Skocz do zawartości
Patricko

Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy można na ps3 zrobic sobie dwa profile w tdu2 ? Bo chcemy mieć osobne profile, a nie na jednym jeździć. I czy przed wyjściem z gry można jakoś zapisać stan gry czy samo się zapisuje ? bo wogóle nie widziałem żadnych takich opcji.

Gra samoczynnie zapisuje swój stan podczas rozgrywki, objawia się to obracającym kołem w rogu ekranu. Jest o tym informacja, gdy gra się ładuje.

Oczywiście, że można mieć dwa profile, wystarczy założyć sobie drugie konto na konsoli, przelogować się, odpalić grę i już jeździsz na nowym profilu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kupiłem grę i zagrywam się w nią godzinami, to z ciekawości przeczytałem recenzję na portalu ps3site. Czytam, czytam, dochodzę do grafiki i recenzent napisał, że nie jest lepsza od NFS HP i ogólnie ludzie narzekają na grafikę. Powiem tak - jak dla mnie grafika jest świetna, nic raczej nie mogę jej zarzucić, jest na pewno duuużo lepsza od tej w NFS HP. Ja nie wiem, może ludzie nie mają telewizorów FHD, bo ja gram w 1080p i jest wspaniale. Gra podoba mi się niesamowicie, tylko z początku model jazdy był co najmniej do bani, lecz z czasem jeździ się co raz lepiej. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknęłam w TDU2 na PS3 i nie wiem jak dalej ruszyć. Mianowicie skończyłam wyścig B4 i nadal wyświetla mi się "win B4 championship". Po ponownym wejściu w B4 pojawia się komunikat "challenge unavailable for a moment". Jak wybrnąć z tego, co zrobić dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wejdziesz w B4 championship, musisz "zresetować" turniej i przejść jeszcze raz. Tylko tym razem na pierwszym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kupiłem grę i zagrywam się w nią godzinami, to z ciekawości przeczytałem recenzję na portalu ps3site. Czytam, czytam, dochodzę do grafiki i recenzent napisał, że nie jest lepsza od NFS HP i ogólnie ludzie narzekają na grafikę. Powiem tak - jak dla mnie grafika jest świetna, nic raczej nie mogę jej zarzucić, jest na pewno duuużo lepsza od tej w NFS HP. Ja nie wiem, może ludzie nie mają telewizorów FHD, bo ja gram w 1080p i jest wspaniale. Gra podoba mi się niesamowicie, tylko z początku model jazdy był co najmniej do bani, lecz z czasem jeździ się co raz lepiej. Polecam.

Chyba grales w inna gre. NFS jest znacznie ladniejszy od TDU. Na poczatku w sumie tez W MIARE grafika w TDU sie podobala, ale z czasem wychodza te wszystkie mankamenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba grales w inna gre. NFS jest znacznie ladniejszy od TDU. Na poczatku w sumie tez W MIARE grafika w TDU sie podobala, ale z czasem wychodza te wszystkie mankamenty

Sory, to chyba ty grałeś w inną grę albo nie masz tv fullHD (1080p) i może w mniejszej rozdzielczości wygląda dużo gorzej, ale dla mnie "świat" TDU 2 jest bardzo ładny. W NFS HP grafika była jakaś postrzępiona, pixele itp. Więc wybacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, to chyba ty grałeś w inną grę albo nie masz tv fullHD (1080p) i może w mniejszej rozdzielczości wygląda dużo gorzej, ale dla mnie "świat" TDU 2 jest bardzo ładny. W NFS HP grafika była jakaś postrzępiona, pixele itp. Więc wybacz ;)

jest to oczywiste że NFS HP ma lepszą grafikę od TDU2

no ale o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale o gustach się nie dyskutuje

Dokładnie, ważne, żeby cieszyć się grą i czerpać z niej radość, ale niestety nie podzielę waszej opinii o jakości grafiki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje bardziej tego którego można było zawieść paczki tak jak kurier. Te mi się mi bardziej podobają! Szkoda, że tego nie dodali ;( :P

Gdzie jest te miejsce który został kręcony film "zagubieni"?

Edytowane przez grolek89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak post pod postem, ale Musze tak zrobić, żeby odświeżyć ten temat.

Szkoda, że nie ma misji kurierskiej tak jak w pierwszej części TDU, dla mnie to fajna zabawka z czasem. Czy producent mógłby dodać taki tryb, bo zaraz mi się ta gra znudzi. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak post pod postem, ale Musze tak zrobić, żeby odświeżyć ten temat.

Szkoda, że nie ma misji kurierskiej tak jak w pierwszej części TDU, dla mnie to fajna zabawka z czasem. Czy producent mógłby dodać taki tryb, bo zaraz mi się ta gra znudzi. ;/

koleś

to samo napisałeś post wyżej

a coś typu kuriera jest - dostarczenie samochodu w dane miejsce

aha i producent czegoś takiego nie doda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy można sobie pobrać DLC na PC i wrzucić je na ps3, (jeśli tak to skąd to pobrać ?) bo nie mam neta w konsoli, a chcę sobie pojeździć Chargerem 69'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można....

Na pc to tylko aktualki dla ps3 można ściągnąć i potem wgrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się co z tym DLC z motorami ??? czuje dobrą zabawe za sterami Ducati i dyspozycji całej wyspy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się co z tym DLC z motorami ??? czuje dobrą zabawe za sterami Ducati i dyspozycji całej wyspy ;)

a ja nie do końca bo nie będzie enduro :(

a miało dlc chyba w marcu wyjść także jeszcze troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko.. A mianowicie, czy jak kupiłem tokeny na oficjalnej stronie tdu2, a za nie samochody to czy mogę te auta wgrać sobie na moją konsolę PS3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko.. A mianowicie, czy jak kupiłem tokeny na oficjalnej stronie tdu2, a za nie samochody to czy mogę te auta wgrać sobie na moją konsolę PS3??

nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi ale wnioskuje że się nie da bo raczej tych aut nie wgrasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi ale wnioskuje że się nie da bo raczej tych aut nie wgrasz

aha czyli nie ma szans zebym to sobie wgral.. i pieniadze w bloto wyrzycilem tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli nie ma szans zebym to sobie wgral.. i pieniadze w bloto wyrzycilem tak?

jeśli mi sprecyzujesz co to są te "tokeny" bo pierwszy raz o tym słyszę i dokładnie opiszesz o co chodzi i za co te pieniądze to postaram się pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa

no to oczywiście że z wersji na PC nie będzie działać na PS3

jeśli chcesz dodatek do gry na PS3 to jedynie na PS Store możesz kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie te motory które miały być pod koniec marca ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdy gram online to widze wszystkich ale nie mojego znajomego, zaprasza mnie a ja jego ale nic sie nie zmnienia. Wiecie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro będą w nowym patchu aukcje to czy ktoś będzie miał do sprzedania Spykera C8 Aileron????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×