Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wie może ktoś gdzie w Poznaniu można kupić TDU2 ?(Sprawdzałem już te małe sklepy i tylko w MEGAGAMES jest za 115zł używka,a to już lekkie przegięcie)

Jeśli ktoś by wiedział gdzie to dobrze jakby też znał cenę :)

Sprawdziłem jeszcze empik i przynajmniej na stronie jest nie dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Sprawdzałem już te małe sklepy i tylko w MEGAGAMES jest za 115zł używka,a to już lekkie przegięcie)

No trochę, na allegro nówkę masz za 110zł. :whistling:

EDIT: I tak na przyszłość, tego rodzaju pytania zadawaj raczej w temacie "Gdzie Kupić, Za Ile?".

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super się pograło w TDU 2, teraz są zamknięte serwery. ! :/ czy wiadomo kiedy będzie można grać w TDU 2 Przez Sieć ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exploration Pack dostępny jest już na PS3 i zajmuje 573mb

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to dzisiaj go na pewno pobiorę. :smile: A tak w ogóle to co on wprowadza? Mam nadzieje, że przede wszystkim usprawnia cały tryb sieciowy, który niestety jak do tej pory działa fatalnie. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki po moim incydencie. Wystarczy, że wysłałem do inwestora, a miałem wysłać do Atari. po kilku dniach wypościli... Zobacz się, a zobaczysz na pewno różnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym Exploration Pack to są samochody nowe??

jest dodge charger ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj zakupiłem sobie swoją wersję TDU2 pograłem wczoraj na padzie i trochę zirytowała mnie fizyka aczkolwiek pomyślałem sobie co tam jutro podłącze swoje g25 będzie elegancko.....

I nie było.. gra widzi tylko jeden kontroler więc trzeba się przełączać co chwila z pada na kierownice już nie mówiąc o skalibrowaniu w szybki sposób bo w G25 nie ma klawiszy r1i l1... Prośba do osób posiadających kierownicę jak wy skalibrowaliście ją żeby grało się "po ludzku" a nie że przy każdym lekkim skręcie auto wyrzucało oO już nie wspominam o samej kierownicy która ma tylko 180 stopni obrotu.. Czy da jakoś to zmienić czy trzeba się przyzwyczaić do pada.. Z góry dzięki za jaką kolwiek pomoc...

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj zakupiłem sobie swoją wersję TDU2 pograłem wczoraj na padzie i trochę zirytowała mnie fizyka aczkolwiek pomyślałem sobie co tam jutro podłącze swoje g25 będzie elegancko.....

I nie było.. gra widzi tylko jeden kontroler więc trzeba się przełączać co chwila z pada na kierownice już nie mówiąc o skalibrowaniu w szybki sposób bo w G25 nie ma klawiszy r1i l1... Prośba do osób posiadających kierownicę jak wy skalibrowaliście ją żeby grało się "po ludzku" a nie że przy każdym lekkim skręcie auto wyrzucało oO już nie wspominam o samej kierownicy która ma tylko 180 stopni obrotu.. Czy da jakoś to zmienić czy trzeba się przyzwyczaić do pada.. Z góry dzięki za jaką kolwiek pomoc...

PZDR siroccoxp

g25 nie mam to nie powiem

grałem i na padzie i na driving force gt i jednak wole na padzie

TDU 2 to arcade i średnio się w tym jeździ na kierownicy

lepiej przyzwyczaić się do pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie znajdują się samochody które kupujemy w PSstore po ich zakupie - lub inaczej kupiłem jeden z samochodów i nie widzę go w grze - gdzie on jest ?

Witam wczoraj zakupiłem sobie swoją wersję TDU2 pograłem wczoraj na padzie i trochę zirytowała mnie fizyka aczkolwiek pomyślałem sobie co tam jutro podłącze swoje g25 będzie elegancko.....

I nie było.. gra widzi tylko jeden kontroler więc trzeba się przełączać co chwila z pada na kierownice już nie mówiąc o skalibrowaniu w szybki sposób bo w G25 nie ma klawiszy r1i l1... Prośba do osób posiadających kierownicę jak wy skalibrowaliście ją żeby grało się "po ludzku" a nie że przy każdym lekkim skręcie auto wyrzucało oO już nie wspominam o samej kierownicy która ma tylko 180 stopni obrotu.. Czy da jakoś to zmienić czy trzeba się przyzwyczaić do pada.. Z góry dzięki za jaką kolwiek pomoc...

PZDR siroccoxp

ja używam Logitech Driving Force Wireless w menu kalibracji pierwszy pasek od góry (bodajże wibracje) mam ustawione na dwa kroki w prawo zakładając ze lewa strona to początek układu sprzężenie mam na normal (na default mam to samo co ty) reszta suwaków po lewej stronie i jak dla mnie nie ma jazdy bez kierownicy chociaż mój model to nie jest G25 :)

Edytowane przez morpheuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez czytalem ten wpis jakis czas temu. Generalnie w tym DLC maja pojawic sie motory, bo tak wskazuje na to hint. A czy cos oprocz tego sie pojawi, to dopiero sie okaze :)

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, doczekam się motorów w końcu? Wow :shok:

A myślałem, że tytuł umarł i nie będzie więcej rozszerzeń.

