Skocz do zawartości
ONE

E3 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli na tym E3 pokażą cokolwiek z Uncharted 3 to mi nic więcej do szczęścia nie trzeba biggrin.gif Jeszcze jakby plotki, mówiące o tym, że akcja ma rozgrywać się w pustynnych klimatach okaże się prawdą to jestem wniebowzięty pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczyl na nic od ND - ile mieli czasu, zeby cos zrobic? Pol roku? Czyli tyle co nic, do tego po wyjsciu U2:AT wypuszczali jeszcze DLC, ktore w przeciwienstwie do wiekszosci developerow robili od zera, a nie zamieszczali juz na plycie z gra. No i oczywiscie jakas czesc ekipy ND pomagala przy GoW3 i teraz przy KZ3. Takze szanse sa znikome, jesli w ogole jakies sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczyl na nic od ND - ile mieli czasu, zeby cos zrobic? Pol roku? Czyli tyle co nic, do tego po wyjsciu U2:AT wypuszczali jeszcze DLC, ktore w przeciwienstwie do wiekszosci developerow robili od zera, a nie zamieszczali juz na plycie z gra. No i oczywiscie jakas czesc ekipy ND pomagala przy GoW3 i teraz przy KZ3. Takze szanse sa znikome, jesli w ogole jakies sa.

Pomagają też przy Resistance 3 (tylko i wyłącznie osoby odpowiedzialne za grafikę w ND).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym wolał jakieś info o nowym naruto ultimate ninja storm 2. No i chętnie coś o GTA V, MGS, Dead Space 2, no i Gran Turismo 5 bo ile można czekać...

jest już oficjalna lista gier, które zostaną przedstawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie że kolejna odsłona GTA będzie się nazywała GTA:5. Śledząc historię tej serii możemy zauważyć że oznaczone numerkami były pionierskie i dużo dawały nowego. Pierwsza GTA nazywała się GTA, kolejna GTA:2 - to one stworzyły tą serię, potem GTA:3 - pierwszy raz 3D, następnie były VC i SA ale one bazowały na grafie i rozgrywce z "trójki" :down: (zauważyliście że prawię w każdym GTA jest motyw zdrady i zemsty, Big Smoke z SA, Dimitri z "czwórki" :wink: ale to tak na marginesie ) teraz kolej na GTA:4 i chyba nikt nie będzie ze mną dyskutował o pionierskości tej gry. Fizyka, grafika ...i tak dalej w nieskończoność... Osobiście wątpię by R* zdołał zaprezentować coś pionierskiego, kolejna GTA będzie pewnie bazowała na "czwórce", będzie miała kilka dodatkowych funkcji, broni i tyle. A co do tego, że będzie się rozgrywać w Vice City ja błagam żeby nie, w SA największym plusem było to że nie były 3 wyspy oddzielone morzem tylko wsie, góry. Napisane jest na pewnym forum, że "miasto z czwórki dorównuje wielkości stanowi San Andreas z poprzedniej części" jeśli to prawda to dziwne ale grając w SA i czwórkę to wydaję mi się że choć te miasta (LS, SF, LV ) i wsie mają mieć podobną wielkość to są dużo większe. Najlepiej jakby zrobili nową "krainę" w Europie. Np. w Angli, GTA: England czy coś w tym stylu (hehe :woot:) Z wsiami i miastami. Choć wiem że jeśli miałoby być tyle samo szczegółów cow czwórce to niemożliwe :sad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie że kolejna odsłona GTA będzie się nazywała GTA:5.

Nie wiemy. I prawdopodobnie nie bedzie to GTA V. Ale ze nie wiemy jakie to moze byc miasto to poki co sie odnosimy do tego jako kolejne GTA czyli 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, na co to ja tutaj czekam, ok no to po kolei:

Sony - KZ3 / Res 3 / InF 2 / U3(?) i E3 owned bedzie.

