Skocz do zawartości
maxim24

Diody Podczas Ładowania...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest dokładnie z ładowaniem duala 3 ? u mnie jest tak że jak ładuje to mryga jedna dioda, a jak sie naładuje to sie ciągle pali dioda na padzie...słyszałem ze jak się ładuje to palą sie wszystkie a jak się naładuje to gasną....już zgłupiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcisnij PS na padzie i zobacz na ekran czy bateria naladowana na full czy nie, a podczas tego oblukaj diody czy swieca czy migaja jak bateria pusta czy pelna. W ten sposob zapamietasz wizualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy pad jest wyłączony to migają wszystkie diody (a gdy się naładują to gasną) a gdy działa z konsolą-jest podłączony świeci tylko jedna dioda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest dokładnie z ładowaniem duala 3 ? u mnie jest tak że jak ładuje to mryga jedna dioda, a jak sie naładuje to sie ciągle pali dioda na padzie...słyszałem ze jak się ładuje to palą sie wszystkie a jak się naładuje to gasną....już zgłupiałem

Jak podłączysz pada do ładowania i go używasz to mruga 1 dioda aż do naładowania, potem świeci się na stałe.

A jak podłączonego na USB pada wyłączysz przez menu lub jak masz w ustawieniach systemu włączoną opcję oszczędzania energii która wyłącza pada np. po 10 minutach nieużywania

i pad wyłączy się to mrugają 4 diody, a pad nadal się ładuje. po naładowaniu diody gasną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mruganie oznacza zawsze to samo:

nei mruga - nie laduje sie

mruga wolno - laduje sie

mruga szybko - pad nie laduje sie i bateria jest na wyczerpaniu

A to czy swieci sie jedna diodka czy wszystki zalezy od tego, czy pad jest polaczony z konsola czy moze lezy odlogiem i czeka na chwile az sie nim ktos zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×