Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę :turned:. przydała by się porządna ustawka 12vs12 jak kiedyś :thumbsup:

Przecież niemal codziennie wieczorem tak jest na publicu ;-)

I punkty się przepisują :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę :turned:. przydała by się porządna ustawka 12vs12 jak kiedyś :thumbsup:

Zgadzam się całkowicie!!! Klimat ustawki jednak był niespotykanym na "normalnych" meczach publicznych...nie wszystko "wypalało" ale jednak było miodnie! Pamiętam tę euforię kiedy w Port Valdez przeszliśmy "wąskie gardło" po dwóch pierwszych M-COM`ach!!!! Czemu euforia??? Bo naprzeciw nas stali "MASTERS" (DizzyWolf świeżo po zdobycie szlifów generalskich). Wydawało mi się wtedy,że nie mamy szans,ale....

Po prostu IMHO ustawka wyzwala specyficzny klimat,mobilizuje (przynajmniej mnie,nooba) i daje niezłego "kopa"...Jak tylko skończą się wakacje i moi siostrzeńcy wyjadą,wrócę (mam nadzieję) do ustawek...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie!!! Klimat ustawki jednak był niespotykanym na "normalnych" meczach publicznych...nie wszystko "wypalało" ale jednak było miodnie! Pamiętam tę euforię kiedy w Port Valdez przeszliśmy "wąskie gardło" po dwóch pierwszych M-COM`ach!!!! Czemu euforia??? Bo naprzeciw nas stali "MASTERS" (DizzyWolf świeżo po zdobycie szlifów generalskich). Wydawało mi się wtedy,że nie mamy szans,ale....

Po prostu IMHO ustawka wyzwala specyficzny klimat,mobilizuje (przynajmniej mnie,nooba) i daje niezłego "kopa"...Jak tylko skończą się wakacje i moi siostrzeńcy wyjadą,wrócę (mam nadzieję) do ustawek...

Fakt ustawki 12vs12 były ,,miodne'' , ja proponuje wrócić do starych dobrych ustawek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byśmy na jutro jakaś ustawkę ogarnęli ? na wieczór ? późny wieczór ?

i jeżeli byli by chętni, proponował bym conquest

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conquest - normal

NIEDZIELA 20-21 ??

Drużyna A

1. PIR-POLSKA

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Drużyna B

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Rezerwa:

1.

2.

3.

4.

Gramy kim/czym i jak chcemy !

Jak by było mało osób, a zapewne tak będzie - możemy pozapraszać z listy znajomych i też będzie dobrze.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Mógłby ktoś pomóc z trofeum Et Tu Brute? , nie mam przyjaciół grajacych w tą grę, wię prosze was o pomoc.

humaj1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Mógłby ktoś pomóc z trofeum Et Tu Brute? , nie mam przyjaciół grajacych w tą grę, wię prosze was o pomoc.

Masz temat Bc 2 - Trofea, proponuję tam, wpisać się na listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mnie wpisać :) napiszcie na PSN jak coś, tutaj nie zawsze wchodzę, (FyjoX_PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie!!! Klimat ustawki jednak był niespotykanym na "normalnych" meczach publicznych...nie wszystko "wypalało" ale jednak było miodnie! Pamiętam tę euforię kiedy w Port Valdez przeszliśmy "wąskie gardło" po dwóch pierwszych M-COM`ach!!!! Czemu euforia??? Bo naprzeciw nas stali "MASTERS" (DizzyWolf świeżo po zdobycie szlifów generalskich). Wydawało mi się wtedy,że nie mamy szans,ale....

Po prostu IMHO ustawka wyzwala specyficzny klimat,mobilizuje (przynajmniej mnie,nooba) i daje niezłego "kopa"...Jak tylko skończą się wakacje i moi siostrzeńcy wyjadą,wrócę (mam nadzieję) do ustawek...