MS - Tutaj to fail na calej linii, jakies sredniaki pokroju Crackdown 2/NNN2 mnie nie interesuja, wiec pozostaje nowe Halo, ktore jest podrasowana skorka ODST, zas ODST jest skinem 3jki, ktora jest skinem 2jki, a ta 1nki (podtytul FAIL powinien byc, albo jesli sie na Reach uparli, to koniecznie cos a la "Reaching deepest of the deepest possible ever LVL") i ktore w sumie tez mnie nie interesuje, jedyne na co tak na prawde liczylem to Fable 3 ale jak sie dowiedzialem ze wychodzi oficjalnie na PCta to tak jakos zupelna niechec do tej firmy mnie calkowita naszla - wiec moze, Natal ? Nope, nie cierpie takich zabawek. No to w sumie co pozostaje, ehh, tylko Gearsy 3, wiec albo bedzie fail kompletny, albo jakas niespodzianka na miare wczesniejszych newsow typu MGS/FF na Xboxa360, wtedy bede zadowolony (choc pewnie nie wszyscy tutaj :D). Ahh, zabrzmialo to fanboyowsko, ale po prostu musialem wylac gdzies swoje gorzkie zale (na forum xboxa by mnie zjedli bez popitki, mimo iz posiadam te konsole :D) bo strasznie sie zawiodlem na tej konsoli w tym roku.

R* - L.A Noire / Agent / GTA V

BioWare - Nowy Mass Effect / Dragon Age

Whore-Enix - FF XIV / XIII Versus (pod zadnym pozorem nie zycze sobie XIII-2)

C®apcom - Dead Rising 2 / kolejny Resident Evil

Konami - MGS !!!!!!!!!!!!!!!!!

I w sumie to wszystko, pewnie nawet polowy z tego nie ujrze, ale co tam, podzielic sie zyczeniami zawsze mozna.

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Olaboga, co za fanbojostwo :P Wez sie chlopie ogarnij. Halo Reach to bedzie dobra gra (sadzac po becie, aczkolwiek niektore zmiany, jak Juggernaut, nie sa do konca przemyslane), Crackdown 2 tez bedzie dobre bo jedynka rzadzila. Mysle, ze wreszcie zobaczymy jakas gre od Rare na E3, ktora bedzie exclusivem dla 360. Jezeli to Conker to juz zbieram na Xboxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS - Tutaj to fail na calej linii, jakies sredniaki pokroju Crackdown 2/NNN2 mnie nie interesuja, wiec pozostaje nowe Halo, ktore jest podrasowana skorka ODST, zas ODST jest skinem 3jki, ktora jest skinem 2jki, a ta 1nki (podtytul FAIL powinien byc, albo jesli sie na Reach uparli, to koniecznie cos a la "Reaching deepest of the deepest possible ever LVL") i ktore w sumie tez mnie nie interesuje, jedyne na co tak na prawde liczylem to Fable 3 ale jak sie dowiedzialem ze wychodzi oficjalnie na PCta to tak jakos zupelna niechec do tej firmy mnie calkowita naszla - wiec moze, Natal ? Nope, nie cierpie takich zabawek. No to w sumie co pozostaje, ehh, tylko Gearsy 3, wiec albo bedzie fail kompletny, albo jakas niespodzianka na miare wczesniejszych newsow typu MGS/FF na Xboxa360, wtedy bede zadowolony (choc pewnie nie wszyscy tutaj biggrin.gif). Ahh, zabrzmialo to fanboyowsko, ale po prostu musialem wylac gdzies swoje gorzkie zale (na forum xboxa by mnie zjedli bez popitki, mimo iz posiadam te konsole biggrin.gif) bo strasznie sie zawiodlem na tej konsoli w tym roku.

Mógł byś sobie darować pisanie tych głupot, bo pokazujesz tylko swój niski poziom intelektulany pisząc takie teksty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś sobie darować pisanie tych głupot, bo pokazujesz tylko swój niski poziom intelektulany pisząc takie teksty.

A co dokładnie uważasz za głupoty w tym poście?

Odpowiadaj merytorycznie a nie próbując obniżyć wartość postu poprzez zaniżenie jego twórcy do roli trolla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, a jego roli nie zaniżam bo cały ten post miał fanbojski wydźwięk. Zresztą wystarczy zacytować mały frament "nowe Halo, ktore jest podrasowana skorka ODST, zas ODST jest skinem 3jki, ktora jest skinem 2jki, a ta 1nki (podtytul FAIL powinien byc, albo jesli sie na Reach uparli, to koniecznie cos a la "Reaching deepest of the deepest possible ever LVL")" A C2 i NNN2 to średniaki bo siux przecież już w nie grał i pokonał.

