Skocz do zawartości
AGArtha

Critter Crunch

Rekomendowane odpowiedzi

51FNFVLJRnL._SL500_AA280_.jpg

Bardzo kolorowa i zabawna gra zręcznościowo-logiczna, w której wcielamy się we włochatego mieszkańca dżungli o imieniu Biggs.

Żółty kudłacz jest obdarzony niezwykle pojemnym żołądkiem oraz bardzo długim i zwinnym językiem :D A po co to wszystko? Żeby wykarmić gromadkę swoich pucatych i bardzo głodnych dzieci.

Okoliczne zwierzęta przenoszą w swoich żołądkach drogocenne kamyki, które są przysmakiem Biggsowych potomków. W dżungli - jak to w dżungli panuje odwieczne prawo, czyli większy zjada mniejszego, tak więc Biggs dokarmia większe stworzenia do czasu, aż "eksplodują" z przejedzenia pozostawiając po sobie tylko kryształki, którymi później karmi małych kudłaczy.

Gra opiera się na bazie i motywach gier z serii Tetris. Soczyste i wyraziste kolory oraz bajkową scenerię możemy podziwiać nawet w 1080p.

Tryb gry: single / multiplayer (LAN / Internet)

Rodzaje rozgrywki:

- Adventure

- Puzzle Mode

- Challenge Mode

- Survival Mode

Ograniczenia wiekowe: +7

Trofea

Cena: 19zł / 6,99$

951149_108481.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko i główny wniosek to że można wyrobić sobie niezłego skill'a w szybkości operowania padem :)

Gierka fajna aczkolwiek po ograniu demka nie zakupiłem całości - polecam więc wszystkim zainteresowanym tytułem podobne rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka polecam wszystkim, którzy lubią logiczne gry. Kupiłem siostrze i była bardzo zadowolona. Mimo iż na początku CC wydaje się bardzo łatwy to pod koniec poziom trudności jest już całkiem wysoki i trzeba się nieźle nakombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gierka przeszedłem całą i jestem mega zadowolony :) I za takie małe pieniądze ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre przez PSS, miałem wcześnej demo, a opcja płatna to był pradowpodomnie klucz do odblokowania pełanej wersji (wazył kilka kb).

Niestety demo to dalej demo, a nie mam zadengo pliku do zainstalowania. Czy ktoś miał ten sam problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytsko wyksaowałem i ściągnąłem raz jeszcze. Tym razem wszytsko chodzi.

diabels dzięki za zaintersowanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest w "Special Offers" za 10 zeta. Moim zdaniem za taką cenę to grzech nie kupić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem tą grę w 100% trophies. Polecam ją każdemu, kto dotknie pada do PS3. A tryb multi- versus wciąga jak ruchome piaski ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazarssj2, nie tylko co-op tez jest przedni jak cholera, z dziewczyna gralismy swego czasu bardzo czesto, trzeba znow wrocic do tych dni :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×