Skocz do zawartości
Hades26

Problemy z softem 2.1 w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zartujesz... Ubi to pier....

No dobra, ale wszyscy maja wolne pole do wyrażania swojego zdania maja problemy, OK! ale taki KONAMI zawalił wszech piękny zawsze PES2008 i co, też i zjeść? Oni sie przyznali do błędu ale co z tego jeśli ludzie kupili grę a dopiero zapowiadają poprawki... w wersji kolejnej, czyli PES09... bo tej juz nie poprawią.

a u mnie po update 2.01 jest NAT type 2 - to dobrze? czy za niskie ?

Jak masz NAT type 2 to zostaw i niech tak będzie, jakbyś miał NAT type 3 to lipa... chyba że dasz rade pyknąć se type 1 to już normalnie do kościoła codziennie będziesz musiał chodzić i dziękować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie macie wrazenia, ze ten information board spowalnia XMB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale wszyscy maja wolne pole do wyrażania swojego zdania maja problemy, OK! ale taki KONAMI zawalił wszech piękny zawsze PES2008 i co, też i zjeść? Oni sie przyznali do błędu ale co z tego jeśli ludzie kupili grę a dopiero zapowiadają poprawki... w wersji kolejnej, czyli PES09... bo tej juz nie poprawią.

Jak masz NAT type 2 to zostaw i niech tak będzie, jakbyś miał NAT type 3 to lipa... chyba że dasz rade pyknąć se type 1 to już normalnie do kościoła codziennie będziesz musiał chodzić i dziękować

a jak mam se na type 1 ten nat zmienić? bo auto mi wykrywa type 2 , a manualnie nie wiem co tam ustawić... prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz type 1 to sie ciesz, jak masz type 2 to też się ciesz... jakbyś miał type 3 to uciekaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Ja pykam cały czas nz NAT3 i wszystko chodzi: granie w necie, komunikacja glosowa...

Jak to wytłumaczycie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nowy FW. X360 już dostał obsługę DiVIX'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy nowy FW. X360 już dostał obsługę DiVIX'ów.

wolę żeby trochę dłużej popracowali nad nim, ale ustrzegli się błędów. Mnie na szczęście one ominęły bo wszystko działa ok, ale nie chciałbym aby w nowym FW się to zmieniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moje problemy są takie: Niekiedy wywala mnie z PSN,Gry sie wieszają jak łączy z serverem,albo wychodze z gry.Wczesnie tego nie miałem na FW:1.51,1.80(JESZCZE NIE MIAŁEM NETA NA PS3) ale gry chodziły wzorowo bez wiechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje problemy są takie: Niekiedy wywala mnie z PSN,Gry sie wieszają jak łączy z serverem,albo wychodze z gry.Wczesnie tego nie miałem na FW:1.51,1.80(JESZCZE NIE MIAŁEM NETA NA PS3) ale gry chodziły wzorowo bez wiechy

mnie też ostatnio (na szczęście tylko raz) wywaliło z PSN podczas gry w MS. A demo U:DF się zawiesiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie ten nowy soft 2.1 i niestety nie wiem czy jest lepiej czy gorzej poniewaz

mam ps3 od tygodnia i nie mialem softu 2.0 a mam go na plycie

jak moge zainstalowac stary soft ?? da sie wogole

ps mam jeszcze pytanie :

jak jestem w internecie to <nie wiem jak to nazwac>

w folderze z muzyka pojawiaja mi sie jakies pliki a nie da sie ich odtworzyc co to jest i da sie to usunbac plz help !!

ale ni8e tylko w pliku z muzyka z filmami tez , jak nie jestem w internecie to nie ma tego ;//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam wlasnie ten nowy soft 2.1 i niestety nie wiem czy jest lepiej czy gorzej poniewaz

mam ps3 od tygodnia i nie mialem softu 2.0 a mam go na plycie

jak moge zainstalowac stary soft ?? da sie wogole

nie da sie wogólę downgrade-a zrobić.A z drugim pytaniem nie wiem o co ci chodzi???Może koledzy ci odpowią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma UBI tak jak EA straciła w moich oczach.

Hajs, Hajs, Hajs - TAK TO CZYTAJ!

Jak komercja w muzyce to i również w grach...

Wracając do tematu to dziś przez caaaaaaaaaały dzień nie wywaliło mnie ani razu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×