Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

914

Birthday

02/24/1989

Last visited


Joined

 1. Przemek_07

  W co teraz gracie?

  Resident Evil 4 w którego nigdy wcześniej nie grałem. Sterowanie doprowadza mnie do szewskiej pasji. Wcześniej GTA Vice City - nie zawsze warto wracać do klasyków z racji nostalgii. Dzisiaj jest to dla mnie już prawie niegrywalne.
 2. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Po skończeniu giereczki niesamowicie weszła mi faza na klimaty samurajskie. Zacząłem oglądać filmy Akiry Kurosawy z lat 50 i 60. Polecam wszystkim sprawdzić pozycje takie jak "Siedmiu Samurajów", "Straż Przyboczna" czy "Sanjuro Samuraj Znikąd". Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tego typu kinem. Po obejrzeniu wyżej wymienionych dzieł musiałem całkowicie przewartościować swoje spojrzenie na sztukę kinematografii. Już wiem, że Toshirō Mifune będzie jednym z moich najbardziej ulubionych aktorów po wsze czasy. Na prawdę polecam - sprawdźcie.
 3. Przemek_07

  W co teraz gracie?

 4. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Napisałem tak, ponieważ zakończenie było inne niż można byłoby to wywnioskować z przebiegu gry. Mam nadzieję, że zaraz na początku PS5 wydadzą jakiś remaster z podbitą rozdziałką, cokolwiek. W każdym razie mają jeszcze raz moje pieniądze. Chętnie znów wrócę do tego świata i splatynuję. Szkoda, że po zakończeniu nie ma co w grze robić a najładnieszy barwnik do zbroi dostajemy właśnie po wbiciu platyny gdy można w nim już tylko podziwiać zachód Słońca.
 5. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Platynka wbita
 6. Przemek_07

  The Last of Us: Part II

  No stary, po takiej laurce to ja ci radzę wstawić kraty w okna i drzwi zabarykadować. A tak na poważnie to zgadzam się z tobą. Też mam taką opinię o tej grze.

Community Reputation

Przemek_07 last won the day on July 10

Przemek_07 had the most liked content!

168 Taka sobie

Kontakt

 • Gamertag
  Ganimedes16pl
 • PSN
  Przemas10pl

Informacje o profilu

 • Wiek
  28
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wieluń
 • Hobby
  Geografia, Piłka nożna, Gry, Figurki

Recent Profile Visitors

4968 profile views
×