Skocz do zawartości
lansalot

Ulubiona postać z gry

Rekomendowane odpowiedzi

Jimmy Hopkins z Canis Canem Edit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król jest tylko jeden

Solid Snake 4 Ever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Jimmy ^ ^

Dlaczego? Bo robil szuwara nauczycielom , Zamyal ichw szafce , Wsadzal do koszy na smieci ogolnie robil co chcial a i tak wyszedl na bohatera ^ ^ Swietna postac a gre przeszedlem chyba 5x z tego 2 na 100PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Cloud Strife.FFVII. Postac na tyle popieprzona ze uznaje wspomnienia innych jako swoje wlasne. A pozatymjest malo mownym super hero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie Cloud Strife.FFVII. Postac na tyle popieprzona ze uznaje wspomnienia innych jako swoje wlasne. A pozatymjest malo mownym super hero.

Facet jest mocny Ale Sephiroh tez nie gorszy! Zniszczyc Swiat i wyruszyc na jego wraku w poszukiwaniu nowego....

Ide znowu FFVII Advent Children ogladac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie waham pomiędzy Dante, a tommy Angelo z Mafii ale chyba tommy zwycięża:D mimo,że sposób bycia Dante również mi odpowiada:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Facet jest mocny Ale Sephiroh tez nie gorszy! Zniszczyc Swiat i wyruszyc na jego wraku w poszukiwaniu nowego....

Ide znowu FFVII Advent Children ogladac!

No temu wspomnianemu przez ciebie tez ne mozna odmowic charakteru. No ale ja wole jednak tego dobrego herosa. No a Sepa uwazam za najlepszego badguya. Dziwnie moze to wyglada ze w jednej grze znalazlem najlepszego zlego i dobrego no ale czego tu oczekiwac od fana FFVII dla ktorego w tej grze wszystko jest idealne no moze poza jej dlugoscia (te 100 godzin to o wiele za malo ) Apropo FFVIIAC to film troche niedoceniany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN

No to ja powiem, że:

hitman3zd8.jpg

Chciałbym jakiegoś Hitman'a na PS3. Ciekawe kiedy się takowy pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

devil_may_cry_3_wallpaper1.jpg

Dante z DMC !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240px-Crashbandicoot.jpg

Pamiętam te wspaniałe chwile spędzone na "szaraczku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem chyba wybrać innej postaci

Legendarny wojownik (w walkach wręcz niezniszczalny czołg ), samuraj, samotnik, do tego podczas właściwej gry w FFX nie jest "młodym człowiekiem" jak reszta ekipy. Nie narzuca się ale wszyscy wiedzą że on podejmuje najbardziej rozsądne decyzje. Wzór samuraja, guardiana, przyjaciela a niektórzy marzyliby nawet o takim ojcu. Ehh, pamiętam moją frustrację gdy [span style=color:#000000;background:#000000]Na początku gry znika i napotykamy go dopiero po jakimś czasie[/span], najsmutniejsza była [span style=color:#000000;background:#000000]końcówka gry gdy Tidus żegna się z Yuną a Auron - cóż odchodzi jakby w samotności - jego "It's Your world now" brzmi jak pożegnanie Ramireza w Nieśmiertelnym 2[/span] - tak rodzi się legenda... Ta postać a raczej jej brak zniechęciły mnie do zaawansowanej rozgrywki w FF X-2

Odpowiadały mi jego styl bycia i osobowość ehh... chyba niedługo pora znowu wrócić do FFX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin Geralt Dlaczego? Proste.... Ruchał wszystko co na drzewo nie uciekło i na gumy nie wydawał bo bezpłodny xD

A poza tym cwaniaczył do wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAM FISHER

juz nie moge sie doczekac Conviction tylko szkoda ze nie bedzie na ps3 ale xboxa tez sie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Dune - tu masz rację! Genialna postać! Moja ulubiona męska postać z FFX (jeśli nie ze wszystkich FF:). Kobieca to Lulu... te paski

@ duszek21 - przeczytałem całą trylogię i obydwia zbiory opowiadań i jakoś sobie tego "ruchania" nie przypominam... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
@ duszek21 - przeczytałem całą trylogię i obydwia zbiory opowiadań i jakoś sobie tego "ruchania" nie przypominam... :/

Allusiu kochany, to temat o postaciach z gry w grze taki właśnie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allusiu kochany, to temat o postaciach z gry w grze taki właśnie był.

ProroKusiu luby (bleeeech... ) nie wiedziałem. Gra ma u mnie od tej pory minus jak z tąd do mieszkania Reflect'a

Ingerencja w postać Sapkowskiego na AŻ takim poziomie jest niwybaczalna! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
ProroKusiu luby (bleeeech... ) nie wiedziałem. Gra ma u mnie od tej pory minus jak z tąd do mieszkania Reflect'a

Ingerencja w postać Sapkowskiego na AŻ takim poziomie jest niwybaczalna! :/

Nie ma tam żadnej ingerencji, robisz co chcesz, możesz wybierać jak stary dobry Geralt, lub być kompletnym nimfomanem, możesz kogoś wykończyć, możesz mu darować, życie, naprawdę wyborów moralnych jest tam tyle, że osobowością Geralta, możesz manipulować jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie... Ale jakoś tak dziwnie pomyśleć o Geralcie nimfomanie :/

ps: A pamięta ktoś tę panią?

harlecd9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×