Skocz do zawartości
Aki1986

Niezły tani router

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły tani,kablowy router do PS3(neostrada)Co polecacie?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tani to na pewno nie za dobry, ja polecam Dlink DSL-G624T, wydasz 240zl, raz ustawisz i masz spokojne życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie firmy ASMAX!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja polecam Linksysa WRT54GL z alternatywnym oprogramowaniem Tomato, on nie ma modemu ADSL wiec trzeba jeszcze mu dokupić, rewelacyjny jest IMHO Lucent Cellpipe 20A-GX-E. Te sprzęty razem są nie do zajechania, nawet na słabych liniach wszystko działa jak trzeba, a funkcjonalność sprzętu za lekko 1500 zł.

Jak się dobrze poszuka to łącznie się na to wyda z 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam D-linka, co prawda DSL tylko, ale do ADSL też znajdziesz a jakość stoi na dobrym poziomie. Także odradzam Asmaxa, same problemy będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Pentagram Cerberus ADSL2+ P 6311-072 i nie mam żadnych problemów.

Jak chcę grać online na PS3 to tylko przekierowuje sobie porty i śmiga. pentagram_cerberus_p_6311_072_mini.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linksys WAG325N router swietny lecz dosyc drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy wybór to Cellpipe 20A.GX.E. Możesz podłączyć go bezpośrednio do konsoli.

Ważny jest też fakt iż używany (nowych raczej nie uświadczysz - to dość leciwa konstrukcja) kosztuje kilkadziesiąt złotych.

Interesuje Cię rozwiązanie kablowe, szkoda więc wydawać pieniądze na (jak to zwykle) zintegrowany WLAN AP.

Jeśli masz w domu komputery które również chciałbyś podłączyć do internetu wystarczy połączyć Cellpipe'a ze switch'em i gotowe.

Posiadam ten sprzęt i mogę go z czystym sumieniem polecić. U mnie pracuje w sieci z innymi komputerami oraz konsolą i sprawuje się bezawaryjnie.

Stanowczo odradzam tani sprzęt firmy D-Link i Asmax. Miałem okazję konfigurować kilka sztuk oraz widzieć ten sprzęt w akcji (dramat).

Jeżeli nie zdecydujesz się na Cellpipe'a pamiętaj że router jakiego potrzebujesz musi mieć zintegrowany modem adsl annex a.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kontekście routerów jestem zdecydowanym zwolennikiem D-Linka. Używam od zawsze i nigdy nie miałem problemu. Nowy router z obsługa wi-fi to jakie 140-160zł, myślę że bez wi-fi będą zdecydowanie tańsze, ale nie dam sobie głowy uciąc czy jeszcze je dostaniesz. A nie masz live boxa tp w domu skoro masz neostradę? Przecież on działa jak router właśnie, szczególnie że chcesz kablem konsole podłączać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi ktory z tych linksysow bedzie lepszy:Linksys WAG54GS-EU okolo 270zl czy Linksys WAG200G-EU okolo 200zl router ma byc pod neostrade.Prosil bym o podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , a czy ten router będzie dobrze działał z ps3 + 2pc ( neo ) ?

jak sądzę tak. Nawet w tytule aukcji jest neostrada - to o czymś musi świadczyć. Wszystkie routery tej klasy "domowej" mają obsługę 4 urządzeń, więc nie powinno być problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stanowczo odradzam Linksys`a Wag200G - bardzo częstgo zrywa połączenia, głównie wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasada jest taka: kupuj sprzęt dobry nie koniecznie najlepszy-najdroższy!! ale dobrych marek!! takich jak: linksys,d-link,pentagram!! a na pewno daleko zajedziesz na on-line i bez problemów z połączeniem!! ps. ja osobiście mam access point D-Link! i tą markę polecam!! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mam Router BR 604Gnie za drogi bo 60 zl za niego dalem (na internecie znajdziesz za 60-70) dziala wi fi ale na konsoli nie probowalem tylko na laptopie ojca mam podpiente pc laptopa i ps3 (pod kabel) i wszystko smiga dobrze chociaz majac calkowity transfer 95kb per sec i tak nie wiem po co mi on wogle xd no ale daje rade :P

Edytowane przez m0rGi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze polecam Linksysa WAG200G-EU. Mam go od tygodnia- szybka bezproblemowa instalacja, świetny zasięg i ani raz jeszcze nie zerwał połączenia- chociaż kupiłem lekku używany za 120zł!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czyli odradzacie przewodowych routerów??A ja na przykład pod modem podłączam bezpośrednio konsolę kablem no i też bym tak chciał przez router co polecacie??Mam kablówkę 1,25MB:)Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Linksysa wag200g jest wspaniały i prostyw konfiguracji a za płacilem 250zl dwa lata temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka a powiedzcie mi bo podłączam ps3 bezpośrednio na kablu pd modem,a chcę kupić router-czy on nie osłabia sygnału w rozgrywce online??Pozdrawiam.

[url="http://www.(spam).pl/trophies/profil/DvD2722"][img=http://www.(spam).pl/trophies/profil/DvD2722.png][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×