Skocz do zawartości
AGArtha

LEGO Harry Potter : Years 1-4

Rekomendowane odpowiedzi

lego-harry-potter-walkthrough-artwork.jpg

Był już Batman, Indiana Jones, było rockowe brzmienie oraz dawka mocy wprost z sagi Gwiezdnych Wojen... Nadszedł czas na zabawę z magią.

W grze wcielamy się w Harry’ego Pottera, z którym będziemy uczyć się czarów, przygotowywać mikstury, latać na miotle i doświadczać niesamowitych przygód znanych z pierwszych czterech części opowieści o młodym czarodzieju. Wszystko to oczywiście dopełnią nam pojedynki, poszukiwania ukrytych skarbów oraz duża dawka dobrego humory, który towarzyszy każdej grze serii "Lego".

Czeka nas więc kolejna wspaniała, barwna i niesamowicie zabawna przygoda.

Premiera już w maju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b15401a5.jpg

Był już Batman, Indiana Jones, było rockowe brzmienie oraz dawka mocy wprost z sagi Gwiezdnych Wojen... Nadszedł czas na zabawę z magią.

W grze wcielamy się w Harry’ego Pottera, z którym będziemy uczyć się czarów, przygotowywać mikstury, latać na miotle i doświadczać niesamowitych przygód znanych z pierwszych czterech części opowieści o młodym czarodzieju. Wszystko to oczywiście dopełnią nam pojedynki, poszukiwania ukrytych skarbów oraz duża dawka dobrego humory, który towarzyszy każdej grze serii "Lego".

Czeka nas więc kolejna wspaniała, barwna i niesamowicie zabawna przygoda.

Premiera już w maju!

Juhuuuu. Narzeczona się ucieszy :) Juz przeszliśmy wszystkie Lego i taka niespodzianka... REWELACJA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka z Lego HP dotarła na dzień przed Euro premierą, to lubię. Już zabieram się za ostry 'Co-Op z żonką', ghe ghe. :wub:

Wrażenia opiszę do dłuższym 'zgłębieniu' tematu ;)

Dobra starczy tych quasi-żartów z brodą, coś dla zainteresowanych:

dołączam foto edycji kolekcjonerskiej. Ładna hologramowa okładka, o jeeejcia :teehee:

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak patrze na takich jak ty to nie wiem czy zazdrościć czy wspólczuć.(chodzi mi o pucharki itd.)

Ja też lubie grać alee...

Pozdro dla fanów HP i nie mam 13 lat już dawno po 18 kiedy to bylo;( pewnie ta gra pojawi mi się w kolekcji ale mam jeszcze spore braki w grach na ps3 heh dobrze tanieją gry;d

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam. Jeśli grałeś w jakąkolwiek pozycję z prefiksem LEGO to na pewno Ci się spodoba. Doskonała gierka na co-op z drugą połowicą. Oprócz tego to standardowa zabawa. Czyli proste łamigłówki, zbierania miliona klocków i ukazanie najważniejszych motywów z filmu w specyficzny 'lego-sposób'.

Jako relaksator na pewno Ci się spodoba, jednak nie spodziewaj się po tej pozycji czegoś więcej. Ot, miły przerywnik w oczekiwaniu na coś z wyższej półki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko moja wersja czy wam też tak głupiutko sejvuje? Mianowicie chodzi mi o to , że mam włączony autosave i dopiero po kilku levelach sejvuje tak jakby na koniec rozdziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w lego star wars powiem fajne humor też ale gra jest dobra żeby przejść i zapomniec( Tzn wymienić) potera nie lubię i gry tez nie kupię ale jeżeli gra jest tak fajna jak poprzedniczki to kupujcie !:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko moja wersja czy wam też tak głupiutko sejvuje? Mianowicie chodzi mi o to , że mam włączony autosave i dopiero po kilku levelach sejvuje tak jakby na koniec rozdziału.

Gra robi auto-save po każdym rozdziale i/lub w trakcie zdobywania kluczowych rzeczy (gold, red brick etc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra z serii Lego dołączyła do mojej kolekcji...

