Skocz do zawartości
PsycholPK

YouTube - co ogladacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Można zrobić taki temat gdzie ludzie wrzucają swoje wypociny, chyba że takie rzeczy można wrzucać do topiców o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien tlo bo bo jest kiepskie :/ oraz napis PS3 FAN 001 jest strasznie nieczytalny ale fajnie ze ludzie robia takie rzeczy jak ty ;) Pozdrawiam i zycze jak najwiecej subskrybentow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Od niedawna prowadze konto na youtube.Dodaje filmiki o grach oraz osprzętowaniu do ps3 i psp ...

Zainwestuj w statyw (statyw Hama w MM kosztuje 49zł) poza tym skupiłbym się na filmikach instruktażowych: jak zresetować ustawienia, jak coś tam i jak coś tam jeszcze, ogólnie życzę wytrwałości bo takie inicjatywy zazwyczaj padają dość szybko wraz z zapałem zakładającego :confused: Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając dzisiaj strone EPICFAIL znalazłem ciekawy materiał, jak dziecko wyzywa innych graczy grających w MW1 na PS3, chętnych zachęcam do obejrzenia

Edytowane przez xanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to nie jest na temat BC2 ale od kinkieta wolę move

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łokieć na końcu jest najlepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta sklada zeznanie po napadzie na stacje :biggrin:

a tutaj remix :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego gościa miałem nieszczęście spotkać w B:BC2. Krwi napsuł co niemiara.Proponuję małe polowanko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to "the best of stunt driving film ever" oceńcie sami :teehee:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gostek wymiata, szacun dla niego. Ciekaw jestem ile poświęcił czasu, aby osiągnąć taki efekt sweat.gif. Gdyby opony wytrzymały pewnie pokazał by coś jeszcze. Niech kupi G27, GT5 i pokaże ludziom jak się jeździ. laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych filmików typu Gymkhama practice było wcześniej co najmniej dwa (oba z udzialem Imprezy WRC). Wszystkie są efekciarsko nakręcone i promują markę DC której to sponsorem i założycielem jest Block.

Szkoda że Kenowi już tak dobrze nie idzie w normalnych rajdach WRC.

Patrząc na ślady które znajdują się na torze, to Block ćwiczył aż do bólu ten przejazd :)

Tutaj dwa wcześniejsze filmy:

http://www.youtube.com/watch?v=jWsSUluRk_I

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, to nie rozumiem czym się tak ludzie jarają oglądając jego zabawę na placu. Mając czas, kasę i samochód, większość z Was by tak pojechała.

A niestety co do samej jazdy, to kolo jest słabiutki jak barszczyk, wystarczy pośledzić jego dokonania i czasy w imprezach, w których brał udział.

Wymiatają za kółkiem ludzie tacy jak Loeb, Solberg, Makinen, Burns, Gronholm, etc.

Jedno trzeba mu przyznać, fajnie się bawi.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się ze stwierdzeniem " Mając czas, kasę i samochód, większość z Was by tak pojechała" mimo wszystko trzeba mieć pojęcie i umiejętności żeby tak latać bokami. Auto i kasa wszystkiego nie załatwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miał tam pewnie kilkanaście? -dziesiąt? dubli.

Ken Block jest efektowny ale nie jest efektywny. Taki rajdowiec dla Amerykanów. Showman tak, kierowca rajdowy nie:)

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck! Tego się bałem, z większości wylazła polska zawiść z odrobiną zawiści, przyprawiona jeszcze kolejną porcją zawiści :confused: Mam w d... efektywność Pana Blocka w rajdach, jeszcze głębiej to ile razy ćwiczył na tym torze. Po prostu wpadłem na bardzo dobry (moim zdaniem) filmik którym zechciałem się z Wami podzielić. :mellow:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×