porównaniu z wersja na X wygląda według mnie gorzej(tekstury itd), a Bayonetta to już tragednia...Nie wiem na czym to wszystko polega...Niby konsola mocniejsza,niby płytki pojemniejsze a gry na obydwu konsolach różnią się ( na X mam wrażenie ze obraz jest bardziej ostry i kolory żywsze...nie wspomne już ze na PS3 animacja często lubi chrupać).Jeszcze non stop słysze że do jakieś gry trza ściągać patche bo coś programistom nie wyszło...Mam nadzieje że się zrarze do konsoli..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze ten temat zostanie szybko zamkniety. a co do twojej wypowiedzi. fakt gry niekiedy nie sa dobrze zoptymalizowane na ps3 (tyczy sie tytulow multiplatformowych), a ty trafiles akurat na takie tytuly.

ps. sciagnij sobie demo uncharted 2 z pss i zobacz jak gra na ps3 moze wygladac i dzialac :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..Więc kupiłem PS3 (wersja slim),wcześniej miałem X360..Dokupiłem jeszcze Assasina 1 ,Gta IV i Bayonette.Assasin w porównaniu z wersja na X wygląda według mnie gorzej(tekstury itd), a Bayonetta to już tragednia...Nie wiem na czym to wszystko polega...Niby konsola mocniejsza,niby płytki pojemniejsze a gry na obydwu konsolach różnią się ( na X mam wrażenie ze obraz jest bardziej ostry i kolory żywsze...nie wspomne już ze na PS3 animacja często lubi chrupać).Jeszcze non stop słysze że do jakieś gry trza ściągać patche bo coś programistom nie wyszło...Mam nadzieje że się zrarze do konsoli..

Pozdrawiam

Po pierwsze jest tak jak napisales - masz wrazenie, po drugie patche to jest pozytywne zjawisko, po trzecie jak narazie "zrarzanie" Ci dobrze idzie wiec jak masz taka nadzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wiele pięknych, pozbawionych rozczarowania chwil przeżyjesz u boku PS3 (wierz mi)- Nowy Użytkowniku. Ja mam dla Ciebie 2 słowa: Mon-taż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko właśnie wiekszość jest multiplatformowych w których PS3 lekko jest w tyle, a gry jedynie na PS3 dopiero pokazują co konsola potrafi bez praktycznie żadnych doczepek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, rób wywiad środowiskowy przed zakupem najlepiej wśród swoich Xbotów matołów i kup pan Xboxa bo to Uber-konsola wg nich jest, a nie narzekaj na 'słabe' gry na PS3 bo jak Cię psami poszczuję to mi z tego forum przestaniesz kpić, quasi inteligentnymi wypowiedziami nt 'brzydkich gier' i jakie to xboks ma wszystko cacy. Jak Ci się nie podoba, konsolę zwróć i po krzyku.

epic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epic.jpg

shit oplulem sie kawa :).. najlepszy fail image jaki widzialem w tym miesiacu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że fanboy'e PS3 dostają białej gorączki bo ktoś powiedział coś złego na temat ich przeukochanej konsoli.

Maxim, zjawisko, o którym mówisz jest pewnie spowodowane tym, że część developerów po prostu nie jest w stanie do końca okiełznać PS3, albo nie chce im się przyłożyć więcej czasu aby dopracować produkt i przez to niektóre gry multiplatformowe są lepsze na xboxie.

Niech przykładami tu będzie choćby Fallout 3 (który na PS3 dosyć często się zawiesza, podobno występują też problemy z save'ami) Tekken 6 (niższa rodziałka i dłuższe loadingi na PS3) czy po prostu Bayonetta.

Myślę, że niektórzy developerzy potrzebują czasu aby do końca opanować moc PS3. Pamiętam jak dosyć niedawno Valve wspomniało, że nie robi gier na PS3 bo brak im ludzi zdolnych do tworzenia gier na tą konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do kolegi maxim24 ale ten temacik mi pachnie jakąś prowokacją :)

Możemy jednak wszyscy współczuć że podjąłeś tak pochopną decyzję o zmianie konsoli bez wcześniejszego "zbadania rynku" YouTube aż chuczy od filmików porównawczych X vs PS i to co napisałeś nikogo nie dziwi, ani też nie zasługuje na miano odkrycia stulecia. Po prostu te konsole pod względem wyglądu grafiki się różnią. Jedni zobaczą korzyści po stronie X'a inni po PS3.

Co do patchy o których tak się pochlebnie wypowiedziałeś to nie zawsze są to poprawki a czasem są dodatki ... użytkownicy X'a podzielają pewnie twój negatywny stosunek do tego typu rzeczy, a to z powodu że nie znają ich choćby z powodu braku polskieg Live'a o który tak walczą ...

Jednym słowem urzekła mnie Twoja historia jednak mogę Ci gwarantować że się nie zawiedziesz :) Powoli będziesz odkrywał zalety konsoli SONY, nie dostrzegając Wad które często wynikać będą tylko ze stwierdzenia "bo w X-box'ie było inaczej"

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do patchy o których tak się pochlebnie wypowiedziałeś to nie zawsze są to poprawki a czasem są dodatki ... użytkownicy X'a podzielają pewnie twój negatywny stosunek do tego typu rzeczy, a to z powodu że nie znają ich choćby z powodu braku polskieg Live'a o który tak walczą ...

Nie prawda, brak polskiego Live'a nie ma nic do znaczenia. Bo patche i dodatki (inna sprawa, że na niektóre dodatki są czasami założone blokady regionalne) są do ściągnięcia dla każdego nie zależnie od tego czy jest live w twoim kraju czy nie.

Maxim, kup Killzone 2 albo Uncharted 2 to wtedy zobaczysz jak wyglądają gry na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bijemy pianę ... pytanie po co ...

Turus miałem właśnie na myśli te rzeczy z których polscy użytkownicy X'a skorzystać nie mogą ...

Obie konsole mają swoich fanów i tego nic nie zmieni.

Nic nie mam do X-boxa, Ps3 wybrałem kierując się tym że jest BR - obecnie nie zamiełbym "chlebaka" na nic innego ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa optymalizacja silnika gry. Jak wiadomo od wieków :D docelową platformą przy tworzeniu gry jest X360. Później gra jest portowana na PS3 i PC. czasami te porty wychodzą lepsze , czasami gorsze. zależnie od chęci developera ;) Powoli sytuacja zaczyna się zmieniać i developerzy zaczynają wspominać o tym , ze PS3 ma być docelową platformą przy tworzeniu gier. Obecnie nie jest aż tak tragicznie , dla przykładu MW2 został bardzo dobrze sportowany na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam więc odnieść się do tytułów które są exclusive wydawane tylko na PS3 i wtedy podzielić się spostrzeżeniami :)

Uncharted, GT, GOW i pewnie jeszcze kilka można dorzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co to bicie piany? Mam xboxa od początku istnienia, Playstation prawie tak samo(kupiona w pierwszej promocji) i wiecie co? Każdy zorientowany w temacie wie, a może i widział, że sporo gier multiplatformowych lepiej wygląda na xboxie. Tylko co z tego? Jestem multiplatformowy, ale od prawie 2 lat gram tylko na Playstation3. Prawda jest taka, że większość dobrych i objętych wyłącznością gier ukazuje się na Soniaczka. U konkurencji bieda: Alan Wake, Left for dead, Mass Effect2 i koniec. Nic dodać nic ująć :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×