Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że wraz z nowym firmware trzeba zmienić hasło i tu pojawia sie mój problem bo zapomniałem :-( zawsze logowało mnie automatycznie. Jest jakaś metoda żeby to obejść?

ZAPOMNIAŁEM HASŁA, JAK ZMIENIĆ HASŁO?

Wszystkie próby zawiodły? Dzwoń na Infolinię. Przygotuj sobie numer seryjny konsoli (na tabliczce znamionowej z tyłu).

PL_call_centre_promo_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeca nie trzeba wpisywać starego tylko od razu nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie musiałem podawać starego , miałem ustawione automatyczne logowanie i po powrocie PSN , od razu nowe hasło wpisywałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zauważyłem że od ściągnięcia firmware 3.61 konsola głośniej działa

też tak macie??

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moja konsola ps3 , wczoraj rano zaloczylem konsole i nie uruchomila sie tak jak zawsze tylko pojawil sie komunikat ze system nie moze sie sam uruchomic i trzeba podpiac kontroler przez usb i zaktualizowac system do 3.55 ktory jakies 4 miesace wczesniej juz zaktualizowalem, oczywiscie wszystko zrobilem wedlug instukcji podawanej na ekranie , az aktualizacja zatrzymala sie na 99% i dalej ani drgnie ,czekalem okolo godziny i nic, zrestartowalem system i teraz caly czas uruchamia sie odrazu aktualizacja i staje na 99% , i tak za kazdym razem, prubowalem uruchomic z trybu awaryjnego ale nic te same dzialanie , konsola nie komunikuje o zadnych bledach , kontrolki normalnie swieca jak swiecily , nie wiem jak to naprawic , prosze o pomoc, bo inaczej mnie dzieci znienawidza ,dzieki i pozdrawiam,

przepraszam z brak polskich liter ale pisze z norweskiej klawiatury i systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moja konsola ps3 , wczoraj rano zaloczylem konsole i nie uruchomila sie tak jak zawsze tylko pojawil sie komunikat ze system nie moze sie sam uruchomic i trzeba podpiac kontroler przez usb i zaktualizowac system do 3.55 ktory jakies 4 miesace wczesniej juz zaktualizowalem, oczywiscie wszystko zrobilem wedlug instukcji podawanej na ekranie , az aktualizacja zatrzymala sie na 99% i dalej ani drgnie ,czekalem okolo godziny i nic, zrestartowalem system i teraz caly czas uruchamia sie odrazu aktualizacja i staje na 99% , i tak za kazdym razem, prubowalem uruchomic z trybu awaryjnego ale nic te same dzialanie , konsola nie komunikuje o zadnych bledach , kontrolki normalnie swieca jak swiecily , nie wiem jak to naprawic , prosze o pomoc, bo inaczej mnie dzieci znienawidza ,dzieki i pozdrawiam,

przepraszam z brak polskich liter ale pisze z norweskiej klawiatury i systemu

a nie przerabiałeś przypadkiem konsoli ??

spróbuj jeszcze zainstalować system 3.61 ( ten najnowszy ) z dysku zewnętrznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie przerabiałeś przypadkiem konsoli ??

spróbuj jeszcze zainstalować system 3.61 ( ten najnowszy ) z dysku zewnętrznego

ale jak mam to uruchomic , poniewaz po wlaczeniu konsoli , zalacz sie odrazu aktualizacja,i jak ja zatrzymac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po ostatniej aktualizacji PS3 miałem ochotę rzucić nią o ścianę nie dość że zawiechy i przycinanie przy zwykłym przeglądaniu menu to następnie nie chciała sie uruchomić i jakieś śmieszne komunikaty o podłączaniu pada,resetowaniu i ponownym wgrywaniu aktualizacji błędem jest że nie można powrócić do poprzedniej wersji systemu do czasu poprawienia tej aktualizacji i że jest obowiązkowa przy logowaniu , nie wiem zrobili ją na odwal żeby szybko uruchomić PS network a człowiekowi odechciewa się włączenia PS mam nadzieję że szybko poprawią błędy bo widzę że musi być prawdą to co mówią że przegrzewa starsze PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych błędów nie uświadczyłem. Nigdy nie grzebałem w oprogramowaniu, nie bawiłem się w żadne przeróbki, czy inne Jailbreaki, dzięki czemu nie mam żadnych atrakcji. Nie twierdzę, że Ty postąpiłeś inaczej, bo możesz być jednym z pechowców.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@KopaczK

