Skocz do zawartości
ONE

E3 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze targi coraz bliżej. Zapraszam do dyskusji na temat tego, co chcielibyście zobaczyć na E3.

LBP2

KZ3

MS3

R3

Infamous 2

Last Guardian

Agent

GT5

Nowa gra Davida Jeffa.

Pełno badziewia do Move.

Ekskluzywny tytuł od Yu Suzukiego.

To są tytuły, które pewnie pojawią się na E3. Jeżeli chodzi o niespodzianki, stawiam na Mass Effect, może PSP2? Multiplatformowa gra od Bungie? IMO na to jeszcze za wcześniej. Najbardziej liczę na pokaz i podanie dokładnej daty premiery Last Guardian (obecnie mój nr.1 wśród oczekiwanych gier). Oczywiście zżera mnie ciekawość jak będą wyglądały tryby multiplayer w KZ3 i R3, ale wątpię aby już na E3 ogłosili coś oficjalnie w temacie multi.

PS. Podobno twórcy Medievila coś tworzą, więc kto wie, Medievil 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie przytulę :

Bayonetta 2,

KZ3,

oraz

.

.

.

daadadam : Vanquish :D

No taki wish list.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... żeby w KOŃCU podali date premiery GT5.... :( Ale tak naprawde, bo kurde... no i miło będzie zobaczyć MoHa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect na PS3, data premiery GT5, zapowiedź jakiejś nowej gry Star Wars (oprócz TFU2), gameplay z WRC, wyjaśnienie sprawy z Assassins Creed 3 i jego rzekomą premierą w tym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kilka bardziej oryginalnych tytułów: zwiastun Red Faction "Underground". Może też Mirror's Edge 2. Unreal Tournament IV :turned:

No i te pewniaki jak R3, K3, IF2, MS3. Agent. Coś od konkurencji? Cała trylogia Mass Effect w przyszłym roku w jednym box'ie.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim GT5 i coś o nowym MotorStormie, poza tym przydałby się pierwszy trailer kolejnego GTA ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na podanie daty premiery GT5, mam nadzieję, że pokażą nam Last Guardian, Resistance 3, Uncharted 3? LittleBigPlanet 2 nie oczekuję, bo dla mnie pierwsza część jest dla mnie Idealna i całkowita, nic nie można już do niej dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym, (chociaz sa znikome szanse) aby SE pokazal jakies konkrety w sprawie Versusa. No i moze jakas gre niespodzianke najlepiej rpg, z co-op'em duzym swiatem itd......

OOO i The Elder Scrolls V biggrin.gif

No i jeszcze to :D :

-Agent

-Soul&Blade

-DC Universe

Mogli by tez dac jakies "fajne" DLC do FF XIII :)

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie zbaczyl cos z:

-KZ3,

-Res3,

-MS3,

-GT5.

I to by bylo w zasadzie na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz gier, ktore ONE wymienil to jeszcze czekam na:

Mirror's Edge 2

Vanquish

Dead Space 2

Enslaved

oraz licze na nowa gre od Naughty Dog i niech to dla ich dobra bedzie Jak&Daxter ;)

P.S. No i Gears of War 3 od Cliffiego ;)

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał żeby się producenci skrzyknęli i oficjalnie oznajmili, że ceny gier będą spadać :) tylko na to czekam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał żeby się producenci skrzyknęli i oficjalnie oznajmili, że ceny gier będą spadać smile.gif tylko na to czekam..

it's not gonna happen

chyba, że w tą drugą strone i nowe sposoby na walkę z rynekiem wtórnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3

gta 5

gt5

batman AA 2

Fear3

Nie pamietam tytułu-tytuł od twórców bleck

k3

dead space 2

Mirror's Edge 2

Moh

WRC

Motostrom

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje o ME2, SW:FU2, emulacji PS2 na PS3, TRICO, a także reedycja ICO i SotC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect na ps3? Chyba żartujecie smile.gif Musieli by wydać całą trylogie.. A co bym chciał na E3.. hmm, konkretna datę GT5 i nowy tytuł od Quantic Dream, bym zapomniał.. TES5! biggrin.gif

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat miał chyba służyć do dyskusji o E3, a nie być koncertem życzeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że z wymienionych tutaj gier Killzone 3 jest pewniakiem i go pokażą. Insomnia zapowiedzieli, że pracują nad nowym IP i na E3 je pokażą - czyli nie będzie Resistance 3. Osobiście chciałbym ujrzeć inFamous 2 i w końcu zobaczyć coś z Agenta.

