Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

912

Birthday

02/24/1989

Last visited


Joined

 1. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Napisałem tak, ponieważ zakończenie było inne niż można byłoby to wywnioskować z przebiegu gry. Mam nadzieję, że zaraz na początku PS5 wydadzą jakiś remaster z podbitą rozdziałką, cokolwiek. W każdym razie mają jeszcze raz moje pieniądze. Chętnie znów wrócę do tego świata i splatynuję. Szkoda, że po zakończeniu nie ma co w grze robić a najładnieszy barwnik do zbroi dostajemy właśnie po wbiciu platyny gdy można w nim już tylko podziwiać zachód Słońca.
 2. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Platynka wbita
 3. Przemek_07

  The Last of Us: Part II

  No stary, po takiej laurce to ja ci radzę wstawić kraty w okna i drzwi zabarykadować. A tak na poważnie to zgadzam się z tobą. Też mam taką opinię o tej grze.
 4. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Możesz mi powiedzieć jak to działa dokładnie? Te wiatry? Bo odblokowałem jeden ale jak przesuwam paluchem po touchpadzie to wieje tylko ten co wskazuje kierunek do zaznaczonego celu. Ogólnie to jestem w II akcie i gra nabiera jeszcze większych pazurów jak na początku.
 5. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Podziwiam. Ja mam nerwicę natręctw w tego typu grach. Na jedno zadanie główne fabularnie, robię 30 pobocznych .
 6. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Gra się świetnie. Grając dziś przez 5 godzin zrobiłem tylko dwa zadania głównej fabuły tak pochłonęła mnie reszta aktywności. Widać mocną inspirację ostatnimi Asasynami ale na szczęście bez powielania ich błędów. Zadania poboczne są ciekawe, nie ma tu żadnych fedexów. Pancerzy i broni nie znajdujemy w każdej pierwszej lepszej szopie czy stodole i nie zmieniamy ich jak rękawiczki co wzmacnia przywiązanie do rynsztunku. W końcu warto zbierać zapasy czy choćby kwiaty do barwników. Walka jest spoko. Masa technik i ciosów specjalnych do odblokowania. Trzeba być mega skupionym bo chwila nieuwagi i nawet podstawowy lojtas może cię położyć trzema szybkimi ciosami. Jednak największą zaletą tej gry jest jej azjatycki, ciężki i surowy klimat. Czy jest to gra generacji? Jak dla mnie jednak nie. Grafika kompletnie mnie nie powaliła. Do RDR2 wogóle nie ma startu. Większość lokacji jest zupełnie pusta i to bije po oczach. Same widoki to nie wszystko choć tryb foto chyba najlepszy jak dotąd. Sporo uproszczeń jak np. przełączanie się na widok z pierwszej osoby podczas czołgania się pod budynkami. Widać, że grę robiło studio z niższej półki i nie z takim budżetem jak R* czy ND. Gra zrobiona bez rozmachu jednak ze 100% sercem i zaangażowaniem twórców. Dali ile mogli. Ode mnie 9/10.
 7. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  O to do czego doprowadziła propacyfistyczna polityka po II wojnie światowej. Naród który jeszcze 75 lat wolał zginąć niż się poddać dzisiaj musi ukrywać, że ma jakiekolwiek wojsko. Napiszcie coś o głównej fabule.
 8. Przemek_07

  The Last of Us: Part II

  A czy ja porównuję? To co jest między Diną i Ellie to homoseksualizm, który istniał prawdopodobnie od czasów jaskiniowców, a to na obrazku to ideologia LGBT - taka jest różnica. Kolega Kentucky zdaje się tego nie dostrzegać.
 9. Przemek_07

  The Last of Us: Part II

 10. Przemek_07

  Ghost of Tsushima

  Będzie grane na premierę - oby tylko system walki za bardzo nie nużył
 11. Przemek_07

  The Last of Us: Part II

  Dlatego poprosiłem MagEllana żeby rozwinął bo przechodzę drugi raz i nie widzę niczego co by jakością odbiegało od pierwowzoru. Przecież w jedynce w fabule nie było nic wybitnego co by zmuszało do głębszej refleksji oprócz może końcówki. A tu mamy ciągły roallcoaster od początku do końca. Owszem jest przemycone wiele LGBT-owskich wątków ale nie odniosłem wrażenia żeby były jakieś nachalne. Za to sam motyw zemsty a co najważniejsze ukazany bardzo dobrze.
 12. Przemek_07

  The Last of Us: Part II

  Rozwiniesz coś więcej?
 13. Przemek_07

  The Last of Us: Part II

  https://www.eurogamer.pl/articles/2020-07-07-naughty-dog-potepia-mowe-nienawsici-skierowana-do-tworcow-the-last-of-us-2 Ładne wiązanki Druckmann dostaje
 14. Przemek_07

  The Last of Us: Part II

  Pytanie trochę z innej beczki do tych co już ukończyli - czy po zakończeniu można wybrać nową grę + i zacząć grę od początku ze wszystkimi zdobytymi ulepszeniami broni i postaci? Pytam bo jestem przy końcu i już widzę, że wszystkiego raczej do końca nie rozbuduję a lizałem ściany za surowcami jak tylko się dało. Jeśli tak to platynka z poradnikiem znajdźkowym będzie banalna. PS: Jak by kogoś to obchodziło to ja przysiadłem do gry nie znając żadnych przecieków i bawię się świetnie i nie sądzę, żeby teraz nawet jakieś pojeb* zakończenie (a to jeszcze przede mną) miało wpłynąć na moją ostateczną ocenę. Pozdrawiam.

Community Reputation

Przemek_07 last won the day on July 10

Przemek_07 had the most liked content!

167 Taka sobie

Kontakt

 • Gamertag
  Ganimedes16pl
 • PSN
  Przemas10pl

Informacje o profilu

 • Wiek
  28
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wieluń
 • Hobby
  Geografia, Piłka nożna, Gry, Figurki

Recent Profile Visitors

4879 profile views
×