Fanbojstwo (a może już idiotyzm) niektórych ludzi mnie naprawdę zadziwia. Sam posiadam oby dwie konsole a to, że spędzam więcej czasu przy czarnuli i wolę jej ex'y to nie oznacza, że druga konsola jest be. Przy x'ie też spędzam bardzo miło czas. Zresztą nie jestem w stanie pojąć jak mozna przywiązać się do kawałka plastiku w taki sposób żeby pluć jadem na inny sprzęt. Zawiść, zazdrość ? Nie wiem, nie rozumiem, i chyba nie chcę zrozumieć, ale fanboystwo powinno się tępić. Gry to nasze hobby więc trzeba czerpać z nich przyjemność. Nie wiem po co pisac idiotyzmy typu "ta gra to fail" "tamta to szmira" itd. tylko dlatego, że jest na innym, konkurencyjnym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Olaboga, co za fanbojostwo :P Wez sie chlopie ogarnij. Halo Reach to bedzie dobra gra (sadzac po becie, aczkolwiek niektore zmiany, jak Juggernaut, nie sa do konca przemyslane), Crackdown 2 tez bedzie dobre bo jedynka rzadzila. Mysle, ze wreszcie zobaczymy jakas gre od Rare na E3, ktora bedzie exclusivem dla 360. Jezeli to Conker to juz zbieram na Xboxa ;)

Ja oceniam gry przez pryzmat swojego gustu, nie pisze prawdy ogolnej wiec masz prawo sie nie zgadzac, ale ja dalej uwazam, ze kazda czesc halo to nic innego jak skin poprzedniej czesci (nizej napisze dlaczego :) ).

R* nie będzie obecne na E3.

Dokladnie, niezle sie wnerwilem jak to zobaczylem, tutaj oficjalniej:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,7962914,Rockstar_nie_jedzie_na_E3.html

Mógł byś sobie darować pisanie tych głupot, bo pokazujesz tylko swój niski poziom intelektulany pisząc takie teksty.

Wlasnie dlatego nie pisze tych "glupot" na forum Xboxa, bo tacy uzytkownicy jak ty by mi tam zyc nie dali, panie Turus z XO.

@kill

Tym uzytkownikiem radze sie nie przejmowac, jego obiektywizm jest zerowy, nie raz go czytalem na forum Xbox******e.

Wszystko, a jego roli nie zaniżam bo cały ten post miał fanbojski wydźwięk. Zresztą wystarczy zacytować mały frament "nowe Halo, ktore jest podrasowana skorka ODST, zas ODST jest skinem 3jki, ktora jest skinem 2jki, a ta 1nki (podtytul FAIL powinien byc, albo jesli sie na Reach uparli, to koniecznie cos a la "Reaching deepest of the deepest possible ever LVL")" A C2 i NNN2 to średniaki bo siux przecież już w nie grał i pokonał.

Fanbojstwo (a może już idiotyzm) niektórych ludzi mnie naprawdę zadziwia. Sam posiadam oby dwie konsole a to, że spędzam więcej czasu przy czarnuli i wolę jej ex'y to nie oznacza, że druga konsola jest be. Przy x'ie też spędzam bardzo miło czas. Zresztą nie jestem w stanie pojąć jak mozna przywiązać się do kawałka plastiku w taki sposób żeby pluć jadem na inny sprzęt. Zawiść, zazdrość ? Nie wiem, nie rozumiem, i chyba nie chcę zrozumieć, ale fanboystwo powinno się tępić. Gry to nasze hobby więc trzeba czerpać z nich przyjemność. Nie wiem po co pisac idiotyzmy typu "ta gra to fail" "tamta to szmira" itd. tylko dlatego, że jest na innym, konkurencyjnym sprzęcie.

Fanboyowski wydzwiek czy nie, wcale sie owego nie wstydze bo pisze jak jest (nawet na twoim X0 sa uzytkownicy ktorzy sa zawiedzeni tym rokiem), mialem kazda czesc Halo, 1 i 2 na PC, oraz 3 i ODST na Xboxa, oczywiscie niedawno tez gralem w bete Reacha i za kazdym razem czulem sie jakbym gral w podrasowanego skina poprzedniej czesciej, jedynie Reach wnosi jakas tam swiezosc do multiplayera ale pożal sie boze, zaczynaja z tego robic jakies Call of Duty (te "super moce" (a la perki) - a ty chcesz mi powiedziec ze to co ja pisze o tej grze jest glupota, ta gra ma tyle samo wrogow co i fanow, nic na to nie poradzisz.

btw. <awatar>, please. Z tego co sie orientuje to nawet sam nie jestes fanem serii i watpie czy we wszystkie czesci grales, ale mimo to bronisz, no bo przeciez "taka sluzba fanboya X'a na forum o konkurencyjnej platformie" - powiedziec mu ze jest debilem, mimo iz sam nie lubie tej serii.

