Skocz do zawartości
Aki1986

Polska na Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,jak myślicie czy Polska wyjdzie z grupy na euro?Uzasadnijcie swoja opinie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na historię polskiej piłki nożnej, nasze osiągnięcia i te pe... to powiem Wam że zwalimy to już na starcie, a co ciekawsze to na Euro 2012 przegramy pierwszy mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem realistą, można powiedzieć że w sprawach polskiej piłki pesymistą, aczkolwiek optymistą... ale tylko ws PS3

Apropo... "Przegramy pierwszy mecz na Euro 2012"... o ile wybudują stadiony i drogi, bo jak nie zrobią tego małego szczegółu no to nie będzie czego przegrać , ale to i może lepiej dla nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę chłopakom i nam jak najlepiej i mam tylko nadzieję, że nie zagramy naszych standardowych 3 meczów "O"

1. mecz "O"twarcia (wtopa bez stylu)

2. mecz "O" wszystko (piękny heroiczny bój i wtopa)

3. mecz "O" honor (przepiękny mecz, miazga z przeciwnika, całkiem inny charakter drużyny)

Trzymam kciuki, żeby mnie pozytywnie zaskoczyli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3xO ale wiecie, jak się ma palec w tyłku... (mówię tu już o 2xO, czyli dwie próby zmarnowane) to człowieka przy trzecim 'O' nachodzi taka werwa, siła, chęć walki... więc może choćby z 3xO będzie 1xO po naszej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze siedzicie przed konsolami i sie nie znacie na pilce mamy duze szanse na wyjscie z grupy. Uzasadnienie? Po pierwsze koszyki.

1. w pierwszym koszyku jest grecja szwajcaria austria i holandia. grecja to sredniak a austria od 2 lat nie wygrala meczu (ich kibice wyslali postulat zeby ich kadra zostala usunieta z druzyn grajacych na euro...) w naszym koszyku jest francja. latwo wiec przypuszczac ze bedziemy raczej z jednym sredniakiem i 2 mocnymi ekipami w grupie.

2. leo jest prawdziwym fachowcem. to nie jest amator i on wie ze potencjal u nas jest. brakuje nam tylko szkolennictwa. przykladem jest fakt iz w kadrze gra duzo ludzi z polskiej ligi. sa to ludzie grajacy czesto i chetni pokazac swiatu ze cos potrafia. beda gryzc trawe. nie to co polacy grzejacy lawke za granica.

3. sklad mamy coraz mocniejszy. blaszczykowski podbije swiat na tych mistrzostwach a boruc fabianki i kuszczak do tej pory moga byc czolowymi bramkarzami na wyspach. na obronie dudka (pol europy chce go miec) bronek wasilewski i zewlakow to sa na prawde solidni obroncy. nie na skale polska a swiatowa. w pomocy mamy poza blaszczykowskim krzynowka ktory dzieki leo wraca do formy ktora mial kladac na kolana real. dalej idzie jeszcze solidny gargula lewandowski (podstawowy gracz szachtara). mysle ze do tego grona dolaczy giza jak tylko sie ogarnie bo jest to jeden z najlepszych polskich pilkarzy. w ataku mamy smolarka i sagana ktorzy mysle ze beda do tej pory mocna marka w europie. Do tego dojdzie jeszcze kilku mlodych z ekstraklasy ktorzy tam wlasnie sie wybija. mysle glownie o grosickim jarce itd ktorzy juz teraz pokazuja swietna klase pilkarska.

