Jump to content
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Followers

No followers

Information

Group

Old Boy

Content Count

8,711

Birthday

06/18/1979

Last visited


Joined

 1. okoni

  Football

  Hola, hola, Żurkowski grał ambitnie i mądrze, ale cała Repra dziś zagrała dobry futbol. Poza jednym babolem, Bielik mistrz. Ale graliśmy to co jest naszym atutem, szybkie skrzydła i siła na presing. Patrzę teraz na mecz Ita Esp , i ekipy wyglądały poza zasiegiem, ale moze jest szansa na jakiś remisik.
 2. okoni

  Tapatalk

  Ja w zasadzie dlatego spuściłem Tapatalka w kiblu, używałem go dla trzech pozycji, z czego nasze Forum było priorytetowe. Muliło mi momentami strasznie, wszyscy mówili, zmień telefon bo masz chujowy, teraz mam trzy razy droższy i też muliło. Jebał go pies, teraz na przeglądarce w wersji lajt nie mam żadnych problemów.
 3. okoni

  PlayStation Classic

  Ta, żona. A może jeszcze powiesz, że kolega somsiad lubi w to grać.
 4. okoni

  Tapatalk

  Chętnie zostanę skarbnikiem Adres kontaktowy malediwy@wp.com
 5. okoni

  Football

  Zibi pięć piw zamawiał.
 6. okoni

  Football

  Cała akcja przy bramce Grosika to był majonez. Bramkarz trochę pomógł, ale podanie i strzał z pierwszej piłki, stadiony świata. Ps. Bramkarz Izraela ogólnie chyba wczoraj miał kiepski dzień. Cieszy, że panowie w nowym ustawieniu byli bardziej chętni do gry i akcje bardziej składne. Ale spokojnie, Brzęczek już zapowiedział, że gra dwójką napastników to nie będzie standard.
 7. okoni

  Football

  Czuję , że w poniedziałek z Żydami będzie soczysty wpierdol. Nie mogę patrzyć na tę naszą niemoc, brak pomysłu i szarpaną grę. Żenujące jest to, że mamy zawodników którzy naprawdę potrafią grać w piłkę, ale myśl taktyczna Brzęczka wprowadza wszystkich w trans beznadziejnosci.
 8. okoni

  Football

  Dziś wchodzę w internety i czytam, że Piątek strzelił bramkę z przewrotki.
 9. okoni

  Football

  Ależ ja kurwa bardzo szanuję trenera Brzęczka i jego zmysł taktyczny. Od pierwszej minuty gra beznadziejny Frankowski mejd in usa, rywale przyzwyczajają się do jego bylejakości, na drugą wchodzi Pjontek i strzela w pierwszym kontrakcie z piłką bramkę. No kurwa mistrz, Jurek to jest jednak mega strateg, kto by to tak wymyślił?
 10. okoni

  Battlefield V

  Dajs ratuje Batka w każdy możliwy sposób, już niedługo pogramy na najbardziej popularnej mapie tej serii, będzie metro rocznik '45.
 11. okoni

  Football

  Ta, już widziałem komentarze, że ligę wciągnie nosem
 12. okoni

  Football

  No właśnie, trochę nie rozumiem tej sytuacji z Gumnym i Szymańskim. Skoro było ustalone, że i tak mają grać w młodzieżówce to po jaki gwint siedzieli z kadrą Brzęczka? Co , mieli podpatrywać jak Lewy dba o łupież? Przecież takie zaproszenia można sobie stosować w terminach sparingów, a nie wtedy kiedy wszyscy muszą się ze sobą zgrywać, bo walczymy o grupowe punkty. Totalny bezsens, chciałbym poznać logikę selekcjonera jedynki w tej sprawie.
 13. okoni

  Football

  Mecz chujowy, dupsko grube, jak wam dogodzić?
 14. okoni

  Football

  Nie, nie mówimy o tym ochroniarzu, tylko tej blondynie
 15. okoni

  Football

  Dokładnie, najlepszy zawodnik meczu. Zadzik pierwsza klasa, cycek słuszny rozmiar, tylko ktoś jej musi podpowiedzieć żeby ciuchy w mniejszych temperaturach prała, bo se dzyndzla otrze

Community Reputation

okoni last won the day on June 2

okoni had the most liked content!

8,729 Yoda

Informacje o profilu

 • Wiek
  38
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Terytorium Okupowanej Toalety
 • Hobby
  Lizanie szyby

Kontakt

 • PSN
  okoni18

Recent Profile Visitors

50,048 profile views
×