Skocz do zawartości
JoszkaPL

Błąd 8002A308 Oraz 8003A548 - Nie Działa Psn

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

6,

przejrzałem forum PS3site i zapytałem google, i sporo osób ma problem z błędem logowanie do PSN - błąd 8002A308 oraz 8003A548. Dzisiaj grałem w BF BC 2 Demo i nagle zostałem wylogowany z sieci PSN. Nie udało mi się zalogować ponownie. Ciągle wyskakuje mi błąd logowanie jw. Internet działa i na PS3 i na PC. Nie mogę się tylko zalogować do PSN. Ciekawostką jest to, że przy tych samych ustawieniach sieci bez problemu loguje się do PSN na drugim użytkowniku podpiętym pod PSN USA. Wynika z tego, że problem dotyczy PSN europejskiego. Czy ktoś może miał taki problem i go rozwiązał. W necie dobrych rad jest masa, stałe IP, zmiana ustawień DMZ itp itd. U mnie to nie działa i nie znalazłem ani jednej osoby u której by to pomogło. Jutro mam zamiar dzwonić na helpdesk PS. Nie próbowałem tylko zakładać nowego konta, co jest ostatecznością. Szkoda mi save'ów, postępów w grach i dodanych znajomych.

Pomoże ktoś ??

ps internet mam za aster city, router WRT54GL Linksys - uprzedzam pytania, PSN używałem od około pół roku i nigdy nie miałem żadnych problemów.

pzdr

JoszkaPL

założyłem na szybko nowe konto na Polskę / Europę i działa !! Ale nadal nie działa moje stare konto WTF ?!?! Czy PS blokuje z jakiegoś powodu konta ?

pzdr

Joszka PL

Edytowane przez AGArtha
WARN! Regulamin § II pkt. 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam dokładnie ten sam problem przed chwila chciałem sie zalogowac na konto EU i wyskakuje mi błąd " 8002A308 " i niemam pojecia co sie stało

Przy ustawieniach sieciowych nic niegrzebałem wiec niemogłem nic poprzestawiac a tymbardziej ze ostatnim razem wszystko działało bez zarzutu wiec albo PSN EU cos sie popsuło albo moze to ban za sciąganie FloW ostatnim razem i sony sie zemsciło

Mam nadzieje ze to tylko jakas modernizacja PSN EU bo bede niezle wkurzony

EDIT : słuchajcie włąsnie sekunde temu teraz udało mi sie zalogowac wiec wtf spróbuje sie pare razy wylogowac i zalogowac jeszcze zeby sprawdzic czy juz działa

EDIT 2 : no naszczescie juz działa uff bo juz sie przestraszyłem

Edytowane przez ZeN-iu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już działa. Kur** ale mnie wystraszyli, przez nich niewyspany będę... no ale przynajmniej mogę już spokojnie iść się położyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nagrodę za spostrzegawczość proponuję warna dla założyciela tego tematu.

WarnSoundWeb_c_w460h306.jpg

Jeśli pojawia się pytania i wątpliwości typu "dlaczego" lub "za co"...

Oto odpowiedź: Kody błędów

Proponuję również poczytać Regulamin Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×