Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

856

Birthday

02/24/1989

Last visited


Joined

 1. Przemek_07

  A Plague Tale: Innocence

  Niszowa produkcja. Zachwyt zyskała tylko wśród wąskiego grona koneserów, potrafiących docenić jeszcze singlową, korytarzową rozgrywkę. Według mnie (a mylę się rzadko - przez co jestem na tym forum często hejtowany) bez szans na kontynuację.
 2. Przemek_07

  A Plague Tale: Innocence

  Wczoraj zacząłem. Przy jednym posiedzeniu, nawet nie wiem kiedy pękło mi sześć rozdziałów. Bardzo przyjemny korytarzyk, przez który przechodzimy jak przez masło. Zagadki na poziomie średnio inteligentnego szympansa ale chyba właśnie taki był zamysł twórców. Póki co jednak historia mnie jakoś specjalnie nie ujęła. Spodziewałem się czegoś mroczniejszego zwłaszcza po tych osławionych już plagach szczurów. Liczę, że końcówka wywoła trzęsienie ziemi. Nigdy nie zwracam uwagi na grafikę jeśli fabuła zrywa mózg ale trzeba oddać sprawiedliwie, że tutaj oprawa wizualna to początek poprzedniej generacji. Ogólnie czuć, że to produkcja z małym budżetem nie aspirująca do miana gry "triple A". Reasumując, jak ktoś nie ma specjalnego ciśnienia to nie polecam brać za pełną cenę.
 3. Przemek_07

  Star Wars Jedi Fallen Order

  System walki trochę taki "Wiedźminowaty". Gdyby nie to, że uniwersum Star Wars zwisa mi lekkim kalafiorem to można by ograć jak stanieje do stówki od żyda.
 4. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Aha myślałem, że może trzeba się podgalać do konkretnego poziomu i wtedy szybciej i więcej odrasta albo co. Zamotali to trochę.
 5. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Może mi ktoś wytłumaczyć, jak zrobić żeby zarost i włosy urosły do 10 maksymalnego poziomu? Nie golę się od początku gry, jestem w 4 rozdziale, piję toniki na szybszy porost a mam jedynie 7 poziom. Z tych jankeskich poradników na YT nic nie idzie zrozumieć.
 6. Przemek_07

  Days Gone

  Obejrzałem dwie recenzje i parę streamów na których omal nie zasnąłem. To mi wystarczy. Twierdzenie, że ta gra przewyższa RDR2 wywołuje u mnie jedynie politowanie. Jak stanieje do 100 to sprawdzę tego forumowego mesjasza ale zdania o tej grze raczej nie zmienię.
 7. Przemek_07

  Days Gone

  Nie wiem czy śmiać się czy płakać na takie wypowiedzi. "Rence" opadają.
 8. Przemek_07

  Days Gone

  Jest taki chłopak. Mateusz z Białegostoku. Mimo, że od urodzenia jest niewidomy przechodzi gry na NESa a w bijatyce TMNT pokonuje pełnosprawnych graczy. Taka tylko dygresja ode mnie - mod może usunąć jak uzna.
 9. Przemek_07

  Days Gone

  Widzisz "typie" widocznie mam bardziej wysublimowany gust od stada amerykańskich lemingów. Jestem już w tym wieku, że szukam w grach czegoś więcej niż uganianie się po lesie za złomem.
 10. Przemek_07

  Days Gone

  Napisz no coś więcej później bo jestem ciekawy opinii kogoś kto podszedł do tej gry z chłodną głową.
 11. Przemek_07

  Days Gone

  Oj chyba wsadziłem kij w mrowisko. Ja tylko zapytałem, czy mając za sobą te doświadczenia z grą, które macie teraz nadal kupilibyście ją na premierę wydając 239zł. Nie spodziewałem się szczerej odpowiedzi ale masy gówna, która się tu na mnie wylała też nie. Mimo wszystko dziękuję - reakcje niektórych z was wyrażają więcej niż 1000 słów odpowiedzi
 12. Przemek_07

  Days Gone

  Tak czytam te wasze opinie (srogie wady, zalety naciągane) ale nikt nie pokusił się o ocenę czy gra była warta tych 239zł wydanych na nią w dniu premiery.
 13. Przemek_07

  Days Gone

  Takie produkcje to do plusa za darmoszkę się nadają a nie za 239zl. Tyle to można dać w ciemno za produkcję Rockstara albo Naughty Dog. No ale nikt z betonów teraz się nie przyzna, że wyrzucił kasę w błoto. Trudno każdy rozporządza swoim hajsem jak chce.
 14. Przemek_07

  Days Gone

  Czekam na recenzję od nrgeeka - jedyny nieprzepłacony/opłacony youtuber na polskiej scenie. Przy okazji ostatniego streamu w Wielkanoc ktoś go zapytał czy gra już w days gone. Potwierdził, że już ostro tyra ale nie może na razie nic zdradzać. Minę miał jednak nietęgą.
 15. Przemek_07

  Days Gone

  Ech.... 33 lata na karku (albo i więcej bo na forum popsuło się naliczanie wieku) a dalej nie potrafisz po trailerach rozpoznać shitu. Współczuję.

Community Reputation

Przemek_07 last won the day on January 20

Przemek_07 had the most liked content!

157 Taka sobie

Informacje o profilu

 • Wiek
  28
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wieluń
 • Hobby
  Geografia, Piłka nożna, Gry, Figurki

Kontakt

 • Gamertag
  Ganimedes16pl
 • PSN
  Przemas10pl

Recent Profile Visitors

4,448 profile views
×