Skocz do zawartości
kill

Katastrofa Samolotu Prezydenckiego

Rekomendowane odpowiedzi

Straszna tragedia. Nie powinni byli tam lądować, samolot podchodził do lądowania 4 razy podobno. Dowiemy się z czarnych skrzynek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posypały się teorie spiskowe...

Niechęć wzrasta.

Jeśli szybko tego nie wytłumaczą , to będzie spory bałagan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tragedia straszna... :(

Ja jeszcze w szoku byłam jak obudziłam się rano ze snu, w którym była właśnie katastrofa samolotu, była godzina 8:50, a samolot z Prezydentem rozbił się też przed 9...

Ja chyba medium zostanę ;)

Ale naprawdę straszne to jest, tyle ważnych osób... Brak słówmellow.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, straszne :(

Wszyscy ważni ludzie zginęli pod KATYNIEM :(

Płakałem :( Każdy go nienawidził, ale teraz jakiś żal się czuje.

Znam się na lotnictwie. To moje hobby i wiem, że przy widoczności 200 metrów to jak jechanie przez ciemny tunel samochodem. i ten TU-154, którego data ważności już bardzo dawno temu skończyła się nadal latał. Naprawdę, serce się kraje na to wszystko :(

Edytowane przez .:LaQuM:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia może i straszna ale nie będę ukrywał , że mało mnie to obchodzi odwołali mi ASOT -,- Teraz po prostu nastąpi nowy porządek . Szczerze bardziej mi żal jest ludzi którzy wiecznie wyśmiewali prezydenta i narzekali jaki to on był zły i nie dobry a teraz nagle wielkie żale i smutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) żal jest ludzi którzy wiecznie wyśmiewali prezydenta i narzekali jaki to on był zły i nie dobry a teraz nagle wielkie żale i smutki.

Żal również że jesteś członkiem tego forum....

Można się niezgadzać z poglądami naszego prezydenta i narzekać na jego poczynania, ale co by nie mówić umarł człowiek, ludzie, wiele osób i to jest powód do żalu ... każdy z nich miał rodziny, bliskich - to kim byli zawodowo to sprawa drugoplanowa ...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli ponoć lądować na pasie startowym o min 500m za krótkim, kto się na to zgodził? Nie ma tam lotnisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy go nienawidził, ale teraz jakiś żal się czuje.

Nie przesadzasz troche z tą nienawiścią? Jeśli każdy by go nienawidził to mielibyśmy rewoltę, raczej to była niechęć.

Tragedia może i straszna ale nie będę ukrywał , że mało mnie to obchodzi odwołali mi ASOT -,- Teraz po prostu nastąpi nowy porządek . Szczerze bardziej mi żal jest ludzi którzy wiecznie wyśmiewali prezydenta i narzekali jaki to on był zły i nie dobry a teraz nagle wielkie żale i smutki.

Człowieku, chyba nie zdajesz sobie sprawy co sie stało, zginął PREZYDENT, a Ty sie przejmujesz że odwołali Ci jakiś durny koncert. Brak słów dla takich jak Ty. A jeśli ktoś się naśmiewał z prezydenta i uważał go za "nie udolnego" to nie znaczy, że ma nie być w szoku, smutku czy żałobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeważnie z nim nie zgadzałem ale dla mnie to osobista tragedia bo zginął mój Prezydent, tylu ludzi których szanowałem mimo ich poglądów, nie rozumiem jak można mówić że to nic wielkiego. Brak słów.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo To uważasz , że dobrze bym robił udając , że jest mi przykro i w ogóle mimo tego , że tak nie jest. W świecie takiego zakłamania i nie szczerości wole pozostać sobą nawet w obliczu tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Przykro, że zginą.

To, że była mgła i była kiepska widoczność to jest bullshit. Samoloty latają i lądują przez większe mgły. Ta ich "maszyna" ma około 30 lat i nie raz były z nią problemy. Niestety jest to głównie wina, że prezydent lata jakimś złomem zamiast porządnego samolotu.

Według mnie to nie był przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeklęte ziemie rosyjskie, Polskich tragedii tam wiele. Brak słów by wyrazić co się stało. Tylko 3 osoby przeżyły z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeżył nikt...wstałem o 7, grałem do 9:30 z nowym HS w Battlefielda, a tu siostra dzwoni że się rozbili...z mojego świętowania z nowego HSu pozostanie teraz smutek i płacz, lubiłem naszego prezydenta od czasu wybrania go na głowę państwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglem Go nie lubic - ale byl czlowiekiem..

Godspeed w Ich ostatniej podrozy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Przykro, że zginą.

To, że była mgła i była kiepska widoczność to jest bullshit. Samoloty latają i lądują przez większe mgły. Ta ich "maszyna" ma około 30 lat i nie raz były z nią problemy. Niestety jest to głównie wina, że prezydent lata jakimś złomem zamiast porządnego samolotu.

Według mnie to nie był przypadek.

Na tym lotnisku nie było specjalnego systemu do lądowania w trudnych warunkach i przy ograniczonej widoczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o fakt, że zginęła głowa państwa. A jak każda osoba publiczna ma swoich zwolenników, jak i zaciętych wrogów. Jednak w takiej sytuacji należy zapomnieć o swoich niechęciach.