Pożyjemy, zobaczymy :whistling:

Edit: Up, nie wiem czy morpheuz uzyskał odpowiedź na swoje pytanie, zatem - samochody kupione jako dlc znajdziesz u dilera samochodów używanych, za które trzeba zapłacić dodatkowo kasą z gry (np taki Veyron SS to wydatek ok 2 mln plus ok 2 mln na tuning - ale ten zakup akurat się opłaca ;) )

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez czytalem ten wpis jakis czas temu. Generalnie w tym DLC maja pojawic sie motory, bo tak wskazuje na to hint. A czy cos oprocz tego sie pojawi, to dopiero sie okaze :)

mam nadzieję

ileż można czekać na te motory

ciekawe ile to DLC z ewentualnymi motorami by kosztowało

bo raczej jako łatka do gry t tego nie dadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pierwsze dlc tak długo nie pojawił się na PS3, to trzeba było napisać do firmy o upomnienie tego DLC. DLC1 Pojawiło się ze względu na mój incydent... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa informacje dotyczace nadchodzacego DLC!

Hey TDU2 Players,

Here are the DLC2 details! That means more content and more fixes for TDU2! (Note: The exact date of release hasn’t been determined yet but it’s looking to be in February 2012). Early next year experience your new bike first hand or take your new Dodge Viper SRT10 ACR for a spin! Check out all new vehicles, items, and enhancements down below.

List of content that will be included in the DLC2:

Features:

Bikes are in place! Run to the bike dealer to buy an Harley Davidson or a Ducati. With the release of bikes, 16 new multiplayer challenges reserved for bikes were added.

3 Bikes

• Ducati Desmosedici RR (mA1)

• Ducati Diavel Carbon (mA1)

• Harley Davidson Fatboy Lo (mA2)

The Official Racing Center (O.R.C.) is available and gives you access to 3 new challenges every week.

New Spots:

• 1 new Bike Dealer

• Update The Community Racing Center (C.R.C.) spot

• Clothes Shop for Brands

6 Cars

• Corvette ZR1

• F599XX

• Dodge Viper SRT10 ACR

• Ferrari 250 GTO

• Ferrari F40

• Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series

Items:

New sets of Clothes

• Fashion

• High Life

• StreetsWear

• Sportswear

• Atari

• Privilege

• Pacha

14 Sets of Furniture

• Pop-balls

• Videogames

• Barroco

• Tetramino

• Carmania

• Yacht

• Etnik

• Vintage

• Tortilla

• Ossikle

• Waive

• Travel

• Origami

• Flower Power

Enhancements:

Additional Enhancements

• Player could change vehicles position in house/garage

• Map: Instant Island change

• Headlight Control

• Session management

• Tuning update

• Force Feedback – Enhanced Force Feedback Management

• Support Thrustmaster Wheels

• Support D-Box Device

http://forums.testdriveunlimited2.com/showthread.php?t=59907

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zapowiadali tak szumnie dlc i co ? w lutym.. Myslalem zeby odkupic sobie tdu2, ale szczerze mowiac w tym tempie to sie im pewnie przesunie.. Czekac rok na 3 motory, 2 pewnie dodatkowo platne ? Smiech na sali niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej mi kaktus na czole wyrośnie, niż oni wydadzą to DLC w lutym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w ogóle ;p bo ja gra mam od lutego no ale... rzadko grywana.... i trzeba by było wkońcu przysiąść ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem i na Driving Forxe EX i całkiem fajnie, bardziej mnie bawi niż GT5 czy Dirt 2, zakupie sobie swój egzemplarz jak ino dojdzie do mnie mój EX ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motorki, motorki, motorki !!!

nareszcie jakieś konkrety

ale no właśnie zawsze znajdzie się jakieś ale

w TDU2 mamy bardzo dużo dróg szutrowych

czemu same Ducatti !!

gdzie KTM Adventure albo Yamaha YZ

ja głównie liczyłem na motorki w teren a tu dupa oczywiście

oOo force feedback

yeah może nareszcie zacznę w to grać na DF GT

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wrócę do tego tytułu ;] bo narazie się kurzy na półce ;D

btw. ma ktoś może slocisz do casyna/aut na sprzedaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy można na ps3 zrobic sobie dwa profile w tdu2 ? Bo chcemy mieć osobne profile, a nie na jednym jeździć. I czy przed wyjściem z gry można jakoś zapisać stan gry czy samo się zapisuje ? bo wogóle nie widziałem żadnych takich opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×