spojrzcie prawdzie w oczy. mamy na prawde dobra kadre. czasy kiedy to bylismy leszczami sie skonczyly. brakowalo nam tylko poukladanego trenera i teraz go wreszcie mamy ja mysle ze odpadniemy w cwiercfinale albo polfinale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Cię zawiodę... są tacy co nie siedzą przed PS3 tylko i znają się na piłce, ale widzisz, jak człowiek się sparzy raz, drugi... enty... to już się nie chce nic, nawet wierzyć że się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba patrzec na to innaczej. mowisz tak jakby w kadrze nic sie nie zmienialo. caly czas sie zmienia i caly czas idziemy do przodu. nawet powiedzialbym ze w bardzo szybkim tempie. po 16 latach awans na ms i od razu pozniej kolejny. do me w miedzy czasie zabraklo doslownie odrobiny. szwecja przegrala z lotwa u siebie... teraz historyczny awans do me i to z 1 miejsca. i to wszystko na przestrzeni 6 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kolegę rozczaruję, stopień instruktora sportu specjalności piłka nożna zrobiony na awf katowice hobbistycznie (moja alma mater to katowickie AE) nic raczej nie znaczy (to krok mniej niż trener 2giego stopnia, czyli zero), ALE skoro w Polsce ponoć mamy 38 milionów trenerów i menagerów to i ja się podepnę pod to towarzystwo i powiem: w mojej opinii umiejętności piłkarskie w naszym przypadku mają na imprezach tego typu drugorzędne znaczenie, bardziej boję sie o naszą mentalność... i tu wchodzi Mr. Leo- u mnie ma kredyt, że jest w stanie to zmienić, ale niemłodym jestem i wiem, że w sporcie do końca nic nie przewidzisz, więc będę jak Tomasz niewierny i uwierzę, jak zobaczę- 3mam kciuki, że "Leo, który nie lęka się fryzjera" da sobie radę. A propos mentalności- robi na mnie ostatnio wrażenie Boruc- ten człowiek wie o co chodzi w byciu bramkarzem i nie mam na myśli umiejętności technicznych. Założę się, że gdyby kupiła go jakaś wielka drużyna, już na pierwszym meczu wydzierałby się po "gwiazdorowatych" obrońcach za dziesiątki baniek, a po pierwszym kwadransie cały stadion nauczyłby się jak wymawiać "k...wa". Takich charakterów więcej i damy radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, pozostaje życzyć im siego najlepsjejśego!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co boruc po prostu jest osobowoscia pilkarska. moim zdaniem ma swietne umiejetnosci techniczne. glownie chodzi o obrone strzalow z dystansu i ustawianie sie. dzieki temu ustawianiu sie polowa strzalow jakie broni wydaje sie byc latwa ale jak ktos zna sie na fachu (ja jestem bramkarzem w okregowce) to wie ze wystarczy stac krok dalej i latwy strzal moze sprawic wiele problemow. artur niestety ma wade wykopow i gry na przedoplu. moim zdaniem lepszym technicznie bramkarzem jest fabian. jednak dobry pilkarz to nie tylko dobry technicznie. musi miec charakter i to jest to czego artek ma wiecej niz cala kadra razem wzieta. jak dla mnie on jest w 5 najlepszych kiperow na swiecie (casillas, cech, buffon, frey, boruc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widac ze siedzicie przed konsolami i sie nie znacie na pilce mamy duze szanse na wyjscie z grupy. Uzasadnienie? Po pierwsze koszyki.

1. w pierwszym koszyku jest grecja szwajcaria austria i holandia. grecja to sredniak a austria od 2 lat nie wygrala meczu (ich kibice wyslali postulat zeby ich kadra zostala usunieta z druzyn grajacych na euro...) w naszym koszyku jest francja. latwo wiec przypuszczac ze bedziemy raczej z jednym sredniakiem i 2 mocnymi ekipami w grupie.

2. leo jest prawdziwym fachowcem. to nie jest amator i on wie ze potencjal u nas jest. brakuje nam tylko szkolennictwa. przykladem jest fakt iz w kadrze gra duzo ludzi z polskiej ligi. sa to ludzie grajacy czesto i chetni pokazac swiatu ze cos potrafia. beda gryzc trawe. nie to co polacy grzejacy lawke za granica.

3. sklad mamy coraz mocniejszy. blaszczykowski podbije swiat na tych mistrzostwach a boruc fabianki i kuszczak do tej pory moga byc czolowymi bramkarzami na wyspach. na obronie dudka (pol europy chce go miec) bronek wasilewski i zewlakow to sa na prawde solidni obroncy. nie na skale polska a swiatowa. w pomocy mamy poza blaszczykowskim krzynowka ktory dzieki leo wraca do formy ktora mial kladac na kolana real. dalej idzie jeszcze solidny gargula lewandowski (podstawowy gracz szachtara). mysle ze do tego grona dolaczy giza jak tylko sie ogarnie bo jest to jeden z najlepszych polskich pilkarzy. w ataku mamy smolarka i sagana ktorzy mysle ze beda do tej pory mocna marka w europie. Do tego dojdzie jeszcze kilku mlodych z ekstraklasy ktorzy tam wlasnie sie wybija. mysle glownie o grosickim jarce itd ktorzy juz teraz pokazuja swietna klase pilkarska.

spojrzcie prawdzie w oczy. mamy na prawde dobra kadre. czasy kiedy to bylismy leszczami sie skonczyly. brakowalo nam tylko poukladanego trenera i teraz go wreszcie mamy ja mysle ze odpadniemy w cwiercfinale albo polfinale

Lans Grecja wcale nie jest słaba,może nie miała najsilniejszej grupy

ale jest zespołem który z

dobył najwięcej punktów w eliminacjach!!!A to musi coś oznaczać,no i broni tytułu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boruc- +++Znakomity na lini,pewny w chwytaniu piłki,dobrze gra nogami,karne

---- niepewny przy wyjściach,wolny

Kuszczak+++ Kosmiczny refleks(zobaczycie jak VDS podziękuje),pewny na lini jak i przy wyjściach,

---- za mało ograny

Fabian +++ jest talentem ale ciężko coś o nim więcej powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miala najsilniejszej grupy? przeciez oni rownie dobrze mogli wystawiac rezerwy i z niej wyjsc moldawia wegry malta bosnia norwegia i turcja... tylko turcja z tej grupy trzyma dobry poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Dwa razy w eliminacjach ME świetnie nam szło, a później wielkie rozczarowanie w turnieju. Dlatego poczekam na pierwszy mecz - jak przegramy to kicha, a jak wygramy albo zremisujemy to mamy szansę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć. Dwa razy w eliminacjach ME świetnie nam szło, a później wielkie rozczarowanie w turnieju. Dlatego poczekam na pierwszy mecz - jak przegramy to kicha, a jak wygramy albo zremisujemy to mamy szansę...

