Skocz do zawartości
Allu

Jak mogę podłączyć słuchawki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wieeeeelkie pytanko: jak mogę w najłatwiejszy sposób podłączyć słuchawki do mojej PS3? Chcę zwiększyć komfort z gry

Ale moim problemem jest brak gniazda na słuchawki w TV...

Nie znam się więc pytam- czy ktoś pomoże ignorantowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest coś takiego jak adapter minijack-usb. Możesz spróbować, chociaż nie wiem czy zadziała tak podłączony sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A ile takie cudo moze mnie wyniesc nie wiesz?

Sprawdzal juz moze ktos czy tak dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze przez port usb nie wychodzi dzwiek, odsylam do ustawien dzwieku w konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przez USB nie, ale przez AV Multi będzie śmigało, pisałem to już w paru innych postach.

Obraz może sobie iść po HDMI a dźwięk ustawiamy w konsoli na AV Multi, podłaczamy przejsciówkę CINCH na MINIJACK i to możemy sobie wpiąć do komputera lub do tego jeszcze podłączyć "łącznik minijack" i podłączyć słuchawki.

Podsumowując: PS3 -> Kabel AV Multi -> Przejściówka Cinch na Minijack -> Łącznik Minijack -> Słuchawki.

Koszt kilku zł. w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a nie lepiej podłączyć słuchawki do telewizora ? buhehehe. Po co się męczyć z bezpośrednim podpinaniem słuchawek do ps3 lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
hehe a nie lepiej podłączyć słuchawki do telewizora ? buhehehe. Po co się męczyć z bezpośrednim podpinaniem słuchawek do ps3 lol

Radze na przyszłość uważnie czytać posty, Allu wyraźnie podkreśla, że nie ma wejścia w telewizorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu stanowczo polecam Ci słuchawki Creative-Labs HQ-2300D i będziesz miał problem z głowy bo one maja wyjście optyczne. Innych pomysłów brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując: PS3 -> Kabel AV Multi -> Przejściówka Cinch na Minijack -> Łącznik Minijack -> Słuchawki.

OMGWTFBBQ?!

I takie coś zadziała na 100% ?

DZIĘKI wielkie 4 all!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Specjalnie przed chwila jeszcze sprawdziłem, działa jak najbardziej. Generalnie to tak dziwnie wygląda bo musisz po prostu uzyskać odpowiednie wtyczki żeby się to dało połączyć ze sobą, ale jak byś uciął końcówki tych dwóch kabli co wychodzą z PS3 i uciął wtyczkę ze słuchawek, skręcił te przewody razem (co było by bardzo trudne bo druty w słuchawkach są cieniutkie) to też będzie działało (nie polecam takich rozwiązań). Bądź twórczy, pojedź sobie do sklepu i popatrz jakie fajne przejściówki tam mają, zasada jest taka, żeby ich było jak najmniej. Każdy dodatkowy element łączący na kablach to strata jakości.

Tak samo nic nie stoi na przeszkodzie żeby np. do kabli wychodzących z PS3 podłączyć trójnik/rozdzielacz, dzięki temu masz możliwość z niego podpiąć dźwięk na raz do wieży i do słuchawek. Jak jest dzień odpalasz wieże, a jak wszyscy śpią, wyłączasz wieże i masz na słuchawkach, bez ciągłego przepinania kabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wieży

DZIĘKI WIELKIE!!!

Mam pytanko- a jak będę chciał znów posłuchać na głośnikach TV to co wtedy musiałbym zrobić?( Rozumiem że pobawić się ustawieniami PS3, ale wole się upewnić )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, zmienić ustawienia na takie jakie masz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję

Zaczynam kombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wlasnie od razu zdawalo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Eeh, to chyba lepiej, że headset, mikrofon i słuchawki w jednym, mi to nie sprawia różnicy.

Może nie być kompatybilne, a może też być, nie dowie sie, dopóki sie nie spróbuje. PS3 jest innym sprzętem, ale skoro da sie słuchać dźwięku przez USB, to wydaje mi sie, że w PS3 też powinno, bo jest nowszy i raczej nie ma jakichś gorszych portów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lapiesz chyba subtelnej roznicy miedzy "sluchawki" a "headset"...

Na tych pierwszych masz dzwieki gry. A na drugim dzwieki online czyli- rozmowy, krzyki, spiewy i wsio inne co posiadacze headsetow potrafia zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi sie jednak wydaje, że to były zwykłe słuchawki z mikrofonem, na których słuchać dźwięki z gry a ie rozmowy graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie jednak wydaje, że to były zwykłe słuchawki z mikrofonem, na których słuchać dźwięki z gry a ie rozmowy graczy.

Kup. Sprawdz. Dowiedz sie.

Wtedy tu powrocisz tu i powiesz mi ze nie mialem racji. A na razie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu pozwolisz, że się podłączę pod twój post?

Mój problem: chwilowo (jakieś 4 miechy) nie mogę używać mojego TV LCD, nie mam również wieży HIFI. Planuję zakupić monitor LCD i podpiąć do niego PS3. I tu pojawia się problem z dźwiękiem.

Nie mogę znaleźć odpowiedniego monitora z HDMI (+HDCP), zatem zostaje podłączenie przez DVI (brak dźwięku). W jaki sposób (jakiś prosty, bez setki przejściówek) mogę uzyskać dźwięk?

Słuchawki bezpośrednio podpięte do konsoli?

Podłączenie PS3 do monitora z głośnikami dodatkowym kablem?

A może ktoś może polecić monitor LCD z HDMI i HDCP (tak gdzieś do 2 tyś zł)?

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest ten post, żeby osoby upośledzone technicznie (mówię o sobie głównie:) mogły się o dźwięk w konsolce zapytać

O odpowiedź poprosimy jednego z naszych naczelnych techników bo i jam ciekaw okrutnie:D

Swoją drogą skąd Wy tyle wiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×