Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Może po tym, że nie ma nikogo na serwerze? :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 2000 kili tankowymi minami

click

Kochamy zaminowywaczy, zaminowywujących każdą połać terenu którą da sie obminować, w tym nawet własnego respa, a w szczególności rozbawiają mnie desperaci minujacy teren bezposrednio przed nadjezdzajacym pojazdem opancerzonym hehe:D

Swoją drogą szacun dla Ciebie. Ja nie mam cierpliwosci do latania z tymi krowimi plackami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, obrona, Port Valdez, druga baza, M-com A, jeden strzał z działka w Bradley'u - efekt ?

2 zabitych przeciwników

2 zabitych swoich

zawalony budynek

zniszczony m-com

punkty: - 370 (minus)

ta menda w środku, w którą strzeliłem miała ze sobą chyba dwa worki C4, p...... terrorysta verymad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, obrona, Port Valdez, druga baza, M-com A, jeden strzał z działka w Bradley'u - efekt ?

2 zabitych przeciwników

2 zabitych swoich

zawalony budynek

zniszczony m-com

punkty: - 370 (minus)

ta menda w środku, w którą strzeliłem miała ze sobą chyba dwa worki C4, p...... terrorysta verymad.gif

Ja raz za rzucenie granatu w okolicach m-comu ktorego bronilem dostalem przeszlo -600pktow na minusie... poczatek meczu i juz mialem taki handicap ze wynik na minusie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz za rzucenie granatu w okolicach m-comu ktorego bronilem dostalem przeszlo -600pktow na minusie... poczatek meczu i juz mialem taki handicap ze wynik na minusie :/

Już kiedys juz pisałem, ale napiszę jeszcze raz, że za rzucenie granatu dostałem -800pkt. Kto da więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedys juz pisałem, ale napiszę jeszcze raz, że za rzucenie granatu dostałem -800pkt. Kto da więcej ?

Nieźle nieźle, jeszcze tak nie miałem ale po Twoich teamkillach nieźle szalejesz na servach :tongue: chodzą plotki, że masz nowa xywke "szalony medyk"

Edytowane przez mcroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie dość słabe rangi reszty graczy, ale sam nie gram za dużo, więcej chyba nie udało mi się nigdy nabić

dsc00769p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z BBC2.

Odpalam dzisiaj grę łączę się z EA, wchodzę na serwer i co widzę? Moje statystyki są zresetowane;/ Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo wam wszystkim.Mam taki wkurwi***** problem dotyczący no niestety Battlefield Bad Company 2. A więc tak dziś (10 października) o godz 16 (coś koło tego) odszedłem od konsoli no poprostu ją kur** wyłaczyłem. Usiadłem spowrotem o 20.30 wchodze na BF i co kur** widze? No właśnie gówno widze.Wbijam se do gry,wybieram klase,ale co to ? Nie mam żadnych brono które wcześniej odblokowałem.I właśnie w tym rzecz. Do kur** nędzy wchodze i patrze 0 broni,0 statystyk,0 gadzetow no dosłownie tylko podstawowe bronie,jak bym od początku zaczynał cała zabawę. Zrestartowałem konsolke wchodze do zakładki Gadgets i ch** go wie co tam jeszcze no i prosze wszystko jest tak ja bylo.Lecz czar pryska gdy wchodze do gry.Znow GOWNO zadnych gadzetow,broni,znowu na tym zasranym 1 ranku,no nie wiem nie wiem WU TE EF? POMOZCIE PROSZE

NIE WIEM CO MAM ROBIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinaj się pewnie znowu jakieś konserwacje czy coś takiego . Ostatnio (ok miesiąc temu) też tak było , więc na razie się nie martw. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinaj się pewnie znowu jakieś konserwacje czy coś takiego . Ostatnio (ok miesiąc temu) też tak było , więc na razie się nie martw. :D

Bo przesrane bo miałem kod vip kupywałem i nie chce tego stracic wyszstkiego oby bylo tak jak mowisz

Czy ktos ma jakis pomysl jeszcze co to moze byc??Prosze o odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, tak jak spora grupa graczy, którym nie łączy z EA Online, odczekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przesrane bo miałem kod vip kupywałem i nie chce tego stracic wyszstkiego oby bylo tak jak mowisz

Czy ktos ma jakis pomysl jeszcze co to moze byc??Prosze o odpowiedzi

Pograj sobie jutro!

Gdyby zamiast zakładania nowego tematu chciało by ci się poczytać stare to wiedział byś że to coniedzielna przypadłość i że jest chwilowa.

Po 22 wszystko powinno wrócić do normy.

Jeżeli natomiast takie drobnostki powodują u ciebie taką stresująca reakcje proponuje pogranie w coś bardziej spokojnego.

Może flOw?

PS. I więcej czytaj - więcej się dowiesz.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praktycznie jest tak co niedziela;/ nic nie zrobisz , jutro już będziesz miał swoje bronie :D POZDRAWIAM !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie tak co niedziele. A to dla tego ze nie byles w kosciele :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :)

Uspokoiliście i mnie bo też dostałem palpitacji serca jak kolega zakładający wątek :P Już myślałem że od nowa będę musiał nabijać staty xD Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wrzucam takie w miare dobre staty, zero kampy jak cos

image071m.jpg

image078y.jpg

image149ny.jpg

I na koniec istny mistrz. W 1 rundzie wpadły mi 3 złote gwiazdki i 2 naszywki i tyle punktow jeszcze nie widzialem zeby ktos zdobyl ;)

image146d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiejsze osiągnięcie :)

 Mapa: Laguna Presa                                                                                                                                                                                                                      Tryb: Rush Hardcore                                                                                                                                                                                                                      Ilość graczy: 12 vs 12

<script src='http://img811.imageshack.us/shareable/?i=p3010101502.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>p3010101502.jpg</noscript>

Edytowane przez Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×