Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam juz normalnie mozna wymieniac dysk, Sam czekalem na nowy system bo wyskakiwal blad teraz juz wszystko git pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zglupialem. Jeden moze wymienic dysk, inny nie bo wywala blad. Juz nie wiem co sie dzieje z tym FW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mozna sam czekalem od 3.5 , Polecam zmienic pendriva. Jak mi sie udalo to naprawli:P

Edytowane przez CeMoTTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mozna sam czekalem od 3.5 , Polecam zmienic pendriva. Jak mi sie udalo to naprawli:P

No spoko, ale assasynowi wywala blad wiec nie wiem czy to tak do konca 100% skutecznosci czy przypadek. Trzeba poczekac na wypowiedzi innych, poniewaz na razie jednej osobie sie udalo a drugiej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to po prostu wina pena? Najlepiej jakby przetestował na innym i go sformatował zanim spróbuje aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie ja wymieniełem z 80gb na 320gb teraz mam miejsca w cholere.

A z tym playstation plus to nawet dobrze zrobili ze mozna savy zapisywac. Tylko szkoda ze za to gowno trzeba placic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to po prostu wina pena? Najlepiej jakby przetestował na innym i go sformatował zanim spróbuje aktualizacji.

Właśnie dzisiaj użyłem do tego celu innego PenDrive'a,ale niestety to nie pomogło.

CeMoTTT ciesze się,że przynajmniej u Ciebie ten problem został rozwiązany,

może to jest zależne od konkretnego modelu konsoli.

Nie mam pojęcia,u mnie nadal błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Firmware wszystko psuje. Nie można doładować konta w PS Store, bo ciągle wyskakuje error 80023163. Co za shit...

dzis doladowalem sobie konto i bezproblemo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis doladowalem sobie konto i bezproblemo :)

Ja właśnie coś nie mogłem, podobnie jak wielu innych użytkowników (tak przynajmniej wynikało z postów na oficjalnym forum Playstation). Na szczęście można to zrobić z poziomu PC i akurat się powiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolejna aktualizacja do pobrania 3.60

od teraz możemy ustawić po jakim czasie nie korzystania z kontrolera sam się wyłączy czy to wszystko??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wyskoczyles. wez poczytaj ostatnie strony :whistling:

mi tam juz we wczesniejszych softach dalo sie ustawiac po ilu minutach bezczynnosci ma sie kontroler wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam juz we wczesniejszych softach dalo sie ustawiac po ilu minutach bezczynnosci ma sie kontroler wylaczyc.

Właśnie też mnie to zdziwiło bo jestem pewien, że już kiedyś ustawiałem tą opcję, ale dawno dawno temu. No chyba, że poprzednie aktualizacje to wykluczyły i teraz przywrócili z powrotem pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo taka opcja juz byla, tyle ze mozna bylo jedynie ustawic na 10 minut. Teraz doszlo wiecej "czasowek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowe zabezpieczenia i największa zmiana, jak już pisałem wcześniej - kopiowanie save-ów na serwery SONY co byś ich nie stracił jak Ci dysk padnie czy cuś. Jeden minus, tylko dla użytkowników Playstation Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak doładować z pc pss plis powiedźcie

Ja właśnie coś nie mogłem, podobnie jak wielu innych użytkowników (tak przynajmniej wynikało z postów na oficjalnym forum Playstation). Na szczęście można to zrobić z poziomu PC i akurat się powiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 3.60 wprowadza nowa metode laczenia sie konsoli PSN i dlatego ci co maja CFW nie moga sie teraz polaczyc z PSN a ci co maja OFW lacza sie normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

To mój pierwszy post tutaj. Mam taki problem: Jak kupiłem konsolkę (niedawno) to dokonałem aktualizacji firmware'u do wersji 3.60. Miałem dzięki temu iplę i tą internetową powierzchnię dyskową. Ostatnio zrobiłem format dysku oraz przywróciłem system. Próbowałem ponownie zaktualizować firmware, gdyż nie wyświetlała mi się możliwość oglądania ipli i korzystania z dysku internetowego. Przez internet w ogóle się nie powiodła aktualizacja, gdyż system twierdzi, że nie ma nowszej aktualizacji. Gdy przeprowadziłem aktualizację za pomocą pendrive'a to system tylko się zapytał czy chcę zaktualizować system do tej samej wersji (3.60). Po tej aktualizacji dalej jest to samo, czyli nie ma ipli (na tym mi najbardziej zależy). Czy jest jakiś sposób na wyjście z tej sytuacji czy trzeba czekać na pojawienie się nowego firmware'a? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Witek

Witajcie ponownie!

Właściwie to mój problem już jest nieaktualny, gdyż za którymś włączeniem konsolki pojawiła się już z powrotem IPLA:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wkowal

Tak na przyszłość, to po formacie dysku nie traci się zainstalowanej aktualizacji systemu, więc nie trzeba jej pobierać ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. PS3 mam od wczoraj i jestem kompletnie zielony temacie tego firmware i chciałbym zadać pytanie. Do czego on służy i jak go pobrać/zainstalować? Szukałem w google, ale nic znaleźć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nowe gry wymagaja updatu konsoli mozna go pograc ze strony sony a pozniej zainstalowac z pandriva (pendrive musi byc sformatowany w fat32 i posiadac katalogi PS3/PATCH), zainstalowac z plyty z gra i poprzez menu konsoli (w kategorii ustawien na samej gorze.

a Firmware to nic innego jak dodawanie nowych opcji konsoli oraz nowych zabezpieczen

Edytowane przez dApo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe gry wymagaja updatu konsoli mozna go pograc ze strony sony a pozniej zainstalowac z pandriva (pendrive musi byc sformatowany w fat32 i posiadac katalogi PS3/PATCH)

Zaden PATCH tylko PS3->UPDATE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. PS3 mam od wczoraj i jestem kompletnie zielony temacie tego firmware i chciałbym zadać pytanie. Do czego on służy i jak go pobrać/zainstalować? Szukałem w google, ale nic znaleźć nie mogę.

Nie musisz nic robić patch sam się pobierze podczas logowania kiedy naprawią psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×