Przejdzmy do NNN2 i Cracka2 - dlaczego uwazam ze beda to sredniaki ? Bo gralem w pierwsze czesci owych tytulow oraz demko NNN2 (nie ma to jak 100 slupow soli stojacych w poziomej linii w miejscu i czekajacych az ich zaatakujesz :laugh: - ciezko sie powstrzymac od slowa fail, ale ja uzylem sformulowania sredniak), i wiem, ze to nic specjalnego, Crack2 zapowiada sie tak samo, 1 czesc mnie wciagnela na cale 2h, czemu 2 czesc ma to zmienic skoro to bedzie praktycznie to samo tylko z coopem ? - czyli gra mnie nie interesuje totalnie, gdzie tu glupota skoro to moje zdanie ?

Co do fanboyostwa (idiotyzmu), czy ja gdziekolwiek napisalem ze przy Xie milo czasu nie spedzam i ta konsola jest Beee ? Sam posiadam X'a w wersji Elite i nie przypominam sobie aby takie cos wychodzilo z moich ust (palcow) w poprzednim poscie, wiec powiedz mi, gdzie tu idiotyzm - nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ? A zeby ci bylo bardziej lyso dodam, ze od miesiaca na Ps3 w nic nie gralem szpilajac non-stop na Xboxie - ALE ZE MNIE FANBOY :scare:

I fakt, gry to nasze hobby, ale co to ma do rzeczy ? Gotowanie to tez hobby wielu ludzi ale nie kazdy musi lubiec specyficzny gatunek jedzenia - tak dziala gust.

PS.

Mógł byś sobie darować pisanie tych głupot, bo pokazujesz tylko swój niski poziom intelektulany pisząc takie teksty.

Czy nawet ty nie uwazasz ze ten post to glupota, i poziom intelektualny owego postu bez krzty argumentacji nie siega raczej empire state building a co najwyzej 4-pietrowca polskiego ?

@down

O'RLY?? :)

RLY : >

Last Trophy: Way of the Samurai 3 (last played game): 4/30/2010

Od tamtej pory (czyli miesiac jak wyzej napisalem) w NIC nie gralem, a na Ps3 sie wchodzilo bo to forum bylo zgaszone :)

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby ci bylo bardziej lyso dodam, ze od miesiaca na Ps3 w nic nie gralem szpilajac non-stop na Xboxie - ALE ZE MNIE FANBOY :scare:

O'RLY?? :)

kagannpwnz

Last sign in 20 hours ago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia, co SONY zamierza pokazac (i JAK) na E3 - do tej pory zapowiedziano juz LBP2, KZ3 i inFamous 2 zaledwie na 3-4 tygodnie przed E3, a kolejne gry sa coraz bardziej prawdopodobne, i moze sie okazac, ze wyjdzie jak z PSP GO - ze pokaza cos, o czym kazdy juz wczesniej wiedzial. I mam nadzieje, ze bedzie jakies show, a nie jak np. z GT5 - powiedzieli tylko tytul i pokazali trailer - w ten sposob to mogli po prostu wrzucic filmik na PSS, a na E3 to trzeba gre ZAPREZENTOWAC.

PS. Aha, oczywiscie obecnosc Kevina Butlera OBOWIAZKOWA!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Possible Sony E3 Megaton: Thief 4 Announcement For PS3 Imminent?

http://www.ironstarm...3-megaton-thief

Zbyt piękne by było prawdziwe.

Jeszcze na studiach dla Thiefa znikałem ze świata żywych, zasłony na okna, kolumny blisko komputera i niezbadane, mroczne City. Dla mnie seria Thief to najlepsze gry w jakie grałem kiedykolwiek.

Gdyby czwórka wyszła na ps3 wyłbym z radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym uzytkownikiem radze sie nie przejmowac, jego obiektywizm jest zerowy, nie raz go czytalem na forum Xbox******e.

a co ma do tego obiektywizm laugh.gif Zresztą możesz możesz przytoczyć moje wypowiedzi sugerujące, że mój obiektywizm jest zerowy.

