Skocz do zawartości
papole

Bład podczas instalowania gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sciaglem demo Gran Turismo i podczas instalowania wyskoczyl blad 80029564 ale podczas sciagania tego dema zawiesila mi sie konsola , zresetowalem i zaczelo sie sciagac dalej czy powodem tego bledu moze byc wlasnie ten reset konsoli podczas sciagania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Tak to na pewno to, ściągnij jeszcze raz demo - wszystko powinno być cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
aha ok

ale to jest demo czy Gran Turismo HD Concept?

O jezu przestań już nabijać =] wiadomo, że jak z Polskiego, to jest to HD Concept, i moja rada powinna pomóc autorowi topicu, zrób to co powiedziałem, odpisz czy działa i zamykamy ... geeeezz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jezu przestań już nabijać =] wiadomo, że jak z Polskiego, to jest to HD Concept, i moja rada powinna pomóc autorowi topicu, zrób to co powiedziałem, odpisz czy działa i zamykamy ... geeeezz....

ten co nie nabija sie odezwal

chcialem sie dowiedziedziec bo myslalem ze moze cos przeoczylem na PSS PL, praktycznie na pl wogole nie wchodze wiec moglo sie cos przewinac a autor nie mogl od razu odpisac ze z PL tylko ze z PSS to chyba proste i logiczne ale nie dla wszystkich, i napisal ze demo sciaga wiec myslalem ze chlopak wie co pisze a skoro chodzi o GT HD to raczej jest pelna wersja!

wiec koniec close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×