Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem grać. Pierwsze wrażenia po godzince grania:

- nie za ciekawe prowadzenie aut, praktycznie nie czuć różnicy pomiędzy samochodami (no może jeden mniej się ślizga, drugi więcej)

- grafika mogła być lepsza

- sporo małych bugów można się dopatrzeć

- policja to pomyłka na całej linii

Ogólnie to dam jej jeszcze szanse, mam nadzieje, że mnie wciągnie.

Panowie, jak włączę w opcjach TDU na `online` to dlaczego gra przestaje chodzić płynnie? <_<

Chwile pogram i zmieniam na `offline` bo nie ma to sensu najmniejszego, bo tnie za bardzo, a neta mam dosyć dobrego, też tak macie?

Mam to samo. W ogóle się zdziwiłem, że gra defaultowo jest w trybie online. Niestety u mnie to zapewne wina słabego neta (taki mam) a u Ciebie myślę, że może chwilowego osłabienia sieci? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać. Pierwsze wrażenia po godzince grania:

- nie za ciekawe prowadzenie aut, praktycznie nie czuć różnicy pomiędzy samochodami (no może jeden mniej się ślizga, drugi więcej)

- grafika mogła być lepsza

- sporo małych bugów można się dopatrzeć

- policja to pomyłka na całej linii

Ogólnie to dam jej jeszcze szanse, mam nadzieje, że mnie wciągnie.

Mam to samo. W ogóle się zdziwiłem, że gra defaultowo jest w trybie online. Niestety u mnie to zapewne wina słabego neta (taki mam) a u Ciebie myślę, że może chwilowego osłabienia sieci? :D

Do sterowania się przyzwyczaisz, a grafika nie jest wcale taka zła jak na otwarty świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policja w online sa prawdziwi gracze, wtedy nie jest tak latwo :] ja dalem tej grze szanse i dla mnie jest super, oprocz zbierania kasy na trofika heeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, niestety ja gram offline z powodu zwalniania gry jak sa inni gracze.

Profesor Resor - i jak dalej Ci tnie tak na tym online? I co w sumie daje tryb online poza tym, że jeżdżą inni gracze?

Co do grafy to najbardziej mnie rażą auta ruchu miejskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profesor Resor - i jak dalej Ci tnie tak na tym online? I co w sumie daje tryb online poza tym, że jeżdżą inni gracze?

Jak gram online to nic mi nie tnie, chyba mnie z kimś pomyliłeś thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, pomylka, wiad. byla do szefunia1501 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, po pojedynku z Miami coś tam, miałem możliwość zabrania tego samochodu za darmo... Mogę się go jakoś pozbyć, bo mi miejsca blokuję na samochód klasy A7 i jest strasznie brzydki, nawet naklejek nie można zmienić..... Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up^

nie da się, ponoć myślą nad dodaniem opcji sprzedaży wygranych pojazdów na pc, może zrobią to także dla ps3 ;)

Panowie, jak włączę w opcjach TDU na `online` to dlaczego gra przestaje chodzić płynnie? <_<

Chwile pogram i zmieniam na `offline` bo nie ma to sensu najmniejszego, bo tnie za bardzo, a neta mam dosyć dobrego, też tak macie?

Miałem tak, przypisałem stały adres IP dla ps3 w routerze i odblokowałem dla niego wszystkie porty (DMZ), gra działa normalnie ;)

Edytowane przez wojtkiewicz389
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up^

nie da się, ponoć myślą nad dodaniem opcji sprzedaży wygranych pojazdów na pc, może zrobią to także dla ps3 ;)

Dziękuję za odpowiedź, to pozostaje mi zostawienie go w garażu przy caravanie, mogę ustawić sobie gdzie chce mieć jakie samochody? whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, to pozostaje mi zostawienie go w garażu przy caravanie, mogę ustawić sobie gdzie chce mieć jakie samochody? whistling.gif

Nie można mieszać listy tak jak w pierwszej części. Jedyne wyjście aby zmienić samochody w garażu to wybrać z listy tego, którego chce się trzymać w danym domu, na przejażdżkę i wrócić z powrotem. Bawiłem się w takie ustawianie na początku, ale przy aktualnie 63 samochodach to mi się nie chce i nie zwracam na to już uwagi :happy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi z tym "activate lines" w kasynie na automatach z łódkami? Pewnie głupie pytanie ale nigdy się w to nie bawiłem i nie mam pojęcia jak grać :D. Podpowie ktoś?

dj_slavek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywujesz linie dzieki ktorym zwieksza sie szansa wygrany, ale kazda linia kosztuje 10E czyli za jedno pociagniecie zabiera 90, ale jest to oplacalne.. chyba ze jest jakis myk ze im mniej linii tym wieksza szansa ze wpadnie jackpot ale o tym nie slyzalem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze jest jakis myk ze im mniej linii tym wieksza szansa ze wpadnie jackpot ale o tym nie slyzalem:p

Nie ma takiej opcji :P

A tak BTW to udało się komuś trafić jackpota na łódkach ?

Troszkę na nim pograłem... :rofl: (tak ze 150 godzin :scare: ) i jeszcze mi się nie zdarzyło trafić :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś miał problem z trofeum: Racing School Marter- zdobądź wszystkie licencje. Dziś zrobiłem wszystkie licencje na hawaiach i nie dostałem, a na wcześniejszej wyspie też wszystkie. whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie? tzn:

A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7

B4, B3

C4, C3

?

W takim razie myślałem że wszystkie, nie posiadam B3 i C3, gdzie je można zdobyć?? Dziękuje za szybką odpowiedź. whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie myślałem że wszystkie, nie posiadam B3 i C3, gdzie je można zdobyć?? Dziękuje za szybką odpowiedź. whistling.gif

Na hawajach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, może mi ktoś zrobić zdjęcie, gdzie na mapie mogę ulepszyć bugatti, bo jeszcze nie znalazłem tego salonu. Z góry dziękuję. biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, może mi ktoś zrobić zdjęcie, gdzie na mapie mogę ulepszyć bugatti, bo jeszcze nie znalazłem tego salonu. Z góry dziękuję. biggrin.gif

http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&msa=0&msid=218081809985938592241.00049bff1df6e411c0a84&source=embed&ll=21.483741,-157.986145&spn=0.650434,1.352692&z=10

Musisz znaleźć European Tuner.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mogliby zrobic jakas kase w postaci dlc, np 5 milionow za dyche:p bo mnie krew zalewa robiac juz te wyscigi a konca nie widac:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że za zakupione samochody w PS Store trzeba jeszcze zapłacić w grze. Tak to kupował byś auto za 4zł a następnie opylał je za prawie 2mln$ w grze. Byłby to bardzo dobry sposób na szybką kasę. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mogliby zrobic jakas kase w postaci dlc, np 5 milionow za dyche:p bo mnie krew zalewa robiac juz te wyscigi a konca nie widac:/

Taa.. żyły można sobie wypruć 27330.jpg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam takie o to pytanko. Mozecie mi powiedziec czy save'y z TDU2 sa chronione przed kopiowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam takie o to pytanko. Mozecie mi powiedziec czy save'y z TDU2 sa chronione przed kopiowaniem?

Nie, sam zrobiłem kopie własnych zapisów. Tak dla bezpieczeństwa. :wink:

Edytowane przez Krypto
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×