Fanboyowski wydzwiek czy nie, wcale sie owego nie wstydze bo pisze jak jest (nawet na twoim X0 sa uzytkownicy ktorzy sa zawiedzeni tym rokiem),

Też uważam, że ten rok dla X'a nie był dobry, ale co to ma do rzeczy ? Nie pisze głupot jakie to wszystko na tym xboxie będzie porażką.

mialem kazda czesc Halo, 1 i 2 na PC, oraz 3 i ODST na Xboxa, oczywiscie niedawno tez gralem w bete Reacha i za kazdym razem czulem sie jakbym gral w podrasowanego skina poprzedniej czesciej, jedynie Reach wnosi jakas tam swiezosc do multiplayera ale pożal sie boze, zaczynaja z tego robic jakies Call of Duty (te "super moce" (a la perki) - a ty chcesz mi powiedziec ze to co ja pisze o tej grze jest glupota, ta gra ma tyle samo wrogow co i fanow, nic na to nie poradzisz.

Każdy kolejny God of War jest identyczny jak poprzednik, tak samo Uncharted, CoD, Gears of War itd. Tylko co z tego jak każdy się świetnie przy tych grach bawi.

btw. <awatar>, please. Z tego co sie orientuje to nawet sam nie jestes fanem serii i watpie czy we wszystkie czesci grales, ale mimo to bronisz, no bo przeciez "taka sluzba fanboya X'a na forum o konkurencyjnej platformie" - powiedziec mu ze jest debilem, mimo iz sam nie lubie tej serii.

Nie lubię tej serii, ale nie pisze głupot jaka każda cześc jest słaba i w ogóle, bo nie jest. Gra zbiera rewelacyjne oceny, sprzedaje się świetnie i ma miliony fanów na całym swiecie. Tak samo nie nawidzę też serii Metal Gear Solid, ale nie piszę jaka ta gra jest słaba i że powinna mieć podtytuł fail.
Co do fanboyostwa (idiotyzmu), czy ja gdziekolwiek napisalem ze przy Xie milo czasu nie spedzam i ta konsola jest Beee ? Sam posiadam X'a w wersji Elite i nie przypominam sobie aby takie cos wychodzilo z moich ust (palcow) w poprzednim poscie, wiec powiedz mi, gdzie tu idiotyzm - nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ? A zeby ci bylo bardziej lyso dodam, ze od miesiaca na Ps3 w nic nie gralem szpilajac non-stop na Xboxie - ALE ZE MNIE FANBOY scare.gif

Nie wiem jak się bawisz porzy tej konsoli, ale wydźwiek twojego posta był fanbojski. Wszystko co Microsoftowe jest złe i do dupy, a Sony rządzi. Brzmiało to tak jak by zfrustrowany dzieciak siedział przed kompem i pisał głupoty bo mu mama kupiła PS3 na komunie.

A co do thief'a to świetnie jak by wreszcie pojawiła się kolejna cześć. Chociaż bardziej wolał bym aby ogłosili kolejnego Hitmana

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajcie sobie spokoj. Sony zdominuje E3 bo Microsoft sie skupi na przereklamowanym Natal (czy jak to tam teraz sie nazywa). Jezeli nagle Sony wyskoczy z jakims zarabistym exclusivem to Microsoftowi nalezy sie proste:

uaql4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Kojima ujawni coś więcej na tema MGS5: Rising. Oczywiście czekam też na KZ3, zobaczymy czy udało im się poprawić błędy pierwszej części. Zapowiada się bardzo ciekawa konferencja w tym roku.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajcie sobie spokoj. Sony zdominuje E3 bo Microsoft sie skupi na przereklamowanym Natal (czy jak to tam teraz sie nazywa). Jezeli nagle Sony wyskoczy z jakims zarabistym exclusivem to Microsoftowi nalezy sie proste:

Ja juz sobie dalem spokoj, widze ze argumenty do tego uzytkownika nie trafiaja, wiec why bother ? :rolleyes:

Mam nadzieję, że Kojima ujawni coś więcej na tema MGS5: Rising. Oczywiście czekam też na KZ3, zobaczymy czy udało im się poprawić błędy pierwszej części. Zapowiada się bardzo ciekawa konferencja w tym roku.

Ja mam nadzieje ze Kojima jesli juz bedzie ze swoim MGS:R to uszczknie troszke informacji o multiplayerze :), chetnie tez bym sie dowiedzial o przyblizonej dacie premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeczytałem newsa iż na E3 Warner Bros ma zaprezentować Mortal Kombat 9 .. oby to była prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×