Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

najwiecej czasu potrzeba na uciekanie policji i lapanie bandytow:P ale to kwestia ustawek, gdy poprawia laczenie sie na mapie. chociaz my jedno trofeum robilismy 2,5 godziny ale to bardziej przez brak organizacji bo pozniej nam miodnie wychodzilo:D

jak cos Cie jeszcze interesuje to pytaj, gra nie jest rewelacyjna ale dla mnie w rankingu funu jest w scislej czolowce

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto grał i pokochał pierwszą część, ten przebaczy kilka niedociągnięć w dwójce.Tak jak mówi Brzoza, nie można się zrażać za szybko, a gwarantuje że każdy znajdzie w niej sporo frajdy i fajnej zabawy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegów. Zabawa świetna a szczególnie właśnie multi. Ustawki klubowe są świetne i można się nieźle pobawić. Chodzi tylko o to aby dać sobie czas na "pokochanie tej gry" :) Szczerze polecam.

dj_slavek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. I broń Boże nie zrażać się po 2h gry, wkońcu tak wciągnie, że nawet nie wiadomo kiedy pojawia się syndrom jeszcze jednego wyścigu ;) Co do gry na kierze, to ja po wczuciu się na DFGT, odstawiam pada do szafki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boze! Tak!!! Wreszcie nabylem ta gre!!! :D

Dobra koniec ekstazy bo jeszcze nie odpalilem ale za jakis czas opisze swoje wrazenia :)

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boze! Tak!!! Wreszcie nabylem ta gre!!! :D

Dobra koniec ekstazy bo jeszcze nie odpalilem ale za jakis czas opisze swoje wrazenia :)

Hehe zaczyna się :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe zaczyna się :thumbsup:

:laugh:

Dobra pogralem troche wczoraj i opisze swoje wrazenia. Nie bede sie rozpisywac bo nie pisze recki :tongue:

A wiec tak graficznie TDU2 nie powala, ALE tragedi tez nie ma. Sa miejscowki na ktorych mozna zawiesic oko.

Modele samochodow sa b. ladne (oczywiscie nie jest to poziom GT5 nie gralem ale po screen'ach juz widac ze to inna liga), zarowno wewnatrz jak i na zewnatrz. Nie zapominajmy o bajerkach typu migacze(brakowalo mi tego w GTA! :D), wysuwane szyby, czy dach ktory mozemy sobie "zdjac". Normalnie tranfsofmersy :laugh:

Co mi srednio sie spodobalo to model jazdy. Jakis czas temu gralem w NFS HP, i model jazdy byl wrecz cudny. Idealnie by pasowal w realiach TDU podczas swobodnej jazdy ktora uwielbiam. Tragedi nie ma trzeba sie przyzwyczaic, nie mniej jednak to taki lekki minusik.

Teraz czas na "simsowatosc" TDU. Przedewszystkim zacznijmy od tego ze pewne aspekty tej gry pojawily sie juz w TDU 1. TDU 2 rozwinelo jedynie ten pomysl i jedyna nowoscia (CHYBA) jest "meblowanie" domku. Szkoda ze jest to dosc ograniczone poniewaz mamy wybor kilku mebli i kolorow i to wlasciwie wszystko. Brakuje tez jakis interaktywnych obiektow jak niewiem jakis radyjko, jacuzzi w jachcie itd. Niewiem czemu duzo osob uwaza ze TDU to simsy z samochodami skoro wiele dzisiejszych gier posiada takie opcje jakie sa w TDU 2. Pozatym w simsach przedewszystkim dba sie o wspolczynniki naszego wirtualnego ludzika, w TDU tego niema.... ale to juz inna bajka.

Co jest ogromnym plusem tej gry to aspekty spoleczne. Wczoraj mialem taka sytuacje ze jechalem sobie po licencje i patrze za mna jakis gostek jedzie. No i nic obserwuje sobie go, az tu nagle gps mi trabi ze musze zawrocic (btw czy nie jest to glos EDI z Mass Effect 2?? ). No wiec zawracam patrzea ten gosciu za mna. I tak zamiast zrobic licencje jezdzilismy sobie jak jacys podroznicy na Ibizie :cool:

No i ostatnia rzecz to udzwiekowanie. Muzyka jest wrecz cudna. Nie dosc ze uwielbiam taka muzyke, to idealnie wpasowala sie w klimaty Ibizy. Co innego glosy postaci, sa dosc slabe ale da sie przezyc :happy:

To chyba tyle :smile:

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale niektóre zakręty, jak przejeżdżam z małą prędkością bez gazu, to auto wpada w poślizg, np: podczas jednego z wyścigu A7 jadąc Golfem, z napędem na przód, wchodzę bez gazu w łagodny zakręt i w pewnym miejscu nagle spinuje mi auto :/ y może poprostu Możliwe że opony zużywają się podczas wyścigów ? I jeszcze jedno spostrzeżenie, bez względu na rodzaj napędu, czasem wchodząc w winkiel, dodając gazu auto także spinuje :/

Edytowane przez pizipizi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodawaj gazu wychodząc z zakrętu, a nie w niego wchodząc ;-) A wątpię, że (raczej nawet napewno) opony nie zużywają się w czasie wyścigu.

