Skocz do zawartości
PsycholPK

Zacinanie sie konsoli i lekkie zwiechy DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna zaczelo mi sie wieszac PS3 tzn wlaczam wchodze odrazu do PSS i zwiecha :/

ZAuwazylem ze zawsze to sie dzieje zanim PS3 polaczy sie z PSN czy to jest normalne ? (Wylaczylem ta smieszne okienko z informacjami)

Druga sprawa zawsze gdy ogladam film na DVD mniej wiecej w polowie filmu obraz sie zawiesza na ok. Sekunde i film idzie dalej

Zawsze to mam obejzalem z 30 filmo ostatnio i przy kazdym to mam. Czy wy maie podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Od niedawna zaczelo mi sie wieszac PS3 tzn wlaczam wchodze odrazu do PSS i zwiecha :/

ZAuwazylem ze zawsze to sie dzieje zanim PS3 polaczy sie z PSN czy to jest normalne ? (Wylaczylem ta smieszne okienko z informacjami)

Druga sprawa zawsze gdy ogladam film na DVD mniej wiecej w polowie filmu obraz sie zawiesza na ok. Sekunde i film idzie dalej

Zawsze to mam obejzalem z 30 filmo ostatnio i przy kazdym to mam. Czy wy maie podobny problem ?

zwiechy z PSS... nie mam pojęcia od czego..

a zatrzymanie obrazu na ok 1 sek. podczas oglądania filmu na DVD to efekt zmiany warstwy odczytu na 2 warstwowej płytce. Na opakowaniu z filmem powinno pisać.

"Film znajduje się na dwu warstwowym nośniku DVD przy zmianie warstwy może wystąpić coś tam... ble ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Film przechodząc na drugą warstwę powinien zrobić to bez możliwości zauważenia, wszystko zależy od bufora ...niestety nie każdy odtwarzacz jest dobry... Ja osobiście w PS3 nie dostrzegłem takich przeskoków, a oglądam codziennie po 1-2 filmów - mam na tym punkcie świra. Manta - robi takie kurestwa, na kompie na odtwarzaczu DVD czy nagrywarce DVD takich bajerów również nie ma Czym lepszy odtwarzacz, tym lepiej i tego nie zauważysz

Na mój gust jak dzieje się to w innych miejscach, to masz coś nie tak z odtwarzaczem Blu-Ray w PS3, zobacz, czy masz jakieś rysy, bo to że w jednym miejscu się takie cuda zdarzają, nie oznacza wcale zmiany warstwy, a czasem jeden pieprzony kurzyk i ryska jest w stanie zaskoczyć laser z odtwarzacza I pamiętaj, nie myj płyt, częste mycie skraca życie - zapytaj świnek

Dokładnie, lepiej jest oddac płytę do regeneracji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tak mam ze wszystkimi filmami Ostatnio ogladalem 2 pod rzad i w kazdym to sie zdazylo nie przeszkadza to zbytnio w ogladaniu ale czasem jest denerwujace dzisiaj to przetestuje obejze z 3 filmy i zobacze czy na kazdym to bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×