Skocz do zawartości
ONE

Shank

Rekomendowane odpowiedzi

wziąłem się za hard i nawet nieźle idzie. casandre mam już za sobą, bossowie nawet nie sprawiają takiego problemu jak niektóre długie plansze pomiędzy nimi :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie o to zapytac,gral ktos z was w Front Mission 3 z PSN? Moglby ktos zalozyc temat i podzielic sie informacjami i wrazeniami. Dzieki i przepraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończył ktoś grę na najwyższym poziomie trudności? Ostatnie etapy, to prawdziwa droga przez męki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up kolego czy Ty oprocz tego ze wszedzie piszesz ze zapraszasz do grania ( nawet w grach w ktorych nie ma takiej opcji przyklad Shank ) robisz jeszcze cos innego tutaj ?!?

w tej grze nie ma opcji co op przez net !!!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko gierka, tyle że krótka. Szkoda, że nie ma co-op online wtedy na pewno byłaby bardziej żywotna, a przy obecnej cenie warto zakupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

utknąłem na Cesarze. Oglądałem poradniki na yt jak go pokonać ale wiele to nie pomogło.

Na filmikach widziałem, że najwięcej życia zabiera mu podrzucenie go do góry i rzucenie nim w iście wrestlingowym stylu - pytanie, jak to zrobić?

W pewnych momentach doprowadzam do zablokowania jego ataku, po naciśnięciu L1 mogę przeprowadzić kontrę, jednak nie doszukałem się żadnej prawidłowości kiedy pojawia się taka możliwość, w jaki sposób doprowadzić do takiej sytuacji?

Ogólnie, będę wdzięczny za wszystkie porady dot. ostatniego bossa.

Jeśli komuś przydałyby się odpowiedzi na powyższe pytania, to Cesarowi najwięcej zdrowia zabiera właśnie ten rzut. W momencie, w którym pojawia się L1 do naciśnięcia, naciskamy je + R2.

Co do samej gry - wg mnie warta każdej złotówki z tych 26, które na nią trzeba teraz wydać. Jest demo, więc można samemu spróbować. Przed zakupem najbardziej martwiłem się, czy gra nie będzie za krótka - na normalu przeszedłem ją w 4 godziny i 2 minuty, dodać do tego można kolejne przejście na hardzie + co-op, co daje nam już ponad 10 godzin przedniej zabawy. Wszystkim, którzy się wahają a demo się spodobało polecam!

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć ile ta gra kosztuje teraz na Amerykańskim PSS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą grę idzie jakoś zapisać, czy trzeba grać zawsze od początku ?

Jeżeli grasz na hardzie to nie masz checkpointów - cały poziom od początku do bossa musisz przejść bez zgonu dopiero wtedy gra zapiszę się automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×