Edytowane przez Showon23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP! Pograłem dziś trochę w TDU2, wyłączyłem konsole, żeby wyjść z psem, wracam do domu, odpalam gre, a tu wyskakuje mi komunikat: "No TDU2 progression data could be found on your HDD..." mam rozumieć, że z niewiadomych przyczyn przepadł mój save? Ale jak wchodzę w swój profil mam nawet pare trofików, które udało mi się już wyhaczyć w grze. Miał ktoś coś podobnego ? :(

Edit: W narzędziach zapisanych danych, odnalazłem właśnie uszkodzone dane, z datą i godziną w jakich grałem w TDU2, dodam że grę wyłączałem normalnie i zawsze czekałem aż zniknie symbol zapisywania :(

Edytowane przez pizipizi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DonMario z calym szacunkiem ale jesli auta by sie sterowaly jak w hp to bym sie tylko irytowal... MOze Ci sie dziwnie jezdzic po przesiadce z HP ale to kwestia czasu, ja z gt sie szybko przerzucilem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z grą na padzie?? Łatwo się gra, da się utrzymać na pasie?? :D Czy raczej nie? Bo nie wiem czy go gupić czy GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo sie utrzymuje na pasie jak w gt5.. w zaleznosci czy traktujesz analog zero jedynkowo czy moze jednak masz czucie w palcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy. W wyścigach to 0-1 ale chce kupić TDU 2 bo lubie pojeździć sobie spokojnie po drodze, czasami nawet nie szybciej od zwykłych samochodów. Tylko czy dobrze sie gra na padzie bo różne opinie słyszałem i nie wiem. Wolałbym kupić TDU 2 ze względu na aspekty społecznościowe w tej grze ale jeżeli mam się denerwować przy jeździe samochodem to wole już GT5 kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrzozaLuk dlatego napisalem ze potrzeba czasu, bo TDU posiada dosc specyficzny model jazdy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam coś Panowie. Kiedy pierwszy raz odpaliłem TDU2 i pojeździłem sobie trochę to pomyślałem, że nigdy się do tego modelu jazdy nie przyzwyczaję. A teraz, śmigam sobie spokojnie i sprawia mi to OGROMNĄ frajdę. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomosc z fejsa:

"Ok guys, just spoke with the dev team... It looks like DLC1 Exploration Pack could be ready by next week for PC release and Xbox/PS3 submissions! I'm getting excited..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo tak każdy pisze o tym Bugatti i że wszyscy nim jeżdżą tylko (swoją drogą widzę genialne zbalansowanie w takim razie).

Nie można potem ustawić sobie np. że chce jeździć niższym klasami? Czy nie ma w online takiego podziału, dlatego wszyscy biorą to co ma najlepsze staty?

Zawsze byłem anty nastawiony do takiego czegoś (jedna klasa/rasa/samochód/itd. który bije wszystko inne na głowę i brak jakiejkolwiek ciekawej rozgrywki), dlatego proszę zrozumieć moje negatywne podejście.

Mam nadzieję, że da się jeździć wolniejszymi samochodami w online, a nie tylko tymi potworami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem da sie, jest to kwestia dogadania sie. Ja w wyscigach rankingowych (nie klubowych) scigalem sie nawet cytryna 2cv. O ile trafisz na normalnych ludzi tak jak ja dzisiaj z jankim i kremulem (moim zdaniem to bylo cos dziwnego w ich ferrari:P moze nalepki dodaja troche mocy :D), to wcale nie trzeba jezdzic Veyronami, niestety w necie sie to rzadko zdarza by trafic na kogos normalnego po drugiej stronie barykady.. Dlatego ja najmilej wspominam na razie jak jezdzilismy follow the leader bo kazdy co chwila zmienial bryke:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli nie ma jasno określonych kategorii, że wybierasz sobie że chcesz jeździć samochodami z kategorii C tylko i tylko z takimi się ścigać (kategorię strzeliłem, bo nie pamiętam jak to było w TDU).

Po prostu każdy bierze co tylko chce, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sa od A1 do A7, B2 do B4, C2 do C4.. Mozna w wyszukiwarce ograniczyc do danej klasy, ale wszyscy i tak daja wyscigi bez restrykcji klasowych (mowa o club vs club bo tego jezdzilem najwiecej) NIektore wyscigi multi poza clubem maja restrykcje na dana klase/pojazd. Teraz np maja dojsc dwa wyscigi dla lancii stratos.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie wszystko w porządku...już się bałem, że wszędzie będę widział same Veyrony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie wszystko w porządku...już się bałem, że wszędzie będę widział same Veyrony...

we Free ride rzadko kiedy kogos w veyronie widze :]

Jakie obstawiacie marki ze dojda? salony samochodowe? Mi sie wydaje ze tak samo jak w pierwszej czesci Lexus, no i moze Maserati. Szczerze mowiac to tylko u amerykancow byly wolne miejsca i dwa obok rufow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie obstawiacie marki ze dojda? salony samochodowe? Mi sie wydaje ze tak samo jak w pierwszej czesci Lexus, no i moze Maserati. Szczerze mowiac to tylko u amerykancow byly wolne miejsca i dwa obok rufow

Lambo by sie przydal bo chyba nie ma, a w jedynce jaj mnie pamiec nie myli to byl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lambo, ktos na twitterze zapytal czy jest szansa ze sie pojawi, dostal odpowiedz:

"It's not in the plan. We don't have the license for it, unfortunately. :("

Co do patcha, w przyszlym tygodniu ma zostac wyslany do testow, ciekawe ile beda trwac. Mam nadzieje ze krocej niz ostatnio, wtedy podobno siadla im cala poprawka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×