Skocz do zawartości
Gość

Pobór mocy w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Tak się zastanawiam ile prądu je nasza kochana konsola... chodzi mi w sumie konkretnie o to ile to kosztuje np za godzine dzialania konsoli I jezeli jest to uwarunkowane wysilkiem sprzetu to najbardziej interesuje mnie pobor pradu/koszty podczas dzialania FOLDING HOME. Czy ktos wie cos w tym temacie?

PS. W sumie znalazlem temat chyba w miare podobny na forum, chyba ze ten mozna potraktowac w kategorii Folding Home, wiec ten mozna usunac... tylko nie wiem czy sam moge go skasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzieki PS3 chyba lekko wiecej niz Xbox wysysa pradu wiec mozna sie tym posilkowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze to w papierach konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duże telewizory też zużywają masę prądu więc trzeba się z tym pogodzić że za high-endową rozrywkę trzeba trochę zapłacić więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak wy sie bedziecie martwic ile wam PS3 zeżre prądu to nie bedzie przyjemności z gry

Zawsze mozna pogasic swiatła w chacie albo kompa i pobór bedzie mniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wlasnie. Tylko, że jak ja chcę fałdowac białka a net mam puszczony przez kompa (neostrada), to rachunek znacznie wzrasata Wniosek jest jeden: trzeba kupic router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na szczęście prąd jest najtańszym medium. Z obliczeń wynika że mając podłączone PS3 24h/dobę przez cały miesiąc przy obciążeniu 200W czyli grając w jakąś gierkę itd bo w XMB PS3 ma mniejsze zużycie prądu, sprawa kształtuje się tak:

200W * 24h * 30d = 144000Wh = 144kWh * 0,40gr = 57,6 zł <-- co i tak jest wartością maksymalną bo większość z nas pewnie płaci z 15-30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupic Router, w chacie stosowac tylko oszczędnościowe żarówki i grac po ćmoku Ja w ten sposób ograniczyłem wydatki na prąd około 30zł miesięcznie Największy spadek poboru prądu był po zmianie żarówek na oszczędnościowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzieki Thax wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwalem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×