Eh to były czasy... niezapomniane. Server pełen Polaków, walka o każdy centymetr mapy.Wtedy czekanie około siedmiu sekund na respawn gdy ktoś cie zabił dłużyło się strasznie. Nieważne czy przegrywałeś czy wygrywałeś grałeś do końca mając pewność że nikt nie ucieknie z servera. Pamiętam gdy graliśmy na Port Valdez gdyż (NIE CHCĘ SIĘ TU CHWALIĆ) byłem numerem jeden do sfragowania na liście każdego przeciwnika, chodź przeciwnikami nie był byle kto: Bzykacz,Bas,Holek (o ile dobrze pamiętam ) no i jeszcze Prymek z gangu "007" (wtedy jeszcze po ciemnej stronie mocy). Jak już Marqus napisał ustawki miały swój klimat który nie znajdziemy na publicznym serverze. Ustawki wyzwalały takie emocje że trudno je opisać w poście!!!

Eh dobrze jest powspominać stare dobre ustawki.

Gracze którzy brali w nich udział też powinni napisać posta "jak to było" gdy były ustawki z prawdziwego zdarzenia.

Niestety nadeszły gorsze czasy dla ustawek... prawdopodobnie dlatego że brali w niej udział nowi uczestnicy. Gdy zaczęli przegrywać, uciekali z servera, niektórzy nie byli nawet obecni na ustawce na którą się zapisywali. Potem jeszcze ludzie którzy nie mają pojęcia jak robić ustawki zaczęli je organizować (nie chcę nikogo obrażać) na dziwnych zasad np. "Tylko pistolety".

Wtedy właśnie ustawki zaczęły świecić pustkami, nie dlatego że są wakacje, ale dlatego że nieodpowiedni ludzie je robili na jakiś zjebanych zasadach.

Od razu proszę nie pisać postów typu "jeśli myślisz że lepiej zrobisz ustawkę to zrób" gdyż jak się wkurwię to zrobię i będzie 12vs12 jak za dawnych dobrych czasów.

Edytowane przez DizzY-WolF
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy, chyba napiszę takiego posta, bo chciałbym żebyś zrobił taką ustawkę :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie!!! Klimat ustawki jednak był niespotykanym na "normalnych" meczach publicznych...nie wszystko "wypalało" ale jednak było miodnie! Pamiętam tę euforię kiedy w Port Valdez przeszliśmy "wąskie gardło" po dwóch pierwszych M-COM`ach!!!! Czemu euforia??? Bo naprzeciw nas stali "MASTERS" (DizzyWolf świeżo po zdobycie szlifów generalskich). Wydawało mi się wtedy,że nie mamy szans,ale....

Po prostu IMHO ustawka wyzwala specyficzny klimat,mobilizuje (przynajmniej mnie,nooba) i daje niezłego "kopa"...Jak tylko skończą się wakacje i moi siostrzeńcy wyjadą,wrócę (mam nadzieję) do ustawek...

Eh to były czasy... niezapomniane. Server pełen Polaków, walka o każdy centymetr mapy.Wtedy czekanie około siedmiu sekund na respawn gdy ktoś cie zabił dłużyło się strasznie. Nieważne czy przegrywałeś czy wygrywałeś grałeś do końca mając pewność że nikt nie ucieknie z servera. Pamiętam gdy graliśmy na Port Valdez gdyż (NIE CHCĘ SIĘ TU CHWALIĆ) byłem numerem jeden do sfragowania na liście każdego przeciwnika, chodź przeciwnikami nie był byle kto: Bzykacz,Bas,Holek (o ile dobrze pamiętam ) no i jeszcze Prymek z gangu "007" (wtedy jeszcze po ciemnej stronie mocy). Jak już Marqus napisał ustawki miały swój klimat który nie znajdziemy na publicznym serverze. Ustawki wyzwalały takie emocje że trudno je opisać w poście!!!

Eh dobrze jest powspominać stare dobre ustawki.

Gracze którzy brali w nich udział też powinni napisać posta "jak to było" gdy były ustawki z prawdziwego zdarzenia.

