Skocz do zawartości
Katanka

Guitar Hero III - pierwsze starcie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też ten fenomen dopadł po demie GH: Aerosmith. Mam tylko pytanie, czy jak kupię pełną edycję aerosmith to będę miał możliwość kupić inne kawałki ? Czy w ogóle jest jakiś sklep z kawałkami do GH ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ten fenomen dopadł po demie GH: Aerosmith. Mam tylko pytanie, czy jak kupię pełną edycję aerosmith to będę miał możliwość kupić inne kawałki ? Czy w ogóle jest jakiś sklep z kawałkami do GH ??

Sklep z kawałkami do GH? PSStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można dokupić piosenek do GH:A. Te w PSS są tylko do GHIII:LoR. Polecam. Trochę się zawiodłem na GH:A, ale to pewnie dlatego, że nie jestem fanem Aerosmith. Jakoś mi nie przypadają do gustu ich piosenki. A z PSS gorąco polecam Metallicę. Trochę kosztuje, jest ciężka do zagrania, ale jakość dźwięku lepsza niż na CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie można dokupić piosenek do GH:A. Te w PSS są tylko do GHIII:LoR. Polecam. Trochę się zawiodłem na GH:A, ale to pewnie dlatego, że nie jestem fanem Aerosmith. Jakoś mi nie przypadają do gustu ich piosenki. A z PSS gorąco polecam Metallicę. Trochę kosztuje, jest ciężka do zagrania, ale jakość dźwięku lepsza niż na CD.

Dokładnie i w necie krąży petycja, co do tego aby wydali na nowo "Death Magnetic" takie jakie jest w GH.

Poza tym 65zł za ten album, to imho nie jest duoż, kawałki są długie (każdy ponad 5min.) i niezbyt łatwe.

A co do samego GH, gra ma swoje community, gdzie linkujesz swoje konto z PSN z kontem na stronie i przyznaje Ci Guitar Hirołowe trophy, to takie zadośćuczynienie za brak trophies na PS3. Poza tym możecie sobie dodawać i porównywać przyjaciół (nawet tych co maja XO, Wii).

Link: http://community.guitarhero.com/

Dodawajcie mnie do przyjaciół, to może się ustawimy na jakiś wspólny shredding.

Mój login na forum GHC: FredDie3785

Login PSN: FredDieRG

A w samej grze to się zaciąłem na "Knights Of Cydonia" - Muse na Hard, toż to hardcore w czystej postaci, boję się jak będzie z "Raining Blood".

BTW. Sam pizgam na gitarce (na akustyku i elektryku), ale gra sprawia mi tyle frajdy, szczególnie teraz gdy nie za bardzo mam jak ćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×