Skocz do zawartości
sk316fx

God Of War: Chains Of Olympus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam problem z tą grą, a dokładniej w misji The Depths of Tartarus - te lochy nieszczęsne. Mój problem zaczyna się, gdy pociągnełem dwoma korbami, aby naciągnąć łańcuch i drugą aby zeszły takie dwie platformy. No i właśnie z nimi problem na pierwszą wskakuję bez problemów lecz z drugą mam straszny kłopot - w ogóle nie mogę doskoczyć i moje pytanie czy trzeba użyć jakiejś umiejętności, czy trzeba męczyć się, aż się doskoczy ? Proszę o pomoc ! :)

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sie nie myle bo juz dawno temu to przechodziłem to właśnie z tyłu tej drugiej platformy jest przejscie i musisz do niego zdążyć Z tyłu albo z boku Porozglądaj się po uruchomieniu platformy Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma innych przejść, nie mogłeś przejść ich od tyłu, bo przecież wróciłbyś do punktu wyjścia może skojarzyło Ci się tak, gdyż trochę czytałem i chyba się potem cofa, aby drzwi donieść czy coś. W każdym bądź razie dalej nie wiem jak tam doskoczyć, główkuje już od 20 minut i nic nie mogę wymyślić, chciałbym tylko wiedzieć czy się tam da doskoczyć normalnym sposobem, żeby nie marnować czasu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u was też czasem laga gra złapie? bo pobralem demo, i od czasu do czasu jak jest wiecej roboty to lagi ma jak hooy, przy nowym gowie demo tak nie ma. Moja konsolka to psp 3004.

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość INNY

mam pewien problem z tą grą, a dokładnie mówiąc nie mogę przejść pewnej misi

jestem ze swoim kratosem przy grobie Eurosa i nie wiem co dalej

dwie figury przesunołem w odpowiednie miejsce pojawiła się gwiazdka wysunołem schody z bloków i wyskoczyłem na górę jestem koło posąga ale nie wiem co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam i myślę o tej samej misji, to podczas wysunięcia tych schodów po lewej lub prawej stronie jest w nich wnęka, do której szybko wchodzisz przewrotem i jesteś na drugiej stronie.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem w misji Zeus Temple mam tam skałę do rozwalenia z The Gauntlet of Zeus,

a mam Blades of Chaos .Jak można zmienić broń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem w misji Zeus Temple mam tam skałę do rozwalenia z The Gauntlet of Zeus,

a mam Blades of Chaos .Jak można zmienić broń ?

strzałkami na bok albo góra dół, nie jestem pewien na 100% bo dawno nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×