Skocz do zawartości
commor

Osiągnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej byście się wynikami z FN pochwalili, bo z tego co widziałem znowu QD pokonaliście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byście się wynikami z FN pochwalili, bo z tego co widziałem znowu QD pokonaliście :P

No oni byli pierwsi. Sami nam rzucili wyzwanie. Mecze juz na YT laduja a 2 kolejne mecze w piatek beda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/#!/bf3/pl/battlereport/show/43603322/4/356513332/

takie tam. niby nic specjalnego , ale brawa dla moich kompanów za walkę. większość meczu druga strona grała w przewadze . poza tym po mojej stronie osoby z niższymi levelami , a po drugiej stronie nawet jakaś 100 się znalazła. chyba było trochę polaków , także szacun.

wynik mógłby być lepszy ale pod koniec postanowiłem polatać , co nie było rozsądnym posunięciem bo kompletnie mi to nie wychodzi. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował, hehe. Pewnie byłoby więcej tylko przeciwnik się nie pałał do ataku, a heli to chyba z 6 strąciłem z działa :) Dodam, że pozostały rekord tez miałem z Kanałów, tylko od strony US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu godzinach bycia "chłopcem do bicia" zdołałem wreszcie wymasterować K/D Ratio na poziom powyżej 1.0 :D

Niby nic wielkiego ale to pierwszy FPS w którym mi się to udało ...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×