Skocz do zawartości
Tomo

Różne Pytania Dotyczące Filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Więc ja mam pierwsze.

Chodzi o "Metro strachu" Bardzo lubię Washingtona i Travoltę - jednak ambitny tytuł filmu skutecznie mnie od niego odstrasza :) Ktoś może ma już swoje zdanie na temat tego dzieła :)

DzięX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja mam pierwsze.

Chodzi o "Metro strachu" Bardzo lubię Washingtona i Travoltę - jednak ambitny tytuł filmu skutecznie mnie od niego odstrasza :) Ktoś może ma już swoje zdanie na temat tego dzieła :)

DzięX

Oglądałem jakiś czas temu , mogę polecieć z czystym sumieniem ten film , kawał dobrego kina , i dwaj świetni aktorzy.Film trzyma w napięciu i ciekawe zrwoty akcji.Kto nie oglądał niech obejrzy.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie mi jaki to film? Jest w nim mowa o demonie płodności. Pewien mężczyzna spotyka/zna starszego faceta, który ma pewnego rodzaju szachownicę za pomocą, której kontaktuje się z demonem, który podpowiada mu w co zainwestować. Później ten facet oddaje mu swój sygnet i ową "szachownicę". I tak dalej, aż w końcu zostaje porażony prądem i zostaje uwięziony w lustrze, a demon przejmuje jego ciało i postanawia spłodzić dziecko jego żonie. Pod koniec filmu demon wychodzi z jego ciała, a on powraca do swojego ciała i chyba pokonuje tego demona. Proszę o podpowiedź co do tytułu. Dodam, że ten film leciał kiedyś na TVP1/TVP2 w dreszczowcach Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Poszukuję filmu Kod nieśmiertelności z lektorem. Niby wyszły już blue raye .... ale jakoś nie widziałem nigdzie filmu z lektorem, zawsze tylko w wklejonymi napisami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej lektor będzie jak się pojawi DVD w Polsce, czyli we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej lektor będzie jak się pojawi DVD w Polsce, czyli we wrześniu.

A wiesz może jak wygląda sprawa z "Szybka Piątka" .... bo na ten film także czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe co do szybkiej piątki juz dawno jest z lektorem i to w świetnej jakości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry wiem ze to może nie zbyt odpowiedni temat ale zapytam...

mam problem z filmem Cassino Royale, próbowałem dzisiaj właczyć płytę BlueRay z filmem i nawet nie widzi jej w menu konsoli, kilka razy oglądałęm już to u siebie a dzisiaj nie działa, płyta nie jest porysowana...

czemu tak się dzieje ? czy możliwe że to przez nową wersję systemu konsoli ? proszę o jakieś wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś inne bluray'e? Może padł ci laser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że próbowałem inne filmy i gry działają bez zarzutu - tym bardziej nie wiem dlaczego film nie działa.

Niestety na innych konsolach też nie działa - co się mogło popsuć jak nawet płyta nie jest porysowana ani popękana ?

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A region europejski jest płyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności ale jest film jest między innymi z polskimi napisami.

Tylko dlaczego przestał działać - ogladałem go już na swojej konosli kilka razy - a teraz nie hula także u znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś się na niego wylało, jakiś rozpuszczalnik, cola czy coś, to mogłoby w jakiś sposób zmienić strukturę chemiczną powierzchni płyty, coś tam poprzepalać i pewnie byłoby niewidoczne, może to i mało prawdopodobne ale wydaje się w jakimś tam stopniu możliwe :P. Są różne firmy, które zajmują się regeneracją płyt, tam mogli by ci chyba powiedzieć czy coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×