Skocz do zawartości
Kapral_Hicks

X

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszego pięknego dnia, w moim półtora rocznym play'u 3 wysiadł laser. Zdziwiło mnie to bo grałem naprawdę bardzo, ale to bardzo mało z racji studiów i posiadania komputera ( mniej więcej tyle co kiedyś na x1 przez dwa miesiące ) a tutaj taki zonk !!!!! :scare: .

PS3 miałem kupioną w Niemieckim Media Markt, ver 60 GB jeszcze z kompatybilnością wsteczną i moje pytanie odnosi się do gwarancji, czy w PL uznaje się niemiecką gwarancje ps3 ? Słyszałem coś o Europejskiej gwarancji ale nie wiem jak to jest dokładnie. Jeśli gwarancja mnie nie obowiązuje to gdzie mógł bym wysłać swoje ps3 w celu naprawy, jakiś telefon czy coś ?. Nie wiem już co robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to powinni Ci uznać gwarancję, ale nie wiem jak z tym będzie, bo teoretycznie powinieneś mieć 2 lata gwarancji, ale Sony daje 1 rok... Jest nawet temat o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,poszukam tego tematu. Dowiedziałem się że w MM honorują ich sprzęt z Niemiec. Niestety faktycznie w PL dają rok na ps3, a sam nie pamiętam na ile dostałem ją wtedy w Niemczech, sadziłem że na 2 lata. Czytałem kiedyś na hdtv.com.pl o gwarancji europejskiej na 2 lata, że niektórzy wykłócili się o nią na podstawie jakiegoś przypisu gdy sprzęt mieli na rok, tylko tutaj znowu też nie pamiętam nazwy tego tematu, nie odszukam go już teraz, więc nie wiem jak mam postąpić :turned: .

Chyba już naprawię ps3 na swój koszt i sprzedam zaraz po tym, za ver z BC i 10 gier trochę kasy dostane, a sprzętu sony już nigdy nie kupie, bo z generacji na generacje ich lasery psują się na potęgę a jak poczytać o warunkach ich serwisu ( wysyłka i odbiór na nasz koszt jak też konsola zakurzona = odmowa gwaranji ) niczym tego nie rekompensują. Ich dywiza sprzedać produkt i mieć w poważaniu klijenta, gdy przyrównać gware Microsoftu do sony to niestety przepaść ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawę wyjaśnił mój szwagier w niemieckim MM. Pomimo że konsola już ma więcej niż rok to powiedzieli że będę miał do wyboru nową albo oddadzą kasę, całe 599 euro buahaha :) . Czyli jednak dobrze że kupiłem w Niemczech, na kasę trochę poczekam ale w Polsce został bym z niczym (czytałem przyklejony topic o naszych serwisantach to szok co wyprawiają)

Edytowane przez Kapral_Hicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×