Skocz do zawartości
wegiel

Humor - Battlefield

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się. Ja starając się tak ubić tylko stępiłem nóż bo później już nikogo nie mogłem zasztyletować ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Ja starając się tak ubić tylko stępiłem nóż bo później już nikogo nie mogłem zasztyletować ;/

no to co? bug? jakiś chwilowy? Z tego co widzę to gra na konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, ze koleś w tym samym momencie musiał wysiadać albo bug. Ja osobiście nie wbiłem w Abramsa, T-90 czy też babcie albo barbecue (bradley). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trochę podobny przypadek. Wyskoczyłem na czołg i spaliłem gościa który siedział w środku , miotaczem ognia .A w innym przypadku stojąc na czołgu wydawało mi się ,że właz do czołgu jest otwarty.Rzuciłem granat i punkty za zabicie zostały doliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pewnie przypadek, nic więcej. Na 100% koleś w momencie wybuchu wcisnął przycisk aby wyjść, i dlatego zginął. Niby go nie widać, ale formalnie jest na zewnątrz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj na "heavy metal" strzelałem w swojej bazie do jednego z niebieskich z anti-air gun'a i po paru seriach nagle polała się krew i gość padł, dodam, że nie był to hardcore :rolleyes:

aha, dodam, że strzelałem do niego żeby go z bazy wygonić bo był jednym z tych, co wiecznie na śmigło czekają:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podniecam się przy kolegach, a sam nie grałem, w każdym bądź razie śmiesznie to wyglądało :thumbsup:

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i sie zabil, ale fakt jest taki, ze wygladalo to dosc komicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała "anegdotka" : Gram sobie ostatnio w BC2 po stronie US i stałem kolo reckon'a. Dziewczyna, która akurat zerknęła na telewizor mówi "O - a co to za niedźwiadek w tej grze?" rofl.gif Pozdrawiam wszystkich grających "niedźwiadkami smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie jest jedna; Pie*rzony Whookie Chewbacca" :thumbsup:

A teraz znajdź trzy różnice między obrazkami :teehee: :tongue:

bad-company-2-dlc.jpg

Grupo_de_guerreros_Wookies.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała "anegdotka" : Gram sobie ostatnio w BC2 po stronie US i stałem kolo reckon'a. Dziewczyna, która akurat zerknęła na telewizor mówi "O - a co to za niedźwiadek w tej grze?" rofl.gif Pozdrawiam wszystkich grających "niedźwiadkami smile.gif

Mi się również snajperzy kojarzą z miśkami lub niedźwiadkami. Nie przypominają mi wookich tylko właśnie jakiegoś pluszowego misia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojej ukochanej za to recon skojarzył się z Wielkim Ptakiem z Ulicy Sezamkowej :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojej ukochanej za to recon skojarzył się z Wielkim Ptakiem z Ulicy Sezamkowej :pardon:

Chyba najbardziej trafne skojarzenie  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojej ukochanej za to recon skojarzył się z Wielkim Ptakiem z Ulicy Sezamkowej :pardon:

Stuprocentowa kobieta jeśli jej się z ptakiem skojarzyło i na dodatek WIelkim (co dobrze świadczy o Tobie) :thumbsup:

Mnie to się na przykład większość rzeczy z cyckami kojarzy, ale jak patrzę na recona.....to widzę tylko wielkie włochate dupsko i pędzę z kosą żeby zawiesić nową skórę nad kominkiem :biggrin:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki odruch bezwarunkowy :rolleyes: widzisz malpe i wyciagasz noz :rolleyes:

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i wyciagasz noz :rolleyes:

Przeraża mnie to Wasze zamiłowanie do noży :wacko: Podejrzewam że gdybyśmy się skrzyknęli na paintballa to połowa z forum przyniosła by to;

marker.jpg

A większość dogtagowych wyjadaczy przytargałaby zupełnie coś innego;

pedzel-krzywak-25mm_1275.jpg

:rofl:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, jeśli myślisz o mnie mówiąc o parciu na kosy.....eeee to raczej nie...mam ich bardzo mało (chyba niecałe 900)....robię przebieżki tylko do tych co "srają w krzakach". A co do paintballa, to możesz się nawet z moim synem umówić. Ma 10 lat i już za sobą dwa obozy paintball + surviwal. Po tatusiu ma śrubkę odkręconą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to Wasze zamiłowanie do noży :wacko:

Nie pisz tego głośno bo wylądujesz w grupie mentalnych tetryków. ;)

Jest nóż, jest zabawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz tego głośno bo wylądujesz w grupie mentalnych tetryków. ;)

Jest nóż, jest zabawa!

Oj tam zabawa od razu. :pardon: Wsadzam kosy kamperom w ramach nauki: "siedzisz w krzakach i cieszysz sie z zadawanej śmierci na odległość to wiedz, że śmierć może przyjść do ciebie całkiem blisko - na długość noża". Tak poza tym, to czasem tylko dobijam kille do gwiazdek na broniach. Zdarza sie też egzekucja strzałem w potylicę z pistoletu (szkoda że po tym nie widać jak żołnież dmucha w lufę, albo zapala papierosa......to było by 10000 razy lepsze niż T-bagi wymyślone jakieś) :biggrin:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×