Patrząc z perspektywy wszystkich aktualizacji gdzie jednemu coś działało a drugiemu nie, można wyciągnąć wniosek, że prawie każda konsola PS3 jest jedyna w swoim rodzaju

Edytowane przez saracen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie napisałem jednoznacznie, że to jego wina. ;) Każdy sprzęt może się zachowywać inaczej. Wszystko zależy od tego jak, i gdzie, go wykonano, jak był użytkowany (w jakich temperaturach, gdzie stał i jak dług był użytkowany przy jednym posiedzeniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moją konsolą ps3. Po zalaczeniu konsoli nie uruchomiła się tak jak zawsze tylko pojawił sie komunikat że system nie może się sam uruchomić i trzeba podpiąć kontroler przez usb i zaktualizować system do 3.55 ktory jakies 4 mieśące wczesniej już zaktualizowałem. Oczywiście wszystko zrobiłem wedlug instrukcji podawanej na ekranie , aż do momentu gdzie, aktualizacja zatrzymala się na 99% i dalej ani drgnie. Czekalem okolo godziny i nic, zrestartowalem system i teraz caly czas uruchamia się odrazu aktualizacja i staje na 99% , i tak za każdym razem. Prubowałem uruchomić z trybu awaryjnego ale nic te same działanie , konsola nie komunikuje o żadnych błedach , kontrolki normalnie świecą jak świeciły. Nie wiem jak to naprawić , proszę o pomoc, bo inaczej mnie dzieci znienawidzą ,dzięki i pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@abue Masz tu aktualizacje 3.61 Chyba wiesz jak zaktualizować z pendriva ?

http://www.fileserve.com/file/KNbnzbj

dzieki bardzo, tylko jest jeden problem- jak to zrobic, probowalem z pendriva i z plyty dvd, wgrywalem 3.41. 3.55 i 3.61 za kazdym razem to samo odrazu uruchamia sie aktualizacja o 1...99% i stop, juz prubowalem w tryb serwisowy ale sie nie da, juz nie wiem co dalej , zauwazylem ze dioda dysku swieci tylko chwile gdzies tak 30% a potem ciemnica

Edytowane przez abue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś znikł mój post więc napisze jeszcze raz

@abue skontaktuj się z serwisem PRAM, to jest autoryzowany serwis sony, nikt z tego forum Ci lepiej nie doradzi co możesz zrobić. Najlepiej zadzwoń i pogadaj z jakimś serwisantem.

http://www.pram.com.pl/index.php?start=kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poznikało trochę postów. Forum dzisiaj nie w formie.

Ja sugeruję, żeby kolega się przyznał, że używał CFW i konsola mu się po prostu zbrickowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gorączce E3 umknął nam jak widzę nowy FW 3.65. Nie jest to update obowiązkowy, może dlatego.

Co nowego?

- The operating stability of some PlayStation3 format software has been

improved.

- SaveData Utility (minis) will become [saveData Utility(minis/PSP)]

*SCEA, SCEE, ASIA only

This allows for a new feature in which you can back up your PSP saved games to your PS3.

How do I back up PSP saved data to my PS3?

If you need any help or information on how to install the system software update:

I need help with the System Software Update?

How do I put the PlayStation 3 System Software Update on a USB stick?

For SCEJ, "SaveData Utility(PSP) will be added in the [Game] Category.

1 icon below SaveData Utility(PS3) icon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz co chwilę będzie wychodził nowy? W sumie to i dobrze oby już nie było awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie że jest nowy soft, pozostaje tylko zassać i narzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz zainstalowalem w poludnie i wszystko smiga jak ta lala ... a to psp z minisami to tylko do bck'u save'ow z psp ? na ch00j mnie to :) hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano zmienili i przy instalacji jest też inne tło - nie wiem czemu ale te fale przypominają mi Final Fantasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te "poprawione działanie oprogramowania PS3" w znacznym stopniu się poprawiło. Konsola lubi mi się w 3.61 przywieszać. Nawet ostatnio w LBP. ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×