Niestety nadeszły gorsze czasy dla ustawek... prawdopodobnie dlatego że brali w niej udział nowi uczestnicy. Gdy zaczęli przegrywać, uciekali z servera, niektórzy nie byli nawet obecni na ustawce na którą się zapisywali. Potem jeszcze ludzie którzy nie mają pojęcia jak robić ustawki zaczęli je organizować (nie chcę nikogo obrażać) na dziwnych zasad np. "Tylko pistolety".

Wtedy właśnie ustawki zaczęły świecić pustkami, nie dlatego że są wakacje, ale dlatego że nieodpowiedni ludzie je robili na jakiś zjebanych zasadach.

Od razu proszę nie pisać postów typu "jeśli myślisz że lepiej zrobisz ustawkę to zrób" gdyż jak się wkurwię to zrobię i będzie 12vs12 jak za dawnych dobrych czasów.

Szczera prawda Panowie. Marqus_ pamiętam to doskonale. Byliśmy wtedy w składzie w zacnym gronie :happy:. Emocje i adrenalina sięgały szczytu :smile:. Pierwszy mecz to był po prostu majstersztyk, składy wyrównane, walka o każdy metr ziemi. Wszyscy (dosłownie) wiedzą co mają robić i gdzie być, nikt nie robi nić bezmyślnego, a nawet pomagają (reperują czołgi i idą dalej walczyć :ok: ) Alleluja, czemu tak niema codziennie :ermm:. Nikt na początku nawet nie myślał, żeby wyjść. Oczywiście nie obyło się bez problemów (na początku), ale później przez dłuższy czas było świetnie :cool:. Po meczu dopiero się czuję jak serce szalenie wali w piersi i łapie oddech. To była 3st ustawka organizowana prze ze mnie jako głównego, kwasinaldo bardzo pomagał z systemem robienia składów i podziałów, i wiele innych osób (pozdro dla Was :thumbsup:). Wiele osób się zaangażowało, był (lub jest) dział gdzie ludzie pisali pomysły i propozycje do ustawek. Stworzyliśmy nasz mały system zapisów i składów. Były nawet zasady. Sporo osób włożyło trochę wysiłku :biggrin:. Te dni wydają się już takie odległe... Było sporo pomysłów, między innymi blacklist Dizzy'ego, żeby odgonić ludzi od uciekania :tongue:. Były również zrobienia plany zrobienia strony specjalnie do ustawek, co pokazuje, że wielu osobom się podobało i widziały w nich potencjał na grę w doborowym towarzystwie i tylko dla fun'u.

Mała zapowiedź, jeśli wszystko pójdzie dobrze to spróbuję znowu zorganizować ustawkę, ale to jeszcze nic pewnego :wink:. Na starych zasadach i mam nadzieję, że w starym towarzystwie, więc Panowie liczę na Was B).

Ps. Marqus_ czekamy na twój powrót i na twoje świetne towarzystwo ;). Coś brak tego żołnierskiego dowcipu :biggrin:. Do zobaczenia na polu bitwy.

Ps. Dizzy, trudno się dziwić, miałeś generała jako jeden z pierwszych :tongue:. Każdy chciał mieć złoty nieśmiertelnik, wtedy to jeszcze był rarytas :laugh:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadeszły gorsze czasy dla ustawek... prawdopodobnie dlatego że brali w niej udział nowi uczestnicy. Gdy zaczęli przegrywać, uciekali z servera, niektórzy nie byli nawet obecni na ustawce na którą się zapisywali. Potem jeszcze ludzie którzy nie mają pojęcia jak robić ustawki zaczęli je organizować (nie chcę nikogo obrażać) na dziwnych zasad np. "Tylko pistolety".

Wtedy właśnie ustawki zaczęły świecić pustkami, nie dlatego że są wakacje, ale dlatego że nieodpowiedni ludzie je robili na jakiś zjebanych zasadach.