Myślę też że BioWare pokaże coś nowego. Albo oficjalną zapowiedź czegoś z świata Dragon Age (druga część lub jakiś duży dodatek) lub zaprezentują zupełnie nowe IP. Miałbym nadzieję na coś dziejącego się w współczesnych nam czasach. Żadnej fantasy czy SF. XIX/XX wiek.

Bethesda zaprezentuje albo The Elder Scroll V lub Fallout 4. No i wraz z Obsidianem będą pokazywali w końcu New Vegas.

Zastanawiam się czy LucasArts zaprezentuje coś innego niż tylko swoje standardowe Star Wars'owe produkty. Mogliby zrobić jakąś nową przygodówkę albo zapowiedzieć wydanie któejś ze starszych na PSS lub XBOX LIVE (proszę o Grimm Fandango).

Sądzę, że na Uncharted 3 jest jeszcze za wcześnie. Dostaniemy może krótki teaser, chociaż nigdy nic nie wiadomo. SONY może tylko zapowiedzieć, że trwają prace nad 3 częśćia i nic nie pokazać.

Mass Effect na PS3? Nie liczyłbym w najbliższym czasie. Może jak już całą trylogia wyjdzie i minie z jakiś rok i Microsoft wyda nowego XBOX'a to wtedy, ale nie wcześniej.

Myślicie, że Epic zaprezentuje coś nowego czy dopiero w przyszłym roku po wydaniu ostatnich Gears'ów bo raczej nie będą już robili gier tylko na jedną platformę?

Liczę też że SONY skupi się bardziej nad rozbudową swojej platformy cyfrowej. Zaprezentują pewnie płatną wersję PSN i jej bonusy. Być może ogłoszą znaczne rozbudowanie biblioteki gier z PSOne.

Lista gier najbardziej przeze mnie oczekiwanych na E3:

Killzone 3

inFamous 2

Fallout New Vegas

zapowiedź ICO i Shadow of the Collosus w formie Collection tak jak God of War Collection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE w pierwszym poscie jasno napisal co chcielibysmy zobaczyc, ja od siebie dodam dlaczego :) Kolejnosc przypadkowa ;)

Last Guardian - Bo jak juz wspomniane bylo gra ociera sie o sztuke i ogromnie lubie montowac sie w takie cos , w Shadow of the Collossus gralem doslownie godzine w swoim zyciu (wtedy jeszcze bylem zagorzalym pecetowcem ;) ) i jest to jeden z tytulow ktory najbardziej utkwil mi w glowie z PS2, fajnie by bylo jakby zapowiedzieli tez reedycje w/w tytulu wiec bym sobie nadrobil zaleglosci :P.

GT5 - DATE PROSZE!!! Rok temu powiedzialem po zobaczeniu trailera na zeszlorocznych targach powiedzialem koniec dokladania do pieca kupuje konsole razem z premiera, tyle sie naczekalem w grudniu kupilem konsolke a gry jak nie bylo tak nie ma...