Niestety niewiele czasu jej poświęcam , jednak coś tam już czaruje :)

Strona fabularna gry (chyba) pokrywa się z wersją filmową/ książkową - ja widziałam wyłącznie pierwszą część HP - dawno i dosłownie z "braku laku", zupełnie nie moje klimaty, film mi się nie podobał więc moja filmowa przygoda z latającym na miotle okularnikiem z kijkiem w ręku zakończyła się bardzo szybko.

Wracając do gry...

Produkcje serii Lego podobają mi się bardzo - nie ważne jaka tematyka - ważne , że klocki są :D

Zważywszy na to, iż dopiero dwukrotnie gra znalazła się w mojej konsoli, nie pobawiłam się jeszcze zbytnio, jednak możliwości jest sporo.

Mamy główny wątek fabularny, w którym otrzymujemy wskazówki gdzie iść, co zrobić i w co przygrzmocić z kijka ;)

Aby ukończyć grę na 100% będziemy mieli pełne ręce roboty, ponieważ czekają 24 misje główne na każdym roku, które musimy ukończyć z tytułem"Prawdziwy Czarodziej", skompletować herby domów- każdy składa się z 4 części a każdą z nich dostajemy za wykonanie drobnych pobocznych zadanek typu zapalić 8 lampek, wrzucić 6 rybek do stawu itp. Do tego wszystkiego mamy jeszcze do skompletowania 20 czerwonych klocków, 200 złotych, 167 klocków z wizerunkami postaci, należy również uratować z opresji 50 uczniów np ktoś wisi w pajęczynie lub jest zamknięty w pudełku itp. Żeby nie było, ze tak wszystko trzeba zbierać własnymi klockami tfuuu rękami to do pełnego zakończenia gry musimy udać się na ulice Pokątną (hmmm to zapewne jakaś szara strefa) na zakupy :) i dokupić klocki wizerunkami postaci, czerwone klocki i dodatkowe zaklęcia - za wszystko to zapłacisz... oczywiście klockami, które uzbierasz w czasie gry - jest jedna metoda na "klocko-kasiore": biegać i rozpierniczać wszystko wokoło a nasz budżet będzie szybko wzrastał.

Ogólnie gra jest przezabawna, kolorowa i działa uspokajająco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, mam pewien problem z LEGO HP 1-4 i chciałem się doradzić, otóż gra zacina mi się ciągle w tym samym momencie (w podziemiach sali obrony przed czarną magią, gdzie można znaleźć postać Quirrell'a), z tym że zanim przeszedłem fabułe, gra przycinała mi się czasami w różnych momentach, ale głównie wtedy, kiedy przechodziłem z pomieszczeń do pomieszczeń, teraz gdy chodzę po Hogwarcie, by poszukać wszystkich postaci i złotych klocków zacina mi się tylko w tym jednym momencie i mam kłopot, gdyż tam jest też złoty klocek.

W LEGO Piraci z Karaibów też miałem podobny problem przy zmianie dnia i nocy na zegarze, ale ściągnąłem łatkę i wszystko było ok, tym razem jednak łatka nie pomogła.

Gra jest nowa, płyta idealna, więc nie w tym rzecz, po za tym inne gry mi się nie przycinają, więc to też raczej nie wina konsoli.

Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Podejrzewam, że to błąd w grze, ale może ktos się z tym już spotkał i może mi pomóc. Sprawa wygląda tak, że w klasie zaklęć miałem już otwartą klapę do piwnicy, ale zmknąła się samoczynnie i przestała reagować na cokolwiek. Zależy mi, zeby się tam dostać, bo na dole znajduje się czerwona skrzynka, ostatnia, której mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję. Skończyłem już fabułę i mam pytanie. Po Hogwarcie i w innych lokacjach pełno jest skrzyń, szafek i kul z taką czerwoną mgiełką w postaci gwiazdek. Nie można tego otworzyć żadnym zaklęciem. Przynajmniej mi się nie udaje. Co to za przedmioty? Jaką funkcję spełniają i czy można się do nich jakoś dobrać, otworzyć etc.?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć Maga który posługuje się czarną magią, np. Voldemort, Lucjusz Malfoy, Barty Crouch Jr. życze szczescia przy robieniu 100% sam zrobilem ale trzeba mieoc spooor samozaparcia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×