Od razu proszę nie pisać postów typu "jeśli myślisz że lepiej zrobisz ustawkę to zrób" gdyż jak się wkurwię to zrobię i będzie 12vs12 jak za dawnych dobrych czasów.

Wrzuciles wszystkich do jednego wora nowy=zly , rozumiem , ze jesli sie nie zna ludzi , ktorzy zapisuja sie na ustawki to ciezko jest stwierdzic czy dla tych osob najwazniejsza jest zabawa czy statystyki .

Czas wakacji ma tez wplyw na to czy mozna sobie pozwolic na granie ustawek , ktos wczesniej napisal o sistrzencach , mi tez jest ciezej "dopchac"sie do konsoli bo corki ja okupuja :) , i prawde mowiac czekam juz na wrzesien :) mysle , ze pomimo tego , ze jestem "nowy" to zalapie sie na jakas ustawke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciles wszystkich do jednego wora nowy=zly , rozumiem , ze jesli sie nie zna ludzi , ktorzy zapisuja sie na ustawki to ciezko jest stwierdzic czy dla tych osob najwazniejsza jest zabawa czy statystyki .

Nie trzeba było być Szerlokiem, pojawiło się multum nowych ludzi, którzy np. przy ustawce na 22:00:

1) marudzili o 22:03 że nie ma jeszcze kompletu i że idą w przysłowiowy ch*j, bo ustawka nie wypaliła

2) cały tydzień trąbili na forum o ustawce, a w sobotę wcale się nie pojawiali

3) o 23:00 płakali, że już późno i idą spać LUB wychodzili bez słowa i nie wracali

Jak to mawiali pradawni Słowianie: LESS QQ, MORE PEW-PEW!

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem no może nie jednym;ustawki wróćcie !!!!!!! aahh pamiętam jak mnie wszyscy jechali bo dopiero zaczynałem ale kląłem chyba najwięcej na holka siedział na dachu i skubany z 6 razy z rzędu mnie zabił ale jak mu kulka powędrowała w cielsko i wpadło to 50pkt radość na cały dom :tongue: a to było tylko z 5miesięcy temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe widzę że atmosfera się rozgrzewa w temacie ustawkowym, zobaczycie już niedługo powrócimy do ustawek z prawdziwego zdarzenia :).Faktycznie jak sięgnę pamięcią do ustawek 12vs.12 jak się grało te bite 3 godziny to aż banan się sam ciśnie na fejsa :).Tak sobie myślę że ustawki obniżały poziom z powodu przede wszystkim niedojrzałych graczy, którzy nie podchodzili do tematu tak jak to powinno być i mącili w temacie.Myślę że we wrześniu ruszy się temat konkretniej jak się wezmą za ich organizowanie starzy wyjadacze :)Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wariaci ................. aż się łza kreci w oku .........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba było być Szerlokiem, pojawiło się multum nowych ludzi, którzy np. przy ustawce na 22:00:

1) marudzili o 22:03 że nie ma jeszcze kompletu i że idą w przysłowiowy ch*j, bo ustawka nie wypaliła

2) cały tydzień trąbili na forum o ustawce, a w sobotę wcale się nie pojawiali

3) o 23:00 płakali, że już późno i idą spać LUB wychodzili bez słowa i nie wracali

Jak to mawiali pradawni Słowianie: LESS QQ, MORE PEW-PEW!

Jesli na ustawce pojawia sie wielu nowych uzytkownikow to nie mozna wykluczyc tego , ze nie bedzie wsrod nich marudy lub k..sa , ktory ucieknie w polowie rozgrywki bo jego team przegrywa , ale mozna takich graczy pomijac przy kolejnych ustawkach chyba nie ma z tym problemu? Nie kazdy nowy jest zly , wszak nikt nie zostal odrazu "starym wyjadaczem" ustawkowym :)