Mass Effect - Jedyny tytul jakiego mi zal z xboxa ze nie jest dane pograc na chlebaku. Mysle ze nie byloby problemu jakby startnelo od 2giej czesci chociazby (patrze pod katem innnych gier typu Metal Gear Solid, Resident Evil, Final Fantasy itd ktorego swego czasu wychodzily tylko na konsolki od Sony)

WRC - Czekam na rajdy samochodowe z prawdziwego zdarzenia, RBR pewnie niezagrozony jesli chodzi o prowadzenie ale licze na dobra zabawe w stylu Dirta 2 ale bardziej wymagajaca od gracza :)

Assasins Creed 3 - Na gre mozna narzekac ze fabula niezbyt, ze zbyt latwo, ze czasem monotonnie, ale nie zmienia faktu ze 2ga czesc (dla mnie rowniez i 1sza ale w mniejszym stopniu) wciagla niemilosiernie; 1sza tytul na konsoli i pierwsza platyna zrobiona w 4 dni (potem zimny prysznic przy kolejnych tytulach ze jednak o platynki nie tak latwo:P)

Mirror's Edge 2 - Pierwsza czesc byla dla mnie najwieksza niespodzianka ubieglego roku, sprobowal ja z ciekawosci ale historia Faith wraz z jej wyczynami miedzy dachami byla swietna odskocznia od innych gierek FPP, dodatkowo sciezka dzwiekowa byla na naprawde wysokim poziomie.

GTA V - Co tu duza gadac, gra kultowa i jakby zla nie byla i tak zbierze swietne opinie oraz sprzeda sie w masakrycznym nakladzie ;)

Uncharted 3 - Tez nie trzeba komentowac obowiazkowy must have dla kazdego posiadacza konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo chce nowego MotorStorma! Poza tym:

-Data premiery GT5

-Nowy-stary Final Fantasy (czyli chce zobaczyć Fajnala z czasów Square Soft albo podobnego do FFXII i rozbudowanego na miare PS3)

-Nowy WKC

-Demon's Souls 2

-OBSŁUGE K&M + jakaś strategia

-jakieś poważne gry na MOVE

-voice chat!

-NOWY DMC!!! Najlepiej z co-opem ^^ licze na CAPCOM!

-Jakieś dobre jRPGi , cRPG , RPG z rozbudowanym, wciągającym światem!

-Coś z uniwersum SW a'al Star Wars Battlefront albo Jedi Knight Jedi Outcast/Jedi Academy

-możliwość nagrywania filmów z gier! (tak - tego pragnę bardzo)

Znając życie Sony poleci bardzo na TV3D i MOVE - o grach za dużo pewnie nie będzie , bo w sumie w tym roku już limit hitów z poprzedniej generacji chyba się wyczerpał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem coś takiego. Być może było wcześniej, ale i tak zarzucę.

2sbvrpw-1.jpg

Z tego co zaskakujące to na pewno Twisted Metal, Fahrenheit 2. tylko ten Mass Effect 3 na ps3 wszystko psuje :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Battletoads na 360?! Shit! :<

God of War III: Afterfall brzmi zbyt logicznie dla tych co juz przeszli gre :P

Mass Effect 3? Po kiego nam trzecia czesc skoro poprzednich nie bylo? Poza tym, kierunek jaki dwojka ustalila (wiecej action, mniej RPG) juz mnie odepchnal wiec trojki nie musze nawet ruszac.

Ale wiecie co? To jest chyba fake. Spojrzcie na EA. Bad Company 3? Przeciez DICE pracuje nad BF3, Mirror's Edge 2 i multi do nowego MoH to jeszcze mieliby sobie wkitrac BC3? Watpie.

A teraz na dodatek spojrzcie na Activision....... Call of Duty: MMO :P

-voice chat!

Juz to oglosili, aczkolwiek niestety trzeba bedzie wykupic konto premium.

-NOWY DMC!!! Najlepiej z co-opem ^^ licze na CAPCOM!

PFFF! TA CO JESZCZE?! Moze Team Deathmatch dla 12 osob? Prosze Cie, niech chociaz Capcom nie zniszczy DMC, Mega Man oraz Street Fighter. Te serie jeszcze im zostaly, bo RE5 to byla tragedia i tak dobra seria przepadla.

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem coś takiego. Być może było wcześniej, ale i tak zarzucę.

2sbvrpw-1.jpg

Z tego co zaskakujące to na pewno Twisted Metal, Fahrenheit 2. tylko ten Mass Effect 3 na ps3 wszystko psuje :verymad:

Takie coś można sobie samemu wydrukować :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×