Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Old Boy

Zawartość

8549

Urodziny

18.06.1979

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. okoni

  Battlefield V

  Oblizał Ci z bliska armatę a potem powachął jaja Siemku, a powiedz mi, bo widzę, że ogarniasz samoloty. Jeden z tych pierwszych samolotów(do zwalczania innych samolotów), może być tak zmodyfikowany, aby przenosić dwie nieduże bomby. Jak kuźwa nimi celnie trafiać? W bombowcu masz te kółko w które mniej więcej spadną bomby, a przy tym małym samolociku masz tylko małą kropkę przed sobą która nie jest żadnym znacznikiem odnośnie zrzutu towaru.
 2. Jeśli nigdy nie zagrałeś we Franko, gówno wiesz o hardkorowym graniu. 

   

 3. okoni

  Battlefield V

  Na początku trochę nudne, ale potem dobrych nubków trafiłem. Ogólnie dobrze mecz mi poszedł. Już więcej ogarniam, mimo, że gram defensywnie (bo gra tego wymaga). Ten mecz skończyłem na trzecim miejscu, z kd ponad 4.0 i z największą ilością przejętych flag. Także, taki mały ze mnie nowoczesny kamper, kurła
 4. okoni

  Football

  Karate Kid Oczywiście kara jak najbardziej słuszna, czerwo za takie zagranie jest bezdyskusyjne. Mogła stać się tragedia. Ale kto oglądał mecz i widział akcję na żywo, ten wie, że Müller kompletnie gościa nie widział, był całkowicie zajęty piłką, ta kamera tego nie oddaje, ale wpieprzył mu się w łepetynę trochę przez przypadek.
 5. okoni

  Battlefield V

  Wczoraj chyba kolejna aktualizacja. Na dzień dobry zawiesiła mi się gra podczas wejścia na serwer( czarny ekran), później zawiesiła się sama mapa(podczas śmierci, ekran wrócił do mapy respów, na której nic nie mogłem zrobić), a jak już udało mi się wejść na serwer i trochę pograć, wyskoczył kolejny bug, podczas przełączania na rpga, mój żołnierz machał non stop przyboczną apteczką. Kurna, może trzeba poprosić Dajs, żeby już nic nie ruszali?
 6. okoni

  Football

  Ależ meczycho w Amsterdamie. Michałek twardy jak skała Całe szczęście, że już w piątek ekstraklasa, bo mógłbym nie wytrzymać ciśnienia.
 7. okoni

  PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

  A ktoś z nich jeszcze korzysta?
 8. okoni

  Football

  REALny anal
 9. okoni

  Football

  A dziś co na publicznej leci? Baja?
 10. okoni

  Battlefield V

  Patch na patcha, stare dobre Dice . Szanuję. W weekend grałem z kumplami w jednym składzie. Na koniec mapy ja miałem info, że nasz zespół wygrał, oni, że przegrał
 11. okoni

  Battlefield V

  Ta, też to zauważyłem. Latam teraz szturmowcem, bo jedna z jego pierwszych pukawek fajnie zdejmuje na trzy hity, problem w tym, że jest trochę wolna i trzeba się trzymać na dystans. Btw. Cały czas nie ogarniam jakie zniszczenia zadaję się z rpga, wczoraj strzelałem do ciężkiego czołgu, wszystkie trzy rpgi weszły w bok pojazdu bez żadnego rykoszetu, do tego czołg strzelał się jeszcze z innym pancernym i dostawał obrażenia. Dopiero jakiś ludek z przypadku rzucił dynamit i gościa wykończył. Miałem wrażenie, że nie da się typa zabić (chyba, że w perkach są jakieś dodatkowe pancerze o których nie mam zielonego pojęcia).
 12. okoni

  PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

  Maguś, muszę kupić nową konsolę, stara już ledwo żyje, do tego coraz częściej mój syn ją okupuje, gra całym szkolnym stadem w fortnajta. Muszę mieć swój kawałek świata ;]
 13. okoni

  PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

  Próbowałem kupić pięć minut temu. Już nieaktualne Pewnie znów wrzucili jakieś kilkanaście sztuk. Takie promocje nigdy nie są dostępne dla mas, to są ograniczone promki, które mają zrobić reklamę, a nie zadowolić klienta.
 14. okoni