Zginęło 88 ludzi. W jednej sekundzie. To jest w tej chwili ważne.

Składam wszelkie wyrazy współczucia dla rodzin osób, które zginęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w Smoleńsku jest chyba najbardziej pechowym lotniskiem świata. To tam 4 lata temu rozbił się transportowy samolot i podobno w takich samych okolicznościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było lubić tych ludzi lub nie, to bez znaczenia. Niezależnie od poglądów w kilka sekund zginęło ponad 80 osób nawet gdyby byli to zwykły "kowalscy" to jest wielka tragedia. Wielki cios dla narodu, dla Polski. 

@Tomo To uważasz , że dobrze bym robił udając , że jest mi przykro i w ogóle mimo tego , że tak nie jest. W świecie takiego zakłamania i nie szczerości wole pozostać sobą nawet w obliczu tragedii.

Jak rzeczywiście nie ma w tobie za grosz współczucia czy patriotyzmu, to możesz po prostu się nie odzywać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromna tragedia... Wyrazy współczucia dla rodzin i bliskich ofiar tego pechowego lotu :sad:

Jeśli to prawda, że kilka razy podchodzili do lądowania, to świadczy tylko o tym jak presja lub nawet przymus mogą mieć katastrofalne skutki. Nie posądzam tu pilotów o "ułańską fantazję"... Tylko, że wizja długiej i męczącej podróży z innego lotniska oraz opóźnienia uroczystości kosztowała życie tak wielu osób. Nie byłby to pierwszy raz kiedy pilot poddaje się takiej presji. A przecież na pokładzie to on (pilot) jest NAJWAŻNIEJSZY i to on powinien podjąć decyzję o zmianie miejsca lądowania...

@imyourgod bądź sobą... tylko nie musisz tego robić tu i teraz... zawsze znajdą się takie %$#@&^% :down:

smutny pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no bądźcie smutni , bo przecież wszystko jest na pokaz i lans , Pamiętacie czy już zapomnieliście ? Będę pisał gdzie mi się podoba ;) a jak nie podoba Ci się to co pisze możesz nie czytać. Wy najwięksi żałobnicy jeszcze wczoraj zapytani co myślisz o prezydencie co byś odpowiedział? Odpowiedz sobie teraz sam szczerze i nie okłamuj nikogo. Codziennie ludzie umierają w większych tragediach w większych cierpieniach nikt na to nie zwraca uwagi co nagle poruszyło serduszko?

co do samego wypadku Prezydent sam sobie winny mógł lecieć z tuskiem ale przecież nie bo on był Antyruski no i gdzie tam z Putinem rozmawiać nie będzie a po drugie żałował $$ na samolot to i tak się stało mówiono nie raz , że to graty były problemy tego można było się spodziewać prędzej czy później.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo To uważasz , że dobrze bym robił udając , że jest mi przykro i w ogóle mimo tego , że tak nie jest. W świecie takiego zakłamania i nie szczerości wole pozostać sobą nawet w obliczu tragedii.

zawsze znajdzie sie jakis psychol

Edytowane przez Shearerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no bądźcie smutni , bo przecież wszystko jest na pokaz i lans , Pamiętacie czy już zapomnieliście ? Będę pisał gdzie mi się podoba ;) a jak nie podoba Ci się to co pisze możesz nie czytać. Wy najwięksi żałobnicy jeszcze wczoraj zapytani co myślisz o prezydencie co byś odpowiedział? Odpowiedz sobie teraz sam szczerze i nie okłamuj nikogo. Codziennie ludzie umierają w większych tragediach w większych cierpieniach nikt na to nie zwraca uwagi co nagle poruszyło serduszko?

Jak skończysz srać w pieluchy to może zrozumiesz co się stało... w tej katastrofie zginęła elita polskiej polityki, ludzie wybitni, generałowie i przede wszystkim głowa państwa. Szkoda, że ty będziesz tylko zwykłym szaraczkiem i nikt nie usłyszy o twoich jakże wielkich zasługach dla państwa.

co do samego wypadku Prezydent sam sobie winny mógł lecieć z tuskiem ale przecież nie bo on był Antyruski no i gdzie tam z Putinem rozmawiać nie będzie a po drugie żałował $$ na samolot to i tak się stało mówiono nie raz , że to graty były problemy tego można było się spodziewać prędzej czy później.

Skoro jeszcze nie wiesz, że dwie najważniejsze osoby w państwie nie mogą lecieć w jednym samolocie, to dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jeden dzień naród Polski jest na kolanach

Wstrząsneła mnie owa tragedia , wciąż nie mogę uwierzyć w to co się wydarzyło. Nie jest to czas na spekulacje , wskazywanie winowajcy.

Nie ma powodów by doszukiwać się spisku rządu rosyjskiego czy fatum powiązanego z lotniskiem , rosyjskie media są podobnie jak i nasze mocno zaangażowane w tym co nas spotkało . Nie zachowujmy się jak rusofoby

Mimo , że czuje ból to jednak zauważyłem coś jeszcze . Dzisiejszy dzień uświadomił mi to co kiedyś było mi w pewnym stopniu obce - nacjonalizm

To co dziś miało miejsce zjednoczyło nas jako Polaków , patriotów i to postawiło mnie na nogi

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×