A ja tam się nad tym nie zastanawiam. Mistrzostwa Europy to dla mnie wielkie święto. Oglądałem zawsze i zawsze czekałem z niecierpliwością. Teraz na dodatek zagra tam Polska co tylko zwiększa atrakcyjność widowiska. Nawet jeśli Polacy nie wyjdą z grupy to i tak serdecznie im gratuluję awansu do samych mistrzostw. Wcale nie mieliśmy łatwej grupy. Poza tym 4 punkty z Portugalią pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Austria - Chorwacja - Niemcy - Polska

Co o tym myslicie? Osobiscie ja wytypowalem dokladnie taka grupe. Wiec ja jestem wrecz w niebo wziety!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajny układ meczów najpierw rozwalamy na dzień dobry szwabów potem gospodarzy a z naszym najbardziej groźnym rywalem chorwacją zagramy na luzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie łatwo, ale mogło być dużo gorzej. Dobrze, że nie jesteśmy w grupie C bo masakra byłaby totalna. A tak mamy szanse na drugie miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze! W każdym razie mam taką nadzieję. Mamy dużą szansę na drugie miejsce, pod warunkiem że ogramy niezłych Chorwatów. Austriaków raczej bym się nie obawiał. Grają u siebie i będą sparaliżowani dopingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze! W każdym razie mam taką nadzieję. Mamy dużą szansę na drugie miejsce, pod warunkiem że ogramy niezłych Chorwatów. Austriaków raczej bym się nie obawiał. Grają u siebie i będą sparaliżowani dopingiem

w Niemczech też mieliśmy walczyć z Niemcami i pierwsze miejsce. W Korei mieliśmy dojść do 1/4 finału i zmieść Koreę, zremisować z Portugalią i dopełnić formalności z USA. Dlatego teraz jestem bardzo ostrożny z lekceważeniem kogokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rodzimi "Geniusze"taktyki czyt.Gmoch,Engel,Wojcik nie będą ingerować w proces przygotowań i ogólnie przymkną dziub nie będzie żle.

Wyjście z grupy jest realne.

Z moich typów Chorwacja pokona Rzesze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, popatrzcie realistycznie, a nie optymistycznie. Są Niemcy i Chorwacja, wystarczy. Polska ma spokojne szanse na 3 miejsce w grupie... Niemcy, Chorwacja (tutaj można polemizować kto pierwszy) ale Polska 3 miejsce i za Nami Austria... Niemcy to wiadomo, gdybać nad nimi szkoda czasu. Chorwacja zmiata wszystko co ma w grupie, łącznie z Anglikami(!!!) pozostają tylko łzy... Piłka angielska, a polska, to XXI i XX wiek, gra Chorwatów o czymś świadczy... Ktoś napisał Grecja... niech ten ktoś wróci lepiej do pada, a o piłce się nie wypowiada. Dla wielu Grecja, to ciepłe morze, plaże i starożytność. Grecja to również piłka nożna, może nie idzie im w europejskich pucharach, ale ostatnimi laty przez mistrzostwa przechodzi jak burza. Kto wygrał Euro w 2004? Grecja gra dobrą dynamiczną piłkę, brakuje tam światowych nazwisk, ale liczy się skuteczność i wynik. Polacy przejdą przez 3 mecze i wrócą do domu. Pierwsze mistrzostwa w historii i szybki powrót... Teraz oczywiście przez najbliższe miesiące będzie gadka szmatka, reklamy, bilbordy, pierwsze strony gazet. Kraj oszalał. Polacy jadą na Euro. Pojadą, zobaczą stadiony, zieleń murawy i szybciutko wrócą, jak na ostatnich MŚ. Na Polaków nigdy nie stawiałem, lata mi to czy wyjdą czy nie. Stawiam od zawsze na Włochów BTW, nie mogę się doczekać imprezy, bo mam zamiar tam być, przynajmniej na najważniejszych meczach, czyli 1/4, 1/2 i finale z udziałem Włochów ofkorz. FORZA ITALY Forza Bianconeri (Juventus Turyn) Forza Azzurrich tyle ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze Austria jako gospodarz ma wieksze szanse wyjsc niz Polska i Chorwacja.

Niemcy wedlug mnie wyjda z 7 pkt. (remis wlasnie z Austryjakami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×