  Battlefield V

  Hm, mi normalnie pokazuje, czasem więcej, czasem mniej, ale pokazuje. Wczoraj udało mi się zagrać pierwszy raz na nowej mapce, powiem tak, bardzo mi się podobała wizualnie. A to dlatego, że bardzo mocno przypomina mi tereny wiejskie które odwiedzałem jako brzdąc. Rzeczka, pola, lasek, gdzieś tam dalej mały tartak i silosy. Kurde, jakby mi zdjęcia z głowy ktoś wyjął Ale już tak na poważnie, choć mapka malownicza, totalnie wieje nudą. Polatałem chwilę i potem polansowałem się czołgiem, i może ubiłem ze czterech typa. Cisza taka jakby wszyscy na odpust do sąsiedniej wsi ruszyli. Przydało by się tam więcej pojazdów pancernych, mały WoT nikomu by nie zaszkodził. A co do gry ogólnie. Chyba zaczynam przyswajać nową mechanikę gry. BFV preferuje styl defensywy, stateczny, bez pushowania. Teraz nie ma szturmowania flagi w stylu huzia na józia, jak się chujki okopią na punkcie, trzeba go na spokojnie zdobyć, przykitrać się, odstrzelić kilku typa i od zasłony do zasłony przesuwać do przodu, wczoraj takim systemem pograłem na mapce ze zbombardowanym lotniskiem. Wreszcie nie ginąłem jak szmata. Jeszcze tylko się nauczyć gdzie te k#rwy snajpery najczęściej siedzą i będę znów trząsł serwerami.
 15. okoni

  Battlefield V

  Dziś znów trochę pograłem i szukałem co wniósł patch. Rzeczywiście, nie ma już trrr i zgon. Podnieśli TTK i to czuć. Nadal jest problem z uczuciem, że ginę od jednej kulki,mała wymiana ognia, gość do mnie strzela, nie widać i nie czuć obrażeń, po czym za chwilę padam trafiony jedną kulką. Tu muszą być problemy z jakąś rejestracją trafień. Ogólnie czuję się dobrze na mapach Rotterdam i Spustoszenie, częsta walka face to tace. Gorzej idzie mi na Arrasie czy Hamadzie. Np dziś, wbijam na serwer z mapą Hamada. Lubię ją wizualnie, spoko wyglądają te ruiny. Respiě się, biegnę przez trzy flagi, nic się nie dzieje. Poczekalem w krzakach chwilę. Wracam na flagę A. Po drodze trrrr, leżę. Jakiś koleś leżał na skałach na totalnym odludziu. Respię na fladze która zaczyna być przejmowania. Gong od czołgu, zgon. Kolejna próba respu na innej fladze, kolejne kilometry z buta, trrrr, leżę. Okazało się że znowu mnie ubił ten sam leniwiec leżący na skałach. Dalej próbuję z kimś się postrzelać, znowu bieganie i podziwianie widoków. Znowu zgon od jakiegoś snajpera z końca mapy. Coraz bardziej zgrzytam zębami. Resp na fladze z ruinami. Jest! Przeciwnik, nawet trzech. Kładę jednego, drugiego. Trzeci mocno walczy, pozdrawiam go rpgiem i biegnę do stacjonarnej apteki bo pasek zdrowia w okolicach 10%. Nadlatuje bombowiec, nawet nie mam szans zesrać się w spodnie, zgon. Wyłączam konsolę, bo czuję że mógłbym pogryźć pada ze złości. O, właśnie tak bardzo często wygląda gra na tej mapie. Niby zewsząd słychać strzały i wybuchy, ale możesz latać 15 minut, a wroga nie zobaczysz.

Reputacja

Ostatnia wygrana okoni w dniu 21 Październik

Użytkownicy przyznają okoni punkty reputacji!

8598 Yoda

Informacje o profilu

 • Wiek
  38
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Terytorium Okupowanej Toalety
 • Hobby
  Lizanie szyby

Kontakt

 • PSN
  okoni18

Ostatnie wizyty

48805 wyświetleń profilu
×