Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, już wcześniej sam znalazłem sposób. Nie każdy jest tak mądry jak ty thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie małe pytanko:

Kupiłem Voucher z allegro na 20 $ i z amerykańskiego konta ściągnąłem dodatek Back to Karkand. Zainstalowałem dodatek, ale włączam grę i nic się nie dzieje (zarówno na amerykańskim koncie jak i polskim). Czy ktoś ma pomysł dlaczego tak jest i czy mam jakieś szanse żeby zainstalować ten dodatek ? Sprzedający na aukcji napisał:

"UWAGA!Gry zakupione w amerykańskiej wersji sklepu będą dostępne także po przelogowaniu na koncie polskim!"

Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę ze zadziała to tylko z amerykańską wersją gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"UWAGA!Gry zakupione w amerykańskiej wersji sklepu będą dostępne także po przelogowaniu na koncie polskim!"

czytajmy ze zrozumieniem:

GRY - beda dzialaly

dodatki takie jak np. ten co kupiles juz nie.

pozatym porownujcie sobie wersje bles dodatku do bles na waszej plycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie dziś ten problem , że niemożna żadnego demka zainstalować z PSSTORE? Ściągałem 2 dema i zatrzymuje się na 15%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miały miejsce ponownie prace konserwacyjne w psn. Gdy zostało PSN ponownie aktywowane wszystko działało bez zarzutu aż do dzisiaj. Przykładowo kupuję grę X w PS store płatności przebiegają poprawnie i tak dalej jednak gdy po udanej transakcji klikam na Download dostaje info że oprogramowanie zostało zakupione i Press to download it. Wciskam download it i ponownie to samo info, Zarządzanie kontami lista download również nie działa. Zastanawiam się czy macie podobny problem czy tylko ja mam coś nie tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie bedzie PSN zmieniaja razem z oprogramowaniem teraz tzn. od 8 lutego bedzie PEN "Play Entertaiment Network" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wykupić usługę w ps plus na 3 mies. gdzies czytałem ze co mies jest darmowa pełna wersj gry - czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wykupić usługę w ps plus na 3 mies. gdzies czytałem ze co mies jest darmowa pełna wersj gry - czy to prawda?

Co miesiąc masz darmowe:

1 gra z PSN

1 PSone classic

2 minisy

Do tego często Sony wrzuca rożne rzeczy z nienacka np niedługo będzie Far Cry 2 za darmo do pobrania przez tydzień.

W darmowe gry możesz grać TYLKO mając aktywną usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: jeśli kupie gre na pss a później usune ja z dysku twardego a będe kiedyś w nią chciał zagrać to znowu będe musiał za nią płacić? Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedziesz musial znowu za nia placic :thumbsup:

pobierzesz ja z historii sciagania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli kupię jakąś grę w przecenie z PS Plus, to po wygaśnięciu subskrypcji będę mógł nadal w nią grać??

PS> Czy MAFIA 2 na PSS jest w wersji PL??

Edytowane przez Soldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co kupisz na przecenie zostaje twoją własnością nawet po wygaśnięciu plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem. Po ostatniej aktualizacji PS3 został skasowany DLC do LBP (MGS i Piraci z Karaibów). Dodam tylko że nabyłem go poprzez wspólne zakupy i nie ma drugiego slotu. Jest jakaś szansa na odzyskanie DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chciałem pobrać trial BF3 - po odpaleniu pobierania chciałem włączyć "pobieranie w tle" i teraz od ok. 10minut jest "Trwa przygotowywanie... Czekaj.", dodam, że kółeckzo z prawej strony się ładuje więc konsola się nie zacięła - co robić? czekać? jeśli tak to ile? czy jeśli wyłączę konsolę przytrzymując power może się coś na dysku uszkodzić?

edit: o, poszło już, w sumie ponad kwadrans chyba trzeba było czekać :/

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było w świecie PlayStation 3 i coś słyszałem (nie jestem pewien) że Sony zdecydowało się zmniejszyć ilość slotów z 4 do 2... Wiem, że dzwonią, ale nie wiem w którym kościele. O co chodzi? Teraz każde wspólne kupowanie ma limit do dwóch osób? Czy to nie o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie z 5 do 2... Tak, sony zmniejszylo mozliwosc ilosc slotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie z 5 do 2... Tak, sony zmniejszylo mozliwosc ilosc slotow.

Oj, boli.

A mogę zapytać, kiedy ta zmiana została wprowadzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie pobieraniem. A jeśli chcesz jeszcze dokładniej, to trójkąt i stan.

W zakładce sieć pojawia dodatkowa opcja-zarządzanie pobieraniem. A jeśli chcesz jeszcze dokładniej, to trójkąt i stan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Za parę miesięcy kolega kupi PS3. Chcemy zrobić wspólne konto PSN. Czemu? Żeby razem kupować gry.

Jednak mam kilka pytań, na które bardzo chcę mieć odpowiedź:

1. Jak to jest? Jak na wspólnym koncie pobiore Vip Pass to na drugie też przejdzie? Jak z grami?

2. Czy możliwe jest wykupienie PS+ na wspólne konto, a potem granie na normalnym?

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×