Hehehe widzę że atmosfera się rozgrzewa w temacie ustawkowym, zobaczycie już niedługo powrócimy do ustawek z prawdziwego zdarzenia :).Faktycznie jak sięgnę pamięcią do ustawek 12vs.12 jak się grało te bite 3 godziny to aż banan się sam ciśnie na fejsa :).Tak sobie myślę że ustawki obniżały poziom z powodu przede wszystkim niedojrzałych graczy, którzy nie podchodzili do tematu tak jak to powinno być i mącili w temacie.Myślę że we wrześniu ruszy się temat konkretniej jak się wezmą za ich organizowanie starzy wyjadacze :)Pozdro dla wszystkich

Nie wiem czy slowo "niedojrzaly" jest odpowiednie ale zgadzam sie z Toba , ze najwiecej zamieszania wnosza osoby , ktore pojawiaja sie na ustawce po raz pierwszy i wszystko wiedza najlepiej :) oraz uwazaja , ze gdyby ONI zorganizowali taki mecz to bylby super hiper i wogole naj naj :) zamiast posluchac bardziej doswiadczonych graczy

Wrzesien juz niebawem i mysle , ze za kilka tygodni bedziemy mogli wspominac i dyskutowac o ustawkach , ktore byly swietne a nie o takich , ktore sie nie odbyly

pozdrawiam

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i prawde mowiac czekam juz na wrzesien :)

I do czego to doszło? Czekamy na koniec wakacji,na to,żeby nasi "Milusińscy" wreszcie odkleili się od konsoli i dali NAM trochę czasu na BC2...

Jednym słowem...ustawki rulez!!!Ten "czad",ta adrenalina,ten śmiech...bezcenne!!!!

Pamiętam swoje pierwsze "wejście" w ustawkę-Port Valdez,składy pojawiają się na planszy,czekamy....jedni skaczą,inni biegają,jeszcze inni strzelają w powietrze,atmosfera gęstnieje...Wybiegam na drogę wiodącą do "wrażego" obozu,naprzeciw mnie staje WRÓG...stoimy naprzeciw siebie! Palec na padzie aż świerzbi...ech, wygarnąć mu między oczy i niech rozpęta się piekło!!!! Za jego plecami widzę,jak WROGOWIE uwijają się i rozrzucają miny w newralgicznych punktach podejścia..."Hej,czy to aby nie złamanie zasad?"-przelatuje mi przez głowę...Ale zaraz refleksja:"Wojna nie zna zasad oprócz jednej-WYGRAĆ!"... melduję przez headseta o minach i słyszę:"Spoko wiemy gdzie są-ominiemy!" Ciepełko w sercu-jest kooperacja,będzie zabawa!!! W headsecie rozlega się:"Są pełne składy-ZACZYNAMY!!!"

I rozpętało się PIEKŁO.....................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywalo przednio, to prawda :)

Ale jak tylko stara gwardia przestała uczestniczyć to coś się posypało. Jak tylko będzie jakaś ustawka z ogarniętymi ludźmi, to ja chętnie przewiercę kilka łbów ;)

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie !! Czyli nie pozostaje nic innego, jak tylko zacząć od września ustawki po staremu :) Są jeszcze osoby które byczą się na wakacjach i pewnie są takie które byczą się cały rok heeeee ale we wrześniu frekwencja osób, które mają "głowę na karku" powinna być już przyzwoita :) oj znów głowy polecą :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do wspólnego grania online, proszę ludzi grających o dodawanie mnie do znajomych psn id: majki323 .

Czy headset jest obowiązkowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do wspólnego grania online, proszę ludzi grających o dodawanie mnie do znajomych psn id: majki323 .

Czy headset jest obowiązkowy ?

Obowiązkowe jest czytanie ze zrozumieniem.

Odnośnie 'starych' ustawek - pamiętacie jak trudno było się czasem wbić? W niedzielę rano, po nocnej walce była już lista na kolejną sobotę i w tą samą niedzielę wieczorem zostawała już tylko rezerwa.

Dlatego, uprzedzając ewentualne ekscesy tego rodzaju, już dzisiaj deklaruję udział